Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Reklama w pierwszym poście/zaraz pod zawartością tematu


v3rso
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

temat dość dziwny bo ciężko mi znaleźć cokolwiek czy to na polskiej scenie czy zagranicznej IPS, potrzebuję modyfikacji/wtyczki/rozwiązania na to w jaki sposób rozwiązać reklamę tuż pod tematem. Nie chcę żeby była to reklama wbudowana w IPS bo nie wyświetlają się one zawsze + są blokowane przez aplikacje typu adblock. Wiem, że lata temu jeszcze na IPB 3.4.x częstym rozwiązaniem był bot, który publikował w każdym temacie post jako pierwszy i w nim wyświetlała się reklama. Jeżeli coś takiego nie istnieje jeszcze na tej wersji to może jest opcja aby dodać blok tuż pod tematem, jakaś wtyczka rozwijająca ilość tych bloków, coś podobnego po to żeby po prostu dodać tam na stałe custom PHP blok z kodem?

Edytowane przez v3rso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
  • Rozwiązanie
3 hours ago, v3rso said:

Nie chcę żeby była to reklama wbudowana w IPS bo nie wyświetlają się one zawsze + są blokowane przez aplikacje typu adblock.

Jak mogą być blokowane, jak tam nie ma żadnego elementu HTML z identyfikatorem etc.

image.png

 

image.png

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2022 o 16:08, DawPi napisał(a):

Jak mogą być blokowane, jak tam nie ma żadnego elementu HTML z identyfikatorem etc.

image.png

 

image.png

Dziwne, sprawdziłem na świeżej instalce i faktycznie tak jest, błąd pojawia się na aktywnym forum bo te reklamy w ogóle się nie wyświetlają + nie mam opcji wpisania HTML Code do niej ani dodania grafiki w przypadku drugiej opcji. W każdym razie naprawiłem, dzięki.

Edytowane przez v3rso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.