Jump to content

Damiann.

Member
 • Posts

  39
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Damiann. last won the day on July 30

Damiann. had the most liked content!

1 Follower

About Damiann.

 • Birthday May 23

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.6.x

Kontakt

 • Gadu Gadu
  50964626

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

491 profile views

Damiann.'s Achievements

 1. Zmiany w wyglądzie na pewno na duży plusik, ale co do tych cen no to troszkę przesadzili. Mogliby dodać odnowienie na 6 m-cy i roczne wtedy ludzie mieliby wybór bo nie oszukujmy się, ale licencja sama w sobie jest droga jak i dodatki do niej, a jeszcze by strona jakkolwiek działała trzeba też dokupić niektóre wtyczki/apki.
 2. Tak tylko dodam, że modyfikowany kod szablonu przy aktualizacji się nie nadpisuje ☺️
 3. Tak na szybko dopasuje to pod wasz motyw.. Możesz dodać do custom.css .cAuthorPane_badge:not( .cAuthorPane_badge--rank ) { background: #e4183c; border: 2px solid rgb( var(--theme-area_background_reset) ); border-radius: 50%; } .ipsButton_split > li > .ipsButton { border-radius: inherit; font-size: 13.0px; line-height: 2.83; padding: 0 18px; } EFEKT: Wtyczkę profile song lepiej by zaktualizować do najnowszej wersji IPS 4.6 bo sądząc po buttonie jest przestarzała, ale kod powinien pomóc.
 4. Tworzysz pocztę na swoim hostingu, a następnie wpisujesz odpowiednie rzeczy w odpowiednie miejsca Host, nazwę użytkownika i hasło coś w stylu jak byś wpisywał dane do połączenia się z FTP
 5. Może trafić do spamu zależy od poczty. Tak tylko dodam nie lepiej było by ci zmienić metodę wysyłania wiadomości e-mail na SMTP? Wtedy e-maile szybciej się wysyłają i ogólnie jest lepiej.
 6. W ustawieniach e-mail masz taką opcje jak testuj ustawienia. Przy okazji możesz sprawdzić w logach czy się nic nie dzieje. Możesz nam powiedzieć z jakiej metody wysyłania wiadomości korzystasz?
 7. Może po prostu użytkownik po rejestracji od razu ustawił sobie awatar i tego nie zauważyłeś.
 8. Dobra, a odpowiesz na pytanie wyżej zadane przez DawPi? Jakim dokładnie awatarem?
 9. Oprócz FB czy Google masz inne metody logowania?
 10. Tłumaczenie nie obejmuje rang. Musisz sam je przetłumaczyć.
 11. Potwierdzam po aktualizacji tak się stało
 12. Ja po zaktualizowaniu forum na początku miałem identycznie. Każdy użytkownik miał plakietkę "Rzadki" po czasie jak kilka osób zdobyło tę samą odznakę plakietka "Rzadki" znikła i jest tylko przy odznakach, które posiada mało użytkowników. To już chyba zależy od aktywności użytkowników.
 13. W sumie to masz rację chodziło mi bardziej o to czy taki mod będzie potrzebny komuś coś w tym stylu. W takim razie nie będę nic zmieniał w plikach IPS jeżeli będę miał chwilę czasu to stworzę mod nadpisujący to.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.