Jump to content

Hosting dHosting.pl - 1015% rabat! Zwiększamy rabat!

Dr R.I.P

Użytkownik
 • Content Count

  1,111
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

54 Dobra

About Dr R.I.P

 • Rank
  Death comes quickly
 • Birthday 04/30/1990

Kontakt

 • Gadu Gadu
  332208
 • Skype
  dr_rip

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Świdnica

Informacje o forum

 • Wersja
  -brak-
 1. Było kiedyś omawiane tutaj, i nie ma z tego co się orientuję takiego rozwiązania w formie modyfikacji - sam bym skorzystał.
 2. Dobra wyjaśnię koncepcję. Chodzi o to, żeby dla gości treść tagu img, była całkowicie niewidoczna, np zastąpiona tekstem. Jest niby opcja, że tagi img są wtedy po prostu linkami, ale dalej można je otworzyć. Chciałem zrobić to tak jak zrobiłeś to DawPi z zawartością [code*], ale tekst jest hiperłączem do tego obrazka w dalszym ciągu. Jakaś prosta edycja w plikach może temu zaradzić?
 3. Witam, użyłem tego kodu, aby zablokować również tak [img*] dla gościu. W acp mam opcję nie pokazywania obrazków dla niezalogowanych, co skutkuje tym, że podany jest link. Analogicznie chciałem go ukryć tą samą metodą, ale linki są zmienione na treść, lecz jeśli w nie nacisniemy i tak jesteśmy przeniesieni i można je widzieć. Innymi słowy, zamiast linku do obrazka jest treść na którą chciałem zmienić link będąca hiperłączem do obrazka. Any ideas? [ + ] Fakt to nie jest już bbcode [img*] dla gości tylko html, jak umieścić go w tym kodzie?
 4. Daj adres tego forum. Przecież podał. Może chmody? Przez to mu tam nie wgrywa css'ów jak dodaje skin?
 5. Na dole board_indexu, masz tą całą legendę. Pokazane tam są grupy, kto był online, ilość użytkowników, postów, tematów etc.
 6. HTC Desire Z. Dziwne, na swoim logując się używam spacji i kropek w loginie i idzie pięknie. Masz tutaj jakieś konto testowe?
 7. Z miłą chęcią bym skorzystał, niestety gdy chce się zalogować wywala błąd niepoprawności danych. Stawiam na "!" w loginie, ale to tylko mój domysł.
 8. No to lipa. Tyle edycji. Też o tym myślałem, bo gdzieś widziałem taki błąd tylko nie wiedziałem gdzie. No cóż to wystarczy. Zrobię update.
 9. Witajcie, Wywala mi błąd podczas łączenia tematów w wynikach wyszukiwania. Dziwne, bo jakiś czas temu działało. Próbowałem sam do tego dojść ale bez skutecznie. Każdy skin, różne przeglądarki, dalej to samo. [#4030] Podane forum nie jest poprawne. [ + ] Żadna opcja z tego menu nie działa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.