Jump to content

Vanilla

Member
 • Posts

  65
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Vanilla's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Reacting Well
 • Week One Done

Recent Badges

0

Reputation

1

Community Answers

 1. Witam, czy jest jakaś wtyczka / aplikacja która pozwala na logowanie za pomocą Discord? Czy tylko https://invisioncommunity.com/files/file/9287-brilliant-discord-integration/ jest opcją logowania?
 2. Error: Call to undefined method IPS\donate\Goal::webShareData() in /home/host533736/domains/domena/public_html/system/Theme/Theme.php(860) : eval()'d code:15380 Stack trace: #0 /home/host533736/domains/domena/public_html/system/Theme/SandboxedTemplate.php(61): IPS\Theme\class_core_front_global->sharelinks(Object(IPS\donate\Goal)) #1 /home/host533736/domains/domena/public_html/system/Theme/Theme.php(860) : eval()'d code(495): IPS\Theme\_SandboxedTemplate->__call('sharelinks', Array) #2 /home/host533736/domains/domena/public_html/system/Theme/SandboxedTemplate.php(61): IPS\Theme\class_donate_front_browse->goalPage(Object(IPS\donate\Goal), '\n<div data-base...') #3 /home/host533736/domains/domena/public_html/applications/donate/modules/front/donate/browse.php(94): IPS\Theme\_SandboxedTemplate->__call('goalPage', Array) #4 /home/host533736/domains/domena/public_html/system/Dispatcher/Controller.php(101): IPS\donate\modules\front\donate\_browse->manage() #5 /home/host533736/domains/domena/public_html/applications/donate/modules/front/donate/browse.php(29): IPS\Dispatcher\_Controller->execute() #6 /home/host533736/domains/domena/public_html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(153): IPS\donate\modules\front\donate\_browse->execute() #7 /home/host533736/domains/domena/public_html/index.php(13): IPS\_Dispatcher->run() #8 {main} @Weak.
 3. Cześć. Gdy wchodzę w dany cel w dotacjach pojawia się taki błąd - W bicie sharelinks mam tak: {{if \count( $item->sharelinks() ) }} <ul class='ipsList_inline ipsList_noSpacing ipsClearfix' data-controller="core.front.core.sharelink"> {{foreach $item->sharelinks() as $sharelink }} <li>{$sharelink|raw}</li> {{endforeach}} </ul> {{endif}} {{if $shareData = $item->webShareData()}} <hr class='ipsHr'> <button class='ipsHide ipsButton ipsButton_small ipsButton_light ipsButton_fullWidth ipsMargin_top:half' data-controller='core.front.core.webshare' data-role='webShare' data-webShareTitle='{$shareData['title']}' data-webShareText='{$shareData['text']}' data-webShareUrl='{$shareData['url']}'>{lang="more_share_options"}</button> {{endif}}
 4. Czesc, wie ktoś może na jakim silniku jest oparta strona Pluginycs.pl (Rynek pluginów SourceMOD - PluginyCS.pl)
 5. Nie bardzo wiem co usunąć, mógłbyś zerknąć? @Weak. Byłbym bardzo wdzięczny ttsoDispatcher.php
 6. SELECT_SQL_CALC_FOUND_ROWS mam usunąć, tak? Można dokładniej z których plików to usunąć? W jakimś bicie w acp, z ftp czy z pma?
 7. Zgadza się. Korzystam z wtyczki (WK) TTSO REDIS od @Weak. czyli dodatek do wtyczki Total TIme Spent Online, który poprawia naliczanie czasu na przechowywaniu w pamięci podręcznej REDIS. Jednakże wypluwało te błędy. Od 7 dni cisza jeśli chodzi o logi związane z tą wtyczkę, hmm. Nie zawracać sobie tym głowy panowie? Skoro wszystko działa i się nie buguje?
 8. ID: 6 PLUGIN: 1 TYPE: C CLASS: \IPS\Dispatcher\Front FILENAME: ttsoDispatcher @DawPi
 9. Da się jakoś zweryfikować jakie wtyczki wywołują takie błędy? Nie mam ich dużo, większość bezpośrednio z marketplace.
 10. Czesc, mam pewien problem z powtarzajacymi sie wpisami w logach systmowych. Co jest tego powodem? Ktoś może miał podobny problem?
 11. Podpowiesz w jakim stylu, pliku? Nie mam pojęcia gdzie tego szukać.
 12. Witam, kontynuując temat - podpowiedź @Weak. nie działa na wersji IPS 4.6. Ma ktoś pomysł, aby czas online pojawił się w wyglądzie profilu?
 13. Button w profilu odpowiadający za muzykę jest trochę inny niż 2 domyślne. Podpowie ktoś jak to unormalizować? Nie widać domyślnej odznaki "...dołączył ostatnio" / "... jest moderatorem" Za to chyba odpowiada ToolTip .ipsTooltip { background: #e4183c; border-radius: 20px; padding: 4px 14px !important; font-size: 10px; font-weight: 900; color: #fff; text-transform: uppercase; } .ipsTooltip.ipsTooltip_top:after { border-color: #e4183c transparent transparent transparent; } .ipsTooltip.ipsTooltip_bottom:after { border-color: transparent transparent #e4183c transparent; } .ipsTooltip a { border-bottom: 1px dotted #e4183c; } Mam tak, i mimo ustawionego odcienia czerwonego nie jest widoczne. Ktoś pomoże? Dziękuje z góry za pomoc
 14. Problem ze statystykami, jak widać na screenie robią się podwójnie... @Weak.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.