Jump to content

necik

Member
 • Posts

  1,025
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by necik

 1. Zamówienie #745092 opłacone przez link z pierwszego posta. Wpadło coś do skarbonki? 😉
 2. OK, jeszcze jedno pytanie: mam na forum stawiony kod z conventiser.se (podmiana linków do sklepów na partnerskie): <script type="application/javascript">// <![CDATA[ window.ctxtconfig = {"debug":false,"theme":"blue","frequency":"optimum","key":"2a6fb3b934dbbd4211fb9d817bb803c7602c12ed","widget":false,"positive_cls":"ctxt-target-node","negative_cls":"ctxt-skip","ignore_domains":"","features":["modlinks"]}; (function() { if (document.getElementById('ctxt-script')) {return;} var ctxt = document.createElement('script'); ctxt.type = 'text/javascript'; ctxt.async = true; ctxt.charset = 'utf-8'; ctxt.id = 'ctxt-script'; ctxt.src = '//widget.convertiser.com/convertext.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ctxt, s); })(); // ]]></script> I z tego powodu Firefox (Ctrl+Shift+K) wyświetla komunikat: "Zablokowano wczytywanie mieszanych treści aktywnych". Czy powyższy kod conventiser.de koniecznie trzeba usunąć, czy też można coś z nim zrobić aby w przyszłości nie pojawiały się żadne ostrzeżenia?
 3. Dzięki, faktycznie w topie miałem wstawione 2 banery bez https. Zmieniłem i już jest zielona kłódka. A przy okazji - czy trzeba wykonywać zapytanie SQL wymienione w pkt. 4, skoro skrypt sam tworzy takie procesy po zaznaczeniu opcji "Wyświetlać grafiki z serwera lokalnego"?
 4. Czy jest jakiś sposób na sprawdzenie czy uruchomienie https przebiegło poprawnie (i od października nie pojawią się żadne ostrzeżenia w przeglądarce)? Może jakieś zewnętrzne serwisy weryfikujące? PS. Uruchomiłem https na https://forumgsm.pl/ , ale o ile w ACP na pasku adresu mam zieloną kłódkę z napisem "Bezpieczna", to na stronie głównej forum już tego nie ma. Co mogłem zrobić źle?
 5. Chodzi o zewnętrzną grafikę wstawioną w sygnaturkach, czy o linki tekstowe?
 6. Po zalogowaniu do panelu klienta widzę opcję transferu licencji (koszt chyba 20 dolarów), muszę podać docelowy login. Tylko co w sytuacji gdy osoba do której chcę przetransferować licencję nie jest jeszcze klientem? W jaki sposób może zarejestrować się? Ja na https://invisioncommunity.com/ widzę tylko link do zalogowania.
 7. Nie jestem pewny, ale chyba po ostatnim update do 4.2.3 (wcześniej nie zauważyłem) popsuło się formatowanie daty w nieprzeczytanej zawartości. Poniżej zrzut ekranu. Jak mogę to naprawić?
 8. OK, wyjaśniło się - testowe konto należało do grupy, która może omijać filtr słów. Także odwołuje alarm - filtr słów działa (nawet gdy wpisuję jedno słowo).
 9. Czy w wersji 4.2 coś zmieniło się w sprawie masowego odkrywania postów? Pytam o to ponieważ funkcja oznaczania spamerów pozwala ukryć wszystkie posty użytkownika, ale co w sytuacji gdy nastąpiła pomyłka w oznaczeniu spamera i trzeba wszystkie posty tego użytkownika znowu zrobić widoczne? Czy jest to do wykonania kilkoma kliknięciami?
 10. Mam taką konfigurację: I niestety filtr słów chyba nie działa. Tzn. po wpisaniu d*pa skrypt nie zmienia tekstu na pupa. Od czego zacząć poszukiwania błędów w konfiguracji ?
 11. Wolałbym żeby takie link w ogóle nie pojawiał się, nawet w formie tekstowej Próbuję coś działać z filtrem słów, mam ustawienia jak poniżej, ale po wpisaniu w treści posta "techlords" nic nie zmienia się. A może jest jakiś sposób na automatyczne blokowanie użytkowników, którzy w określonym czasie wyślą X prywatnych użytkowników do Y użytkowników?
 12. W jaki sposób poprawnie skonfigurować filtrowanie URL? W tej chwili mam to tak ustawione: Jeżeli teraz ktoś wstawi link do https://forum.techlords.pl/co-kupic-f4/zestawienie-polecanych-laptopow-sierpie-2017-r-t5.html , to nie jest on aktywny (nie można kliknąć), ale w treści pojawia się.
 13. Witam, Mam na forum upartego spamera, który masowo wysyła na priv reklamy swoich stron np. https://forum.techlords.pl/co-kupic-f4/zestawienie-polecanych-laptopow-sierpie-2017-r-t5.html (zarabia na programie partnerskim x-kom.pl). Spamer korzysta z internetu w Play i Aero2. Czy jest jakiś sposób na skuteczne pozbycie się takiego spamera? PS. Czy na takie spamowanie jest jakiś paragraf? Chętnie złożyłbym zawiadomienie na policji, może po wizycie dzielnicowego odechce mu się.
 14. @Paweł a jaki masz kod reklamy? Bo ja mam bit logo: {{if \IPS\Theme::i()->logo['front']['url'] !== null }} {{$logo = \IPS\File::get( 'core_Theme', \IPS\Theme::i()->logo['front']['url'] )->url;}} <a href='{setting="base_url"}' id='elLogo' accesskey='1'><img src="{$logo}" alt='{setting="board_name" escape="true"}'></a> {{else}} <a href='{setting="base_url"}' id='elSiteTitle' accesskey='1'>{setting="board_name"}</a> {advertisement="partner_html"} {{endif}} A kod reklamy: <div style="margin: 0 0 0 20px; display: inline" class="ipsResponsive_hidePhone ipsResponsive_hideTablet"> <a style="margin: 0 25px 0 0" href="http://www.komputronik.pl" target="_blank"><img alt="sklep komputerowy" src="http://i.imgur.com/mH7BO7h.png"/></a> <a href="https://progreso.pl" target="_blank"><img alt="hosting" src="http://i.imgur.com/CVa2fnO.png"/></a> </div> I gdy w konfiguracji wstawię graficzne logo 275x75 px (dla przykładu http://www.forumpc.pl/uploads/monthly_2017_04/58f0c1cfe5f4f_fpclogo.png.67974fe1fdcce1563735d1c125d6d08a.png ), to wówczas nie wyświetlają się dwa banery z partnerami forum (screeny w poście https://forum.invisionize.pl/topic/48580-jak-to-zrobić-dwa-banery-zaraz-za-logo-forum/?do=findComment&comment=295812 ).
 15. Mam problem z wersją 4.2. Banery wstawione są jak powyżej i w wersji bez logo graficznego wszystko wygląda w miarę ok: Ale gdy dodam logo graficzne, to gdzieś gubią się banery partnerów:
 16. Mam taki kod na niewyświetlanie reklamy na forum o wybranym ID: {{if \IPS\Request::i()->module == 'forums' && ! in_array( \IPS\Request::i()->id, array( 217, 22, 82, 234, 67 ) )}} <div class='ipsType_richText ipsType_normal'> {advertisement="internet"} </div><br><br> {{endif}} W jaki sposób przerobić go aby reklama była wyświetlana tylko na forum o podanym ID? Czyli jak wyłączyć negację?
 17. Wstawiam przez Reklamy w ACP (w topie forum). Można to jakoś obejść? I czy będzie to bezpieczne, skoro domyślnie jest zablokowane?
 18. Witam, Chciałbym