Jump to content

Hosting dHosting.pl - 1015% rabat! Zwiększamy rabat!

Vanilla

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dokładniej po przekierowaniu domeny wyskakuję błąd "strona spowodowała zbyt wiele przekierowań"
 2. Cześć. Jak można zmienić na silniku IPS4 główną domenę forum? Mianowicie kupiłem nową domenę (bardziej chwytliwą nazwę) i chciałbym zrobić tak aby po wpisaniu wcześniejszego adresu przekierowało na nowy adres, nową domenę. Przykładowo z nazwaforum.pl* na nazwastrony.pl U siebie w hostingu (proserwer) dodałem nową domenę do serwera www ale raz że przekierowanie nie działa bo wywala błąd "za dużo przekierowań", a dwa na swoim forum w ACP mam wszędzie główną domenę tą pierwszą czyli nazwaforum.pl*
 3. Cześć, po aktualizacji forum do najnowszej wersji zniknął mi czas online z widoku profilu. Wtyczka dalej jest aktywna bo zlicza czas np. w bloczku w nawigacji po prawej stronie ale znikł z profilu. Mogę wiedzieć jak go dodać ręcznie?
 4. Cześć, mam takie pytanie. Czy jeśli forum było zainstalowane na nielegalnym silniku (nulled) można je przemienić na legalne forum z legalną licencją, gdzieś przemienić klucz na ten kupiony ze strony IPS'u nie tracąc przy tym użytkowników / zawartości? Czy nie ma takiej możliwości i trzeba będzie robić forum od nowa?
 5. Problem była wtyczka (być może ze względu na niezaaktulizowaną wersję) Highlight Topic Author 1.0.8 Po wyłączeniu wtyczki wszystko wróciło do normy.
 6. Cześć. Mam pewny błąd / problem sam nie wiem jak to nazwać. Występuje on w wersji mobilnej, na telefonie. Dodam, że ta linia niebieska pomiędzy nickiem a datą napisania występuje tylko w przypadku rangi Administrator, u pozostalych takiego defektu nie zauwazylem. Wyłączałem już podświetlenie wiadomości Admina, nawet usunąłem z kodu odnośnik do belki "Najwnosza odpowiedź" który się pojawia i nic. Ktoś wie jak pomóc?
 7. Cześć, jest możliwa zmiana szablonu poprzez link (wersja 4.3/4.4) np. nazwastrony.pl/cośtam/nazwastylu? Jak tak, można prosić o pokierowanie gdzie taki dostanę? Znalazłem podobny wątek ale dotyczący IPB 3.x
 8. Jak mozna skrocic tekst pojawiajacy się w sidebarze "najnowsze posty" ---- >
 9. Czesc, szukam wtyczki do "podbijania użytkowników" w statystykach forum (w sensie zalogowanych / gości / ostatnio online) Widzialem kiedys taka wtyczke, tylko zapomnialem nazwy Pozdro
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.