Jump to content

v3rso

Użytkownik
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Właśnie za pluginy jeszcze się nie brałem i nie wiem jak zabrać. Istnieje jakaś opcja dodania nowej zmiennej do globalTemplate?
  2. @DawPi ja widzę dwie opcje. Potrzebuje wiedzieć albo: jak dodać nowe zmienne do globalTemplate lub jak wyświetlić zawartość podstrony np. forum.pl/showwidget (która zawiera foreach) na stronie głównej forum.pl.
  3. Dodam, że nie chce się wyświetlić w globalTemplate dlatego, że jest tam {{foreach}} (wszystko przed nim się wyświetla)
  4. Cześć, borykam się z tym problemem od kilku dni i nie wiem jak najlepiej go rozgryźć. Mam autorską modyfikację w której jest plik customwidget.php, taka sama strona jest w odpowiednim bicie, w stylu. Po wejściu w odnośnik wszystko ładnie się wyświetla. W jaki sposób teraz najwygodniej przenieść to na główną stronę do globalTemplate? Są tam zmienne i nie wiem jak dodać je do globalTemplate, chciałem zrobić to na zwykłym {{template}} ale nie chce się nic pokazać. Próbowałem zrobić to też przez blok PHP dodany na stronę ale nie wiem jakie dokładnie zapytanie tam wrzucić.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.