Jump to content

Damiann.

Member
 • Posts

  34
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Damiann. last won the day on June 29

Damiann. had the most liked content!

1 Follower

About Damiann.

 • Birthday May 23

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.6.x

Kontakt

 • Gadu Gadu
  50964626

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

354 profile views

Damiann.'s Achievements

 1. Tworzysz pocztę na swoim hostingu, a następnie wpisujesz odpowiednie rzeczy w odpowiednie miejsca Host, nazwę użytkownika i hasło coś w stylu jak byś wpisywał dane do połączenia się z FTP
 2. Może trafić do spamu zależy od poczty. Tak tylko dodam nie lepiej było by ci zmienić metodę wysyłania wiadomości e-mail na SMTP? Wtedy e-maile szybciej się wysyłają i ogólnie jest lepiej.
 3. W ustawieniach e-mail masz taką opcje jak testuj ustawienia. Przy okazji możesz sprawdzić w logach czy się nic nie dzieje. Możesz nam powiedzieć z jakiej metody wysyłania wiadomości korzystasz?
 4. Może po prostu użytkownik po rejestracji od razu ustawił sobie awatar i tego nie zauważyłeś.
 5. Dobra, a odpowiesz na pytanie wyżej zadane przez DawPi? Jakim dokładnie awatarem?
 6. Oprócz FB czy Google masz inne metody logowania?
 7. Tłumaczenie nie obejmuje rang. Musisz sam je przetłumaczyć.
 8. Potwierdzam po aktualizacji tak się stało
 9. Ja po zaktualizowaniu forum na początku miałem identycznie. Każdy użytkownik miał plakietkę "Rzadki" po czasie jak kilka osób zdobyło tę samą odznakę plakietka "Rzadki" znikła i jest tylko przy odznakach, które posiada mało użytkowników. To już chyba zależy od aktywności użytkowników.
 10. W sumie to masz rację chodziło mi bardziej o to czy taki mod będzie potrzebny komuś coś w tym stylu. W takim razie nie będę nic zmieniał w plikach IPS jeżeli będę miał chwilę czasu to stworzę mod nadpisujący to.
 11. Można, ale czy ma to sens? W kolejnych aktualizacjach skryptu może coś się zmienić i taki mod będzię bezużyteczny wtedy
 12. Tą odznakę otrzymuje się za napisanie pierwszego tematu z tego co zauważyłem więc albo to jest błąd w tłumaczeniu albo po prostu błąd w przyznawaniu odznak. Co do napisu "rzadki" przy każdej jest to spowodowane tym, że mało osób ma tą odznakę i jest rzadko spotykana bynajmniej moim zdaniem.
 13. Cześć. Od jakiegoś czasu szukam rozwiązania jak powiększyć listę osób odwiedzających profil w IPS To działa na zasadzie większej liczby odwiedzin profilu, czy da się to po prostu zmienić z 5 na dowolną liczbę?
 14. U mnie na forum tak samo ucieka na dół to chyba zostało zmienione po prostu:
 15. Chodzi Ci o informacje w formie tego wyskakującego okienka czy chcesz by to się wyświetlało po czynności na forum którą zrobisz?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.