Jump to content

Vanilla

Member
 • Posts

  65
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Vanilla

 1. Witam, czy jest jakaś wtyczka / aplikacja która pozwala na logowanie za pomocą Discord? Czy tylko https://invisioncommunity.com/files/file/9287-brilliant-discord-integration/ jest opcją logowania?
 2. Error: Call to undefined method IPS\donate\Goal::webShareData() in /home/host533736/domains/domena/public_html/system/Theme/Theme.php(860) : eval()'d code:15380 Stack trace: #0 /home/host533736/domains/domena/public_html/system/Theme/SandboxedTemplate.php(61): IPS\Theme\class_core_front_global->sharelinks(Object(IPS\donate\Goal)) #1 /home/host533736/domains/domena/public_html/system/Theme/Theme.php(860) : eval()'d code(495): IPS\Theme\_SandboxedTemplate->__call('sharelinks', Array) #2 /home/host533736/domains/domena/public_html/system/Theme/SandboxedTemplate.php(61): IPS\Theme\class_donate_front_browse->goalPage(Object(IPS\donate\Goal), '\n<div data-base...') #3 /home/host533736/domains/domena/public_html/applications/donate/modules/front/donate/browse.php(94): IPS\Theme\_SandboxedTemplate->__call('goalPage', Array) #4 /home/host533736/domains/domena/public_html/system/Dispatcher/Controller.php(101): IPS\donate\modules\front\donate\_browse->manage() #5 /home/host533736/domains/domena/public_html/applications/donate/modules/front/donate/browse.php(29): IPS\Dispatcher\_Controller->execute() #6 /home/host533736/domains/domena/public_html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(153): IPS\donate\modules\front\donate\_browse->execute() #7 /home/host533736/domains/domena/public_html/index.php(13): IPS\_Dispatcher->run() #8 {main} @Weak.
 3. Cześć. Gdy wchodzę w dany cel w dotacjach pojawia się taki błąd - W bicie sharelinks mam tak: {{if \count( $item->sharelinks() ) }} <ul class='ipsList_inline ipsList_noSpacing ipsClearfix' data-controller="core.front.core.sharelink"> {{foreach $item->sharelinks() as $sharelink }} <li>{$sharelink|raw}</li> {{endforeach}} </ul> {{endif}} {{if $shareData = $item->webShareData()}} <hr class='ipsHr'> <button class='ipsHide ipsButton ipsButton_small ipsButton_light ipsButton_fullWidth ipsMargin_top:half' data-controller='core.front.core.webshare' data-role='webShare' data-webShareTitle='{$shareData['title']}' data-webShareText='{$shareData['text']}' data-webShareUrl='{$shareData['url']}'>{lang="more_share_options"}</button> {{endif}}
 4. Czesc, wie ktoś może na jakim silniku jest oparta strona Pluginycs.pl (Rynek pluginów SourceMOD - PluginyCS.pl)
 5. Nie bardzo wiem co usunąć, mógłbyś zerknąć? @Weak. Byłbym bardzo wdzięczny ttsoDispatcher.php
 6. SELECT_SQL_CALC_FOUND_ROWS mam usunąć, tak? Można dokładniej z których plików to usunąć? W jakimś bicie w acp, z ftp czy z pma?
 7. Zgadza się. Korzystam z wtyczki (WK) TTSO REDIS od @Weak. czyli dodatek do wtyczki Total TIme Spent Online, który poprawia naliczanie czasu na przechowywaniu w pamięci podręcznej REDIS. Jednakże wypluwało te błędy. Od 7 dni cisza jeśli chodzi o logi związane z tą wtyczkę, hmm. Nie zawracać sobie tym głowy panowie? Skoro wszystko działa i się nie buguje?
 8. ID: 6 PLUGIN: 1 TYPE: C CLASS: \IPS\Dispatcher\Front FILENAME: ttsoDispatcher @DawPi
 9. Da się jakoś zweryfikować jakie wtyczki wywołują takie błędy? Nie mam ich dużo, większość bezpośrednio z marketplace.
