Jump to content

seju21

Member
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

seju21's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Tak jest to bardzo istotne, używałeś kiedyś phpbb3 @DawPi? Jeśli tak to wiesz jak wyglądam tamtejszy edytor, cały format jest w bbcode (nie prasowany) a tutaj w IPB wszystko zmienia się w HTML'a co jest bardzo irytujące, naprawdę nie ma sposobu aby to wyłączyć, bądź zainstalować innego edytora? Przecież IPB to potężne oprogramowanie, i bardzo wiele osób mi radziło abym właśnie przeszedł na nie, strasznie jestem zawiedziony. A taka modyfikacja to nie kwestia kasy, bo kasa nie ma znaczenia, oczywiście bez przesadyzmu bo milion monet mogę dać, a gdy już chodzi o milion złotówek to nie bardzo chyba że w starych PLN'ach
 2. Nie ponieważ na forum będą osobne bbcode, tą modyfikację już posiadam wykupioną i będzie ona użyta dla znacznika [*code] aby osoby które nie posiadają konta nie mogły zobaczyć zawartości w tym tagu. A ja natomiast poszukuje modyfikacji lub sposobu na zrobienie nowego znacznika którym będzie [vip] i będzie miał on inne zadanie, a mianowicie będzie wyświetlał zawartość tylko dla osób z grupy vip (coś wyjątkowego) za co dany użytkownik będzie musiał dodatkowo zapłacić, stąd też moje pytanie czy jest możliwośc wykonania czegoś takiego lub czy istnieje jakaś modyfikacja która pozwala na coś takiego. Ewentualnie jeśli czegoś takiego nie ma, jakie były by koszty zrobienia takiej modyfikacji. Z wielką prośbą to już na PW, a jeśli będzie trzeba to napiszę zlecenie na taką modyfikację w odpowiednim dziale. (płatną)
 3. Witam, czy jest możliwość zrobienia nowego bbcode np: [vip] jakiś link [/vip] aby działał tak jak [*code]treść[/code] i można było go zobaczyć tylko dla wybranej grupy w tym przypadku dla grupy vip? Jeśli jakaś inna osoba nie będąca w grupie vip, przejrzy dany temat z takim bbcode będzie widziała informacje [Zawartość została ukryta, aby uzyskać do niej dostęp wykup VIP'a].
 4. Faktycznie chodzi mi o format edytowanego postu w edytorze. "Pokaż kod" (gdy już został napisany i po danej chwili chcę go edytować) niestety źle zrobiłem screeny. Za co przepraszam. No niestety przegrzebałem cały internet, chyba że nie potrafię szukać. Żadnej wtyczki nie znalazłem / ciężko to sprecyzować aby trafić w to o co mi chodzi. Ale mam nadzieję że rozumiecie. Czy istnieje jakiś inny edytor który ma taką możliwość aby zawsze [*code]coś tam[*/code] był w takiej postaci po edycji klikając na "pokaż kod"? Z tego co widzę cały pisany tekst użyty w bbcode jest w formie wyjściowej html'a Lub czy jest możliwość zamówienia takiej modyfikacji - w dziale zamówienia płatnych modyfikacji? Mamy kogoś na forum kto mógłby się takiej modyfikacji podjąć?
 5. Witam, szukam w internecie tej metody jednak nie jestem w stanie jej sformułować słownie. O co mi chodzi? Tak wygląda tekst który wpisuję w treść tematu lub podczas pisania odpowiedzi: Taki ma wynik surowy. Następnie klikam wyślij aby dodać temat/lub odpowiedź. Powiedzmy zauważyłem błąd, teraz kilkam edytuj, następnie klikam w lewym górnym rogu: opcję: "Podgląd" i ukazuje się kod treści posta. wygląda to tak: jest on zmodyfikowany, a chciałbym aby zawsze kiedy klikam opcję edytuj post, następnie wybieram podgląd miał taką formę: Jest jakaś możliwość aby taki efekt uzyskać? Dodam że przesiadłem się z phpbb3 jest to dla mnie uciążliwe i bardzo niewygodne, wiem że większości na forum gdy je udostępnię na nowym silniku się to bardzo nie spodoba (i być może zaczną odchodzić lub niechętnie korzystać z forum) Chciałbym tego uniknąć. Niektórzy starych nawyków nie lubią zmieniać, też coś z tego chyba posiadam..
 6. @aXen Działa świetnie, dzięki wielkie :)) @housemd Tobie również bardzo dziękuję Problem rozwiązany, temat do zamknięcia.
 7. No i nie zmienia koloru obramowania, taki jaki jest, jest dla grupy Administratora i Moderatora. - Czyli jednolity za to zmienia powyższy napis: Posted 2 minutes ago w custom.css wygąda to tak:
 8. Boże jak można być aż tak ślepym Dzięki wielkie @housemd oraz @aXen Dobra robota! A teraz w przypadku gdy chciałbym zmienić aby administrator miał obramowanie czerwone a moderator miał obramowanie zielone? Wiem że zmieniam ID na odpowiednie dla grup Administrator oraz Moderator, ale jak z kolorami? Jak je zmienić, domyślnie wyświetla mi się kolor taki: #d0ad71
 9. No mimo szczerych chęci ustawienia tego, w dalszym ciągu nie działa, domyślne id dla grupy administratora (po świeżym zainstalowaniu IPB) jest 4 prawda? Tak też ustawiłem. Wydaje mi się że to coś w opcjach grupy: tzn może nie włączyłem tej opcji: Nie jestem w stanie w chwili obecnej zainstalować spolszczenia ponieważ administrator na serwerze musi włączyć mi polskie locale, na co czekam. Ale jest to już w realizacji, niestety opcji takiej w angielskim języku nie widzę odnośnie Zawartość - "Podświetlaj odpowiedzi" - z ang: wychodzi że to będzie brzmiało: Highlight the answers a takowej opcji nie widzę, dodam że wersja silnika forum to: 4.2.8
 10. tak to w ustawieniach wygląda: Custom.css Czy coś źle zazanczyłem?
 11. No niestety, po zastosowaniu zmian oraz wklejeniu kodu do custom.css - nie zmienia obramowania. Ustawiłem id dla grupy Administratora aby to przetestować, w moim przypadku: id ="4" domyślne,ale nie działa
 12. Witam, chciałbym się dowiedzieć jak uzyskać pożądany efekt jak poniżej, tylko dla wybranych przeze mnie grup użytkowników np: Administrator oraz VIP DawPi przy swoich wypowiedziach oraz Jeszcze jedna osoba na forum ma każdy swój post/temat obramowany delikatnie innym kolorem, jak taki efekt uzyskać?.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.