Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

lukasz999

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Chcę rozpocząć pisać wtyczki/aplikacje do IPS. Czy mógłby ktoś podesłać jakieś przydatne materiały/linki (oprócz https://invisioncommunity.com/developers bo tą stronę znam :v). Z góry dziękuję. :'>
 2. Jak odznaczysz jakąś opcję "globalną" (np. Może przenosić zawartość -> czyli wszędzie) to pojawi się zakładka "Forum".
 3. Do którego pliku css/grupy/aplikacji mam to dodać (żeby wszędzie, nie tylko w postach nie było obramówki)?
 4. <img class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" usunąłem "ipsImage_thumbnailed" (odpowiedzialne za to) i tak jakby się nie usunęło (a w edycji stylu tego już nie ma).
 5. Witam. Da się jakoś usunąć obramówkę do dodanych zdjęć?
 6. "Keeps track of the number of registered members that have visited your site in a custom duration and also records which day" To pokazuje tylko zarejestrowane osoby. 😕
 7. Szukam pluginu, który pokazuje osoby odwiedzające forum w przeciągu 24h, ale żeby pokazywało również liczbę gości.
 8. Cześć. Postawiłem IPS na localhoscie i przekonwertowałem z mybb wszystkie dane. Użytkownicy itp. są, ale nie widać na stronie głównej działów oraz listy administracji (/staff). W ACP wszystko jest. Przebudowa została wykonana (nawet drugi raz odpaliłem). Restartowałem xamppa itd. O co chodzi? ;/
 9. Witam. Da się zrobić, aby ta opcja była DOMYŚLNIE włączona? (ss pochodzi z edycji profilu)
 10. Wyświetlanie pustego statusu (bo emotek nie widać w widgecie), gdy są same emotki miałoby być celowym zamiarem? O.o
 11. Witam. Da się zrobić żeby tytuł użytkownika był zależny od rangi (np. Mod ma tytul Moderator), a nie tylko po ilosci postow? Jesli nie ma takiej opcji to zna ktos plugin na to?
 12. Witam. Czy jest ktoś w stanie napisać plugin, który po wybraniu opcji "Podświetlaj zawartość" (edytowanie grupy) pojawi się jakieś okno gdzie będę mógł edytować CSS tego podświetlenia (lub chociaż kolor)?
 13. Witam. Da się jakoś zrobić, aby w widoku kategorii/działu wyświetlało moderatorów działów? ;x - tak jak tutaj. Sprawdzałem i nie ma tego domyślnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.