 10. Czesc, mam pewien problem z powtarzajacymi sie wpisami w logach systmowych. Co jest tego powodem? Ktoś może miał podobny problem?
 11. Podpowiesz w jakim stylu, pliku? Nie mam pojęcia gdzie tego szukać.
 12. Witam, kontynuując temat - podpowiedź @Weak. nie działa na wersji IPS 4.6. Ma ktoś pomysł, aby czas online pojawił się w wyglądzie profilu?
 13. Button w profilu odpowiadający za muzykę jest trochę inny niż 2 domyślne. Podpowie ktoś jak to unormalizować? Nie widać domyślnej odznaki "...dołączył ostatnio" / "... jest moderatorem" Za to chyba odpowiada ToolTip .ipsTooltip { background: #e4183c; border-radius: 20px; padding: 4px 14px !important; font-size: 10px; font-weight: 900; color: #fff; text-transform: uppercase; } .ipsTooltip.ipsTooltip_top:after { border-color: #e4183c transparent transparent transparent; } .ipsTooltip.ipsTooltip_bottom:after { border-color: transparent transparent #e4183c transparent; } .ipsTooltip a { border-bottom: 1px dotted #e4183c; } Mam tak, i mimo ustawionego odcienia czerwonego nie jest widoczne. Ktoś pomoże? Dziękuje z góry za pomoc
 14. Problem ze statystykami, jak widać na screenie robią się podwójnie... @Weak.
 15. [[Template wkgni/front/widgets/wkgni is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]] Wyskoczył taki błąd, nie było nic ruszane.
 16. Przełączyłem się na styl domyślny i następuje dziwne zjawisko.. Gdy dodaje bloczek - Po zapisaniu i odświeżeniu forum ukazuję się w panelu bocznym. Po ponownym kliknięciu "zarządzanie bloczkami" znika z panelu i ukazuję się tak jakby na dole bez możliwości edycji - Po F5 kolejnym znika całkowicie.. Dodatkowo jakąs dziwna kropka po lewej stronie się pojawia.. Co się mogło zepsuć skoro kilka dni temu było wszystko okej?
 17. Mam pewien problem, otóż po kliknięciu z lewej strony "Zarządzanie blokami" usuwa mi większość bloczków dodanych do sidebaru. Nawet nie zdąże nic zapisać i bloczki znikają. Ktoś wie co może być powodem? Nie chce mi się za każdym razem dodawać bloczki od nowa.
 18. Nie mam fizycznego pliku na dysku .xml ten wtyczki bo była zainstalowana bezpośrednio przez Marketplace.. A nie mam nigdzie możliwości edycji wtyczki z poziomu wtyczek.. Mozna to jakoś obejsc?
 19. https://invisioncommunity.com/files/file/8697-total-time-spent-online/
 20. @aXen tak wiem, ale widziałem kilka for internetowych zaktualizowanych do 4.5 które sobie poradziły i czas online mają w profilu użytkownika
 21. Witam. Mam zainstalowana wtyczkę czasu spędzonego online na forum i wszystko ładnie pięknie, czas nalicza, top5 statystyki w sidebarze działają, czas pokazuje się w postach po ustawieniu ale nie pokazuje się w profilu użytkownika.. Na aktualizacji na ips 4.5 zniknął z poziomu profilu, ktoś wie co jest powodem? Co mam zmienić w kodzie aby się ukazał ponownie?
 22. Witam. Po zainstalowaniu aplikacji Steam Profile Integration i skonfigurowaniu mam problem, nie pokazuje mi się pozycja STEAM w ustawieniach konta i nie ma gdzie wpisać swojego steamid... Ktoś wie dlaczego?
 23. Witam, w ustawieniach danej grupy mam ustawione logowanie anonimowe dozwolone a mimo wszystko nie mam przy logowaniu wyboru logowania anonimowego .. Jak to włączyć?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.