Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Sebaa

Użytkownik
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.3.x

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Napisałem ręcznie swoją paginację. Można zamknąć.
 2. Udało mi się ogarnąć hooka innym sposobem. Można zamknąć.
 3. Nie mogę złapać tego konkretnego inputa. Albo podmienia mi nazwę albo tworzy nowy.
 4. Próbuję na różne sposoby niestety nie daje to efektu. Jest jakiś inny sposób na tworzenie pluginów niż ten który opisuję wyżej?
 5. A to jak mam odpalony tryb deva, wybieram z menu plugins, tworzę nowy i klikam create hook to nie robię pluginu?
 6. Nie wiem co masz na myśli. Napisałeś że u Ciebie działa to napisałem tak samo jak Ty. Wklejam cały kod: //<?php /* To prevent PHP errors (extending class does not exist) revealing path */ if ( !defined( '\IPS\SUITE_UNIQUE_KEY' ) ) { exit; } class hook73 extends _HOOK_CLASS_ { /** * Get elements for add/edit form * * @param \IPS\Content\Item|NULL $item The current item if editing or NULL if creating * @param \IPS\Node\Model|NULL $container Container (e.g. forum), if appropriate * @return array */ public static function formElements( $item=NULL, \IPS\Node\Model $container=NULL ) { $options = array(); $toggles = array(); if ( \count( $options ) or \count( $toggles ) ) { $formElements['create_record_state'] = new \IPS\Helpers\Form\CheckboxSet( 'create_record_state', $values, FALSE, array( 'options' => $options, 'toggles' => $toggles, 'multiple' => TRUE ) ); } $formElements['field_124']->value = isset( \IPS\Request::i()->pole ) ? \IPS\Request::i()->pole : NULL; return $formElements; } }
 7. public static function formElements( $item=NULL, \IPS\Node\Model $container=NULL ) { $options = array(); $toggles = array(); $values = array(); if ( \count( $options ) or \count( $toggles ) ) A tak, zdefiniowałem zmienne. Niestety dalej wywala błąd: Jakieś wartości powinienem tam wpisać?
 8. //<?php /* To prevent PHP errors (extending class does not exist) revealing path */ if ( !defined( '\IPS\SUITE_UNIQUE_KEY' ) ) { exit; } class hook72 extends _HOOK_CLASS_ { /** * Get elements for add/edit form * * @param \IPS\Content\Item|NULL $item The current item if editing or NULL if creating * @param \IPS\Node\Model|NULL $container Container (e.g. forum), if appropriate * @return array */ public static function formElements( $item=NULL, \IPS\Node\Model $container=NULL ) { if ( \count( $options ) or \count( $toggles ) ) { $formElements['create_record_state'] = new \IPS\Helpers\Form\CheckboxSet( 'create_record_state', $values, FALSE, array( 'options' => $options, 'toggles' => $toggles, 'multiple' => TRUE ) ); } $formElements['field_124']->value = isset( \IPS\Request::i()->pole ) ? \IPS\Request::i()->pole : NULL; return $formElements; } } Niestety nie działa mi to, przy kliknięciu w link formularza wywala błąd: Przy tworzeniu hooka rozszerzam klasę: \IPS\cms\Records. U mnie te pola input są dziwne, podzielona na parę innych. Część z nich ukryta. Niżej screen jak to wygląda, do tych dwóch inputów potrzebuję wstawić dwie różne wartości.
 9. Docelowo do tego formularza miałby być odnośnik w różnych miejscach na forum z różną wartością w GET (zależną od miejsca w którym klikniemy w link) i chcę zrobić warunek jeżeli jest jakaś wartość GET to wpada ona do value tych dwóch inputów (dwie różne wartości). https://www.audiostereo.pl/opinie_sprzet.html/?do=form&d=10 Zrobiłem konto na szybko: TestPi qwe123
 10. <input type="hidden" name="content_field_359_values" value=""> <input type="text" name="content_field_359" value="" id="elInput_content_field_359" data-ipsContentItem data-ipsContentItem-maxItems="1" data-ipsContentItem-dataSource="https://www.audiostereo.pl/nowa_opinia_cd.html/?do=form&amp;d=26&amp;_itemSelectName=content_field_359" data-ipsContentItem-minAjaxLength="3" > Do tych dwóch potrzebuję wstawić wartość z GET. Są one ze sobą powiązane, w tym niżej wybiera się coś z podpowiedzi i dopiero ta wartość trafia do pola hidden. Nie przejdzie dalej jak nie wybierze się nic z listy. Chciałbym jakoś złapać te dwa inputy i wpisać do ich value wartość z GETa.
 11. A może przyda się na przyszłość Wartość z geta ma być zależna z którego miejsca na stronie klikniemy w link. Jest to dodawanie opinii. Przy przeglądaniu danego modelu i po kliknięciu w link formularza dodania opinii chciałbym żeby automatycznie wpisywało dany model (czyli wartość którą umieszczę sobie w linku w GET) do inputa "nazwa". Z tego co patrzyłem nie da się tego zrobić poziomu edycji bazy, ani przy edycji szablonu formularza. Doczytałem, że jedyne wyjście to hook.
 12. Mam formularz, który zawiera parę inputów. Chcę do jednego z nich umieścić wartość podaną z get, żeby był od razu wypełniony po kliknięciu w link kierujący do formularza. Jeden input ma być od razu wypełniony danymi z geta. Innymi słowy, chcę żeby po kliknięciu w link kierujący do formularza, jedno pole było już wypełnione automatycznie tym co sobie podam w GET w linku. Chcę tylko do danego inputa podać value = wartość z GET.
 13. Mam formularz, który stworzył się automatycznie po dodaniu bazy na stronę. Chciałbym żeby automatyczne wypełniał jednego inputa gdy w get jest jakaś wartość, musi ona trafić do value inputa. Nie wiem jak złapać tego konkretnego inputa i wstawić do niego wartość z GET. Dodam, że input jest type="hidden". Przy tworzeniu pluginu rozszerzam klasę \IPS\cms\Records, próbowałem w sposób jak niżej. Docelowo zamiast '123' miałaby być wartość z GET. //<?php /* To prevent PHP errors (extending class does not exist) revealing path */ if ( !defined( '\IPS\SUITE_UNIQUE_KEY' ) ) { exit; } class hook66 extends _HOOK_CLASS_ { /** * Get elements for add/edit form * * @param \IPS\Content\Item|NULL $item The current item if editing or NULL if creating * @param \IPS\Node\Model|NULL $container Container (e.g. forum), if appropriate * @return array */ public static function formElements( $item = 'content_field_124', \IPS\Node\Model $container = null ) { if(static::$customDatabaseId == 111) { $form = new \IPS\Helpers\Form; $form->hiddenValues[ 'content_field_124' ] = '123'; } } }
 14. Cześć, próbuję wstawić wartość z geta do inputa jako value w formularzu który dodaje rekordy do bazy czyli jeżeli jest wartość get to dopisuje ją do danego inputa jako value. Wyczytałem, że jedyny sposób żeby tego dokonać to zrobienie hooka, a niestety nie robiłem tego nigdy wcześniej. Odpaliłem dev mod, stworzyłem hooka i nie wiem co dalej. Jaką klasę powinienem rozszerzyć przy tworzeniu hooka? Jakiej metody użyć? Jak mogę się odwołać do tego konkretnego formularza lub inputa? A może jest łatwiejszy sposób niż zrobienie hooka? A to mój input do którego chcę wcisnąć value z GETa: <input type="hidden" name="content_field_124_values" value="">
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.