Jump to content

v3rso

Member
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.5.x

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

v3rso's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Nie ma sensu, przeinstalujemy forum i zrobimy migracje bo nie możemy pozwolić sobie na niedziałajce ACP tyle czasu. Dzięki za chęć pomocy, dziwi mnie, że nawet support IPS nie wie co z tym zrobić (oczywiście mówię tutaj o oficjalnym supporcie, nie o was).
 2. @DawPi dziwna zależność, na recovery pojawia się styl w ACP ale nie można nic zrobić, bez recovery znowu go nie ma.
 3. @up podmiana plików nic nie dała
 4. To znaczy samo ACP podmienić na nowe? Bo całego forum nie mogę przeinstalować, jest tam za dużo zawartości i nie może ona zniknąć.
 5. Jest wypruty, jedynie body i niektóre pierdoły nadawane na element, a nie w osobnym pliku.
 6. No właśnie problem jest taki, że pojawił się znikąd i sam support IPS nie wie co z tym dokładnie zrobić, polecili recovery - nie zadziałało, instalowanie na nowo samego acp też nie działa, to musi siedzieć gdzieś w plikach niezwiązanych w ogóle z acp ale nie wiem gdzie tego szukać.
 7. @DawPi tak wygląda moje ACP dlatego, że gdzieś ucina kod, który jest w tytule strony.
 8. Pojawił się znikąd, recovery ani próby podmiany plików w folderze admin nie pomagają. Cały styl jest w "headerze" strony, przemieszczanie się po ACP jest możliwe jedynie przez linki, a samo ACP jest praktycznie wyżarte z CSS'u.
 9. Właśnie za pluginy jeszcze się nie brałem i nie wiem jak zabrać. Istnieje jakaś opcja dodania nowej zmiennej do globalTemplate?
 10. @DawPi ja widzę dwie opcje. Potrzebuje wiedzieć albo: jak dodać nowe zmienne do globalTemplate lub jak wyświetlić zawartość podstrony np. forum.pl/showwidget (która zawiera foreach) na stronie głównej forum.pl.
 11. Dodam, że nie chce się wyświetlić w globalTemplate dlatego, że jest tam {{foreach}} (wszystko przed nim się wyświetla)
 12. Cześć, borykam się z tym problemem od kilku dni i nie wiem jak najlepiej go rozgryźć. Mam autorską modyfikację w której jest plik customwidget.php, taka sama strona jest w odpowiednim bicie, w stylu. Po wejściu w odnośnik wszystko ładnie się wyświetla. W jaki sposób teraz najwygodniej przenieść to na główną stronę do globalTemplate? Są tam zmienne i nie wiem jak dodać je do globalTemplate, chciałem zrobić to na zwykłym {{template}} ale nie chce się nic pokazać. Próbowałem zrobić to też przez blok PHP dodany na stronę ale nie wiem jakie dokładnie zapytanie tam wrzucić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.