Jump to content

Damiann.

Member
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

Kontakt

 • Gadu Gadu
  50964626

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Gdańsk

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.5.x
 • Forum
  only-head.pl

Recent Profile Visitors

128 profile views
 1. Tak w sumie o to chodzi w tych ikonkach. Wtedy wiesz, że jest jakaś zawartość w dziale, którą pominąłeś lub coś nowego.
 2. Znajdź w ACP optymalizacja wyszukiwania, a reszta jak na screenie niżej. Pobierz jeszcze ten plik .htaccess, który masz w opcji drugiej i skopiuj jego zawartość, a następnie dodaj ją do swojego .htaccess na FTP
 3. Przepraszam, że tak późno, ale jak na razie problem rozwiązałem po prostu wtyczka, którą napisałem kiedyś pod już przestarzałe IPS 4.3 trochę narobiła problemów w bazie danych, ale pomogło zaktualizowanie jej i usunięcie wszystkich tabel od tej wtyczki oraz naprawienie jej(bazy danych) przez opcje w supporcie. Dlatego nawet gdy usuwałem/wyłączałem wtyczkę wywalało mi błąd. Jeżeli coś by się powtórzyło napiszę kolejny temat.
 4. O tym pisałem dostali dostęp, ale stwierdzili że wszystko ok z ich strony. No nic spróbuję jeszcze poszukać co powoduje ten błąd i napiszę co było przyczyną jeśli mi się uda to naprawić.
 5. Sprawdzałem już dosłownie wszystko od bazy w Support ACP, aż po usuwanie/wyłączanie wtyczek dalej nie mam już na to pomysłu
 6. W logach jest napisane to co pokazałem w odpowiedzi nic się nie zmienia ;/ To właśnie też robiłem ewentualnie co pomogło to zapisywanie bloków w innym miejscu, ale panel boczny nadal nie działa i komunikat dalej się wyświetla. Czy może być tak, że wtyczka uszkodziła w jakiś sposób skrypt lub naruszyła bazę danych SQL?
 7. Wtyczka na kupno premium konta, ale nawet po wyłączeniu jej/usunięciu w logach jest napisane to samo
 8. Mam następujący problem z blokami gdy dodaję jakiś blok czy to do paska bocznego czy pod czat itd. to po odświeżeniu strony go nie widać jakby usuwa się. Działa to też w drugą stronę mogę usunąć wszystkie bloki jakie dodałem na stronę główną, ale po odświeżeniu strony się pojawiają, a gdy zmieniłem styl na domyślny pokazuje mi się taki komunikat: Wersja IPS: Najnowsza
 9. Witam. Nie wiem czy dobry dział jeśli nie proszę o przeniesienie tematu Poszukuję wtyczki na wzór dziennika zmian Release Notes - Invision Community czy to jest wbudowane gdzieś w IPS czy odrębna wtyczka/aplikacja, którą można kupić?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.