Skocz do zawartości

Hosting dHosting.pl - 10% rabat! :-)

WSPIERAJ forum :)

Problemik

Użytkownik
 • Zawartość

  46
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.4.8
 1. Nierówne statystyki w panelu bocznym

  .sideVerticalList, #index_stats .ipsList_withminiphoto tam było -10px, a max. powinno być -9. Do zamknięcia
 2. Nie wiem czy tytuł tematu jest adekwatny do problemu ale ciężko to nazwać. Mianowicie mam problem, że w rozszerzeniach z boku są nierówne statystyki np. poziomu reputacji lub daty jak na ss w spoilerze. Teraz pytanie czy zmiana jest w szablonie CSS czy coś bardziej globalTemplate boardindexTemplate. Na innym stylu jest wszystko okej, a zbadaj element mi dużo nie pomógł, może jednak ktoś wie gdzie to się dopasowuje to chociaż nakieruje na odpowiedni szablon.
 3. ,,Forum prowadzone przez...''

  co Ty dodawać chcesz? To jest wbudowana opcja, czyli jest dodana, a to wycinek kodu który już jest. Na screenie masz przecież pokazane, że forum jest prowadzone przez 2 grupy. Tych moderatorów dodaje się w forach, zaznaczasz działy i na dole samym możesz dodać poszczególną grupę bądź osobę
 4. Rozjeżdżające się forum wraz z długością postów

  Wystarczy by ktoś napisał "XDDDDDDDDDD" bądź coś wkleił i nie zważał na entery(?). Tutaj automatyczna rozpoczyna się nowa linia, a u mnie (może i na każdym ipb 3.4) robi się pasek na dole do przesuwania, tylko, że na jednym stylu po wstawieniu posta to automatycznie zdanie się dopasowuje do szerokości i tworzy nową linie, a na obecnym stylu nie ma nowej linii tylko leci to w jednej przez co wychodzi poza styl i na dole jest linia do przesuwania. Z shotboxem sobie poradziłem ale w stylu nie wiem zbytnio gdzie szukać. Jeśli @DawPi nadal nie wiesz o co mi chodzi to mogę zdjęcie jeszcze podesłać ale powinno być mniej więcej jasne co jest grane, pytanie czy równie jasna będzie naprawa.
 5. (DP32) Forum Icons

  Za którąś edycją stylu się udało. Po prostu niedokładne wpisy z instrukcji pomieszały mi się w stylu i edytowałem nie ten fragment co trzeba było. Moje przeoczenie, głupi amatorski błąd.
 6. (DP32) Forum Icons

  Tak przy okazji dodam, że w subdziałach wszystko gra. Nie wiem dlaczego widok na stronie głównej tej ikonki nie chce się podmienić. Nie jestem jakimś skończonym debilem by nie domyśleć się błędu ale tu jest mi ciężko cokolwiek zrobić. Czyżby brakowało czegoś? A może to wina stylu? Tylko dlaczego skoro subdziały podmieniło, a działy już nie?
 7. Witam, mam ostatnio taki problem, że jeśli w jednej linii zostanie napisane powiedzmy 100 znaków (poza obszar do pisania) to forum automatycznie się rozjeżdża i mogę je sobie przesuwać aczkolwiek, to nie wygląda zbyt ładnie. Jest to wina stylu z tego co zaobserwowałem, na innym oraz oficjalnym nie ma tego problemu, u siebie używam stylu Aimers (po sporej edycji przeze mnie). Również mam ten problem na sb, jeśli jedna linia jest za długa to się nie potrafi złamać tylko wtedy pojedynczego wpisu nie da się usunąć, jedynie przez /prune. Jest tu ktoś miły i potrafiłby przynajmniej nakierować w którym szablonie mogę poszukać? Ewentualnie nakierować jaka to linia?
 8. (DP32) Forum Icons

  Ale czytaj ze zrozumieniem. Dla każdego działu mam przygotowaną specjalną ikonkę ale gdy chcę je podmienić to nie działa, jedynie opcja z ustawieniem obok działa. Wszystko poprawnie zrobiłem wraz z instrukcją, aż takim laikiem nie jestem by podstawowych edycji nie potrafić wykonać aczkolwiek nie zagłębiam się w to aż tak. Dlatego nie wiem teraz dlaczego taki błąd, na jakimś innym forum wyczytałem, że to może wina braku zainstalowanej tabelki, nwm, ale jest tu autor wiec liczę, że pomoże
 9. (DP32) Forum Icons

  Dobra, po przeinstalowaniu działa przynajmniej ustawianie przy nazwie ikonki ale ja wciąż chciałbym podmienić główną ikonkę. Zmieniam opcję tak jak powinno być ale wtedy nic się nie dzieje i ikonki się nie podmieniają. Czy jest to możliwe aby podczas instalacji została pominięta tabelka jakaś czy coś?
 10. (DP32) Forum Icons

  Pomyślałem, że może ostatnią deską ratunku. Chmody sprawdziłem w uploadzie i odczytuje je ale na forum nie podmieniły się.
 11. (DP32) Forum Icons

  A ja sobie to dzisiaj wgrałem, próbuję podmienić ikonki ale to nic nie daje. Po konwertowaniu -> http://scr.hu/17qs/t1ymu Występuje taki błąd -> http://scr.hu/17qs/tuhqo I teraz nie wiem gdzie leży błąd, wszystko zrobiłem z pliku readme.
 12. Autora trochę czasu nie ma, ciężko się z nim skontaktować, a na wersję ipb 3.4 nie ma żadnych dodatków w marketplace. Jest tutaj osoba która podjęła by się wyzwania przerobienia owej modyfikacji by obejmowała wersję mobilną? Oczywiście odpłatnie.
 13. Ostatnio zauważyłem dziwną przypadłość na forum, obecnie nie jest dostępne dla użytkowników gdyż jest dokańczane. Z tego jednak co widziałem to moderatorka pisała regulaminy i jest ich autorem co widać, ale po wejściu w temat autor się zmienił na administratora. Tutaj screen żeby rozwiać wątpliwości o co chodzi http://scr.hu/17qs/pgpa3 Teraz pozostaje pytanie dlaczego tak się stało i czy to się nie powtórzy. Problem w stylu czy forum?
 14. SB nie działają guziki

  Podbije ten problem bo też mi to się stało po edycji pewnie jednego z szablonów ale nie odpowiadającego za sb. Reinstalacja też nic nie dała, wie ktoś jaki szablon może za to odpowiadać?
 15. Instalacja silnika IPB.

  Masz jakieś formy kontaktowe do siebie? Nawet gadu-gadu? Jeśli tak to podaj cokolwiek na pw, postaram się wytłumaczyć co i jak. Ogółem to nie polecam jednak zaczynać przygody z IPB 3.2
×