Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

slu12345

Użytkownik
 • Content Count

  167
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by slu12345

 1. tu mam też jakieś błędy cały czas
 2. nic nie dało coś namieszane jest po prostu nie wiem czy znowu spróbować zaktualizować forum do najnowszej wersji ?
 3. Tak mam A tam co napisane nic nie robiłem, bo nawet nie wiem co mam zrobić? tak jak aXen mówi? jak to zrobić? Powiem od początku jak to się zaczęło. Użytkownik zasygnalizował że mobilnie coś szwankuje forum. Na moim telefonie też coś szwankuje. Postanowiłem zaktualizować forum. Gdy zaktualizowałem nie działało jak należy. To z powrotem starą wersję forum wrzuciłem, między czasie szablon zaktualizowałem, forum wróciło jakoś do normy, chociaż zapewne mobilnie nie wiem jak jest, i pojawiło się w panelu admina jeszcze to co dałem. A więc co mam teraz zrobić ?
 4. a jak to się robi styl to szablon?
 5. właśnie zaktualizowałem i nic to nie dało to raczej nic nie pomogło by bo też czat sięnie ładował czyli grubszy problem zawsze aktualizowałem sam i nie było problemów, miałem starszą wersje na dysku i ją z powrotem zainstalowałem niby jest ok tylko wyskakuje coś takiego w panelu admina, jednak tak czy tak chciałbym zaktualizować do najnowszej wersji ale znowu się posypie forum pewnie
 6. Zaktualizowałem forum do najnowszej wersji i mam problemy nie widać bloku z galerią i nie da się wylogować, co się mogło stać?
 7. Użytkownik zasygnalizował mi problemy z wersją mobilną i coś jest na rzeczy, ja np. nie mogę dodać odpowiedzi mobilnie, na pc wszystko gra, czy coś trzeba wyczyścić? jakąś pamięć podręczną forum czy coś w tym stylu ?
 8. ale jaki ? mogę Ci napisać na priv i przedstawić forum ? bo jaki mam wpisać kod html jak banner się umieszcza? chce też rotacyjne bannery mieć
 9. jaki ? sprawdza się on ? linki do follow można ustawić ?
 10. Witam chciałem dodać bannery na forum, dodałem jeden na samej górze w standardowy sposób jednak klientowi nie podoba się link w którym nie wyświetla się taka nazwa jaką by chciał i jest on no follow. Czyli bannery trzeba dodać w bezpośrednio w pliku header szablonu? problem w tym że kompletnie nie wiem jak i gdzie. Może jest jakiś dodatek który by pozwolił na łatwe dodawanie bannerów?
 11. Mam pytanie o licencje, przenieść można jedną na pół roku czy jak to jest? jak się je przenosi ?
 12. ale te zdjęcia profilowe takie same były i Ci użytkownicy już wcześniej się rejestrowali
 13. a co optymalizowałeś to może i ja to zrobie ?
 14. istotne, a może tak być, że zmieniłem w panelu rozmiar zdjęcia profilowego na trochę większe i dlatego ?
 15. Witam zauważyłem w aktywności, że użytkownicy zmieniają zdjęcia profilowe jednak takie same jak mieli, możliwe jest to, że po prostu jak zmieniłem w panelu ACP wielkość zdjęcia profilowego na większe trochę to tak się wyświetla jeśli użytkownik się zaloguje ?
 16. a w GSC pokazuje mi ilość kliknięć w danym dniu, i to są już realni użytkownicy ?
 17. ale ile online siedzi w przeciągu 30min nie da się ustalić bo zlicza też boty?
 18. Witam, mam pytanie klikając na forum w zakładkę użytkownicy online to pokazuje przeważnie użytkowników przeważnie z botami? da się jakoś sprawdzić jakie użytkowników bez botów? w panelu admina też pokazuje użytkowników z razem z botami? i czy w google search console ilość kliknięć w danym dniu też jest naliczana z botami? czy to już realni użytkownicy ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.