Jump to content

slu12345

Member
 • Posts

  447
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by slu12345

 1. szkoda czasu, czytałem że nie odpisują, muszę coś wymyśleć, jest jakieś rozwiązanie żeby mieć maila z własną domeną ?
 2. napisałem do supportu mojego serwera coś sprawdzili i odpisali: The email from the screenshot was rejected as the recipient's server for wp.pl is blocked. Please contact the recipient via alternative means to ask them why are they blocking your emails, if any changes are required from our end, we'll be happy to assist. Jak więc mam do nich napisać do wp, przecież dla nich nic nie znaczę @DawPi
 3. Wcale nie dochodzą na wp w spamie ich nie ma, a na onet dochodzą
 4. Jeden z użytkowników zakomunikował mi, że nie doszedł do niego żaden mail podczas rejestracji konta, sprawdziłem miał maila na wp. Zrobiłem test, wysłałem maila z mojej poczty hostingowej i faktycznie na wp moje maile nie dochodzą a np. na onet dochodzą, jak to można naprawić ?
 5. były szare tła przy niektórych albumach, może były tam zdjęcia a mój wolny komputer ich nie załadował....
 6. Kiedy wchodzę w Aktywność i klikam ( pokaż więcej elementów aktywności ) to wyskakuje komunikat ( Wystąpił błąd podczas ładowania aktywności ) dzieje się to rzadko jednak już któryś raz mi się to zdarzyło. Gdy zmieniam język forum, to wszystko działa. Coś z tłumaczeniem źle ?
 7. @DawPi mam wszystko odznaczone tak jak na screenie więc użytkownik nie może usuwać ? Miałem w gallery puste zdjęcia chyba trzech użytkowników i nie wiem jak to się stało skoro nie mogą usuwać, coś źle dodali ?
 8. Czy można użytkownikom ustawić aby nie mogli usuwać swoich zdjęć w gallery ?
 9. Pisze tak: obserwujący twój profil użytkownicy będą otrzymywać powiadomienia kiedy dodasz nową zawartość I pytanie jeśli dodam temat to użytkownicy obserwujący dostaną powiadomienia czy również każdy post ?
 10. Czy licznik wyświetleń przy danym temacie jest wiarygodny ?
 11. @DawPia po co crona ustawiać na forum bo już zapomniałem ?
 12. Mam pytanie, był użytkownik online widoczny zalogowany w ciągu 1 min, po jakichś 3 minutach widać go już nie było, jak mógł zniknąć ? jak się wylogował to od razu znika z listy użytkowników online ?
 13. nie bo jest nieograniczona pojemność może to tak jest, że mam limit 13.29MB użytkownik wrzucił dwa zdjęcia trzeciego nie mógł, zdjęcia były z telefonu, może faktycznie one powyżej 13.29MB ważyły ? tylko po dodaniu tych dwóch które użytkownik mógł dodać IPS je aż tak zmniejszył ?
 14. nie wiem użytkownik tak napisał że nie może więcej dodać fotek...
 15. Użytkownik dodał 2 zdjęcia, pisze że nie może dodać więcej, sprawdzam je po dodaniu przez użytkownika podczas edycji, to wyświetla się że ważą niecałe 0,4 mb co może być grane ? fotki po wrzuceniu na forum kompresują się ?
 16. @SeNioR a ty na forum masz włączonego crona ?
 17. mówisz lepiej? to jak to zrobić bo już zapomniałem
 18. w dzienniku błędów e-mail czysto, wiadomość testowa dochodzi czyli wychodzi, że użytkownik czasem nie dostrzeże maila potwierdzającego? bo może do spamu np trafić ?...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.