Jump to content

Vanilla

Member
 • Posts

  52
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Vanilla's Achievements

 1. Button w profilu odpowiadający za muzykę jest trochę inny niż 2 domyślne. Podpowie ktoś jak to unormalizować? Nie widać domyślnej odznaki "...dołączył ostatnio" / "... jest moderatorem" Za to chyba odpowiada ToolTip .ipsTooltip { background: #e4183c; border-radius: 20px; padding: 4px 14px !important; font-size: 10px; font-weight: 900; color: #fff; text-transform: uppercase; } .ipsTooltip.ipsTooltip_top:after { border-color: #e4183c transparent transparent transparent; } .ipsTooltip.ipsTooltip_bottom:after { border-color: transparent transparent #e4183c transparent; } .ipsTooltip a { border-bottom: 1px dotted #e4183c; } Mam tak, i mimo ustawionego odcienia czerwonego nie jest widoczne. Ktoś pomoże? Dziękuje z góry za pomoc
 2. Problem ze statystykami, jak widać na screenie robią się podwójnie... @Weak.
 3. [[Template wkgni/front/widgets/wkgni is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]] Wyskoczył taki błąd, nie było nic ruszane.
 4. Przełączyłem się na styl domyślny i następuje dziwne zjawisko.. Gdy dodaje bloczek - Po zapisaniu i odświeżeniu forum ukazuję się w panelu bocznym. Po ponownym kliknięciu "zarządzanie bloczkami" znika z panelu i ukazuję się tak jakby na dole bez możliwości edycji - Po F5 kolejnym znika całkowicie.. Dodatkowo jakąs dziwna kropka po lewej stronie się pojawia.. Co się mogło zepsuć skoro kilka dni temu było wszystko okej?
 5. Mam pewien problem, otóż po kliknięciu z lewej strony "Zarządzanie blokami" usuwa mi większość bloczków dodanych do sidebaru. Nawet nie zdąże nic zapisać i bloczki znikają. Ktoś wie co może być powodem? Nie chce mi się za każdym razem dodawać bloczki od nowa.
 6. Nie mam fizycznego pliku na dysku .xml ten wtyczki bo była zainstalowana bezpośrednio przez Marketplace.. A nie mam nigdzie możliwości edycji wtyczki z poziomu wtyczek.. Mozna to jakoś obejsc?
 7. https://invisioncommunity.com/files/file/8697-total-time-spent-online/
 8. @aXen tak wiem, ale widziałem kilka for internetowych zaktualizowanych do 4.5 które sobie poradziły i czas online mają w profilu użytkownika
 9. Witam. Mam zainstalowana wtyczkę czasu spędzonego online na forum i wszystko ładnie pięknie, czas nalicza, top5 statystyki w sidebarze działają, czas pokazuje się w postach po ustawieniu ale nie pokazuje się w profilu użytkownika.. Na aktualizacji na ips 4.5 zniknął z poziomu profilu, ktoś wie co jest powodem? Co mam zmienić w kodzie aby się ukazał ponownie?
 10. Witam. Po zainstalowaniu aplikacji Steam Profile Integration i skonfigurowaniu mam problem, nie pokazuje mi się pozycja STEAM w ustawieniach konta i nie ma gdzie wpisać swojego steamid... Ktoś wie dlaczego?
 11. Witam, w ustawieniach danej grupy mam ustawione logowanie anonimowe dozwolone a mimo wszystko nie mam przy logowaniu wyboru logowania anonimowego .. Jak to włączyć?
 12. Witam, jest możliwość jakaś aby grafiki dodawane na forum były w lepszej jakości? Po prostu po dodaniu grafiki np. do działu Redakcji jako napis graficzny strasznie psuję obraz, robi się taki jakby trochę rozmazany. Można jakoś polepszyć jakość wstawianych grafik w ustawieniach? Od razu odpowiadam - grafiki mam zapisywane bezpośrednio z PhotoShop'a w formacie .png Próbowałem nawet wstawić grafikę na inny serwer/hosting zdjęć np. na imgur i po dodaniu bezpośredniego linku na forum również psuję grafikę, może nie AŻ tak ale jednak..
 13. Dziękuje za odpowiedź. A jest jakiś zbiór wszystkich aplikacji/wtyczek/szablonów które kupiłem w Marketplace w jednym miejscu? Aby zobaczyć sobie np. datę zakupu? Czy muszę do każdej aplikacji z osobna wchodzić i sprawdzać?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.