Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Obramowanie postu dla wybranej grupy


seju21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak uzyskać pożądany efekt jak poniżej, tylko dla wybranych przeze mnie grup użytkowników np: Administrator oraz VIP

 

48853397602304766339.png

 

DawPi przy swoich wypowiedziach oraz Jeszcze jedna osoba na forum ma każdy swój post/temat obramowany delikatnie innym kolorem, jak taki efekt uzyskać?. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach danej grupy, w zakładce Zawartość - włącz opcję  - "Podświetlaj odpowiedzi". Aby rozróżnić kolor podświetlenia dla każdej grupy dodaj w pliku custom.css coś takiego :

.ipsApp .cPost.ipsComment_highlighted:not(.ipsComment_selected):not(.ipsModerated)[data-membergroup="6"]:before,
.ipsApp .cPost.ipsComment_highlighted.ipsComment:not(.ipsComment_selected):not(.ipsModerated)[data-membergroup="6"] .cAuthorPane_mobile,
.ipsApp .ipsComment_highlighted.ipsComment:not(.ipsComment_selected):not(.ipsModerated)[data-membergroup="6"] .ipsComment_header{
	background: #ff0000;
}

	.ipsApp .cPost.ipsComment_highlighted:not(.ipsComment_selected):not(.ipsModerated)[data-membergroup="6"] .cAuthorPane .cAuthorPane_author,
	.ipsApp .cPost.ipsComment_highlighted:not(.ipsComment_selected):not(.ipsModerated)[data-membergroup="6"] .ipsComment_meta,
	.ipsApp .cPost.ipsComment_highlighted:not(.ipsComment_selected):not(.ipsModerated)[data-membergroup="6"] .cAuthorPane_mobile,
	.ipsApp .ipsComment_highlighted.ipsComment:not(.ipsComment_selected):not(.ipsModerated)[data-membergroup="6"] .ipsComment_header{
		color: #0000ff;
	}

gdzie data-membergroup="to ID Twojej grupy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Godzinę temu, housemd napisał:

W ustawieniach danej grupy, w zakładce Zawartość - włącz opcję  - "Podświetlaj odpowiedzi".

Zrobiłeś to?

  • Dziękuję 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zrób tak:

.ipsApp .cPost.ipsComment_highlighted:not(.ipsComment_selected):not(.ipsModerated)[data-membergroup="6"]:before,
.ipsApp .cPost.ipsComment_highlighted.ipsComment:not(.ipsComment_selected):not(.ipsModerated)[data-membergroup="6"] .cAuthorPane_mobile,
.ipsApp .ipsComment_highlighted.ipsComment:not(.ipsComment_selected):not(.ipsModerated)[data-membergroup="6"] .ipsComment_header{
	background: #ff0000 !important;
}

	.ipsApp .cPost.ipsComment_highlighted:not(.ipsComment_selected):not(.ipsModerated)[data-membergroup="6"] .cAuthorPane .cAuthorPane_author,
	.ipsApp .cPost.ipsComment_highlighted:not(.ipsComment_selected):not(.ipsModerated)[data-membergroup="6"] .ipsComment_meta,
	.ipsApp .cPost.ipsComment_highlighted:not(.ipsComment_selected):not(.ipsModerated)[data-membergroup="6"] .cAuthorPane_mobile,
	.ipsApp .ipsComment_highlighted.ipsComment:not(.ipsComment_selected):not(.ipsModerated)[data-membergroup="6"] .ipsComment_header{
		color: #0000ff !important;
	}

 

  • Dziękuję 2

See me on GitHub or aXenDev.net!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mimo szczerych chęci ustawienia tego, w dalszym ciągu nie działa, domyślne id dla grupy administratora (po świeżym zainstalowaniu IPB) jest 4 prawda? Tak też ustawiłem.

 

Wydaje mi się że to coś w opcjach grupy: tzn może nie włączyłem tej opcji: 

Cytat

W ustawieniach danej grupy, w zakładce Zawartość - włącz opcję  - "Podświetlaj odpowiedzi".

 

Nie jestem w stanie w chwili obecnej zainstalować spolszczenia ponieważ administrator na serwerze musi włączyć mi polskie locale, na co czekam. Ale jest to już w realizacji, niestety opcji takiej w angielskim języku nie widzę odnośnie Zawartość - "Podświetlaj odpowiedzi" - z ang: wychodzi że to będzie brzmiało: Highlight the answers a takowej opcji nie widzę, dodam że wersja silnika forum to: 4.2.8

Edytowane przez seju21
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże jak można być aż tak ślepym :blink:

Dzięki wielkie @housemd oraz @aXen Dobra robota! :)

A teraz w przypadku gdy chciałbym zmienić aby administrator miał obramowanie czerwone a moderator miał obramowanie zielone?

Wiem że zmieniam ID na odpowiednie dla grup Administrator oraz Moderator, ale jak z kolorami?

Jak je zmienić, domyślnie wyświetla mi się kolor taki: #d0ad71

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, seju21 napisał:

Boże jak można być aż tak ślepym :blink:

oj można :D

7 minut temu, seju21 napisał:

A teraz w przypadku gdy chciałbym zmienić aby administrator miał obramowanie czerwone a moderator miał obramowanie zielone?

wklejasz 2x kod do custom.css z różnymi ID grupy i zmieniasz jedynie 

background: #xxxxxx !important;
color: #xxxxxx !important;
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.ipsComment_highlighted:not(.ipsBox_transparent):not(.ipsModerated)[data-membergroup="4"]:not(.ipsComment_selected):not(.ipsComment_popular ) {
    background-color: #fffefa !important;
    border: 1px solid #d0ad71 !important;
    box-shadow: 0px 2px 10px rgba(208,173,113,0.4) !important;
}

 

  • Lubię to 2
  • Dziękuję 1

See me on GitHub or aXenDev.net!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.