Jump to content

Hosting dHosting.pl - 1015% rabat! Zwiększamy rabat!

slu12345

Użytkownik
 • Content Count

  185
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by slu12345

 1. skopiowałem jeszcze raz pliki programem FlashFXP i było chyba ok tym programem
 2. coś się chrzani raz mi raz jakiemuś użytkownikowi może to być motyw nie aktualny? trzeba zaktualizować aplikacje i motyw?
 3. o teraz działa, więc nie wiem co to znowu było...
 4. na telefonie mi działa wszystko więc coś musi być nie tak z moim kompem ale co....
 5. Witam, dzisiaj wszystko działało, a nagle przestało, nie może załadować się chatbox i powiadomienia, czy wiadomości prywatne, innym działa, a mi nie, czyściłem przeglądarkę instalowałem nową, co jest grane ?
 6. naprawiło się... przeładowałem forum, po jakimś czasie mi zadziałało, użytkownikom działało czyli coś mi nie trybiło
 7. z wersji nie pamiętam ale do najnowszej, podam na priv
 8. https://www.pecetowicz.pl/topic/problem-po-aktualizacji-forum-101603/
 9. ale tych plików ponoć nie ma w paczce ips ktoś coś takiego pisał
 10. no właśnie nie mam jak dać listy bo zamknąłem FIleZile, tak aplikacje są dobre, co robić od początku skopiować wszystkie pliki?
 11. a czego one się nie skopiowały? i jak je skopiować ? gdzie one są? teraz musiał bym od nowa wgrywać całą paczkę? bo nie wiem jakie to pliki były
 12. Zaktualizowałem forum do najnowszej wersji jednak nie ładuje się chatbox i powiadomienia, i może też parę rzeczy o których nie wiem, czy może to mieć związek z tym że nie skopiowały się wszystkie pliki ?
 13. jak? wytłumacz mi to? pożera transfer czy co ? bo jeden gośc z forum pewnego często mailingi wysyła
 14. Została ostatnia licencja 420zł w tym są już koszty transferu i odnowienia licencji na pół roku.
 15. po prostu naucz się podstawowych rzeczy związanych z forum ja na początku chciałem zlecić zrobienie forum jakiejś firmie i liczyłem że będe musiał zapłacić za wszystko jakieś 4-5k jednak trochę poczytałem i sam sobie postawiłem nie jest to jakieś trudne
 16. tu mam też jakieś błędy cały czas
 17. nic nie dało coś namieszane jest po prostu nie wiem czy znowu spróbować zaktualizować forum do najnowszej wersji ?
 18. Tak mam A tam co napisane nic nie robiłem, bo nawet nie wiem co mam zrobić? tak jak aXen mówi? jak to zrobić? Powiem od początku jak to się zaczęło. Użytkownik zasygnalizował że mobilnie coś szwankuje forum. Na moim telefonie też coś szwankuje. Postanowiłem zaktualizować forum. Gdy zaktualizowałem nie działało jak należy. To z powrotem starą wersję forum wrzuciłem, między czasie szablon zaktualizowałem, forum wróciło jakoś do normy, chociaż zapewne mobilnie nie wiem jak jest, i pojawiło się w panelu admina jeszcze to co dałem. A więc co mam teraz zrobić ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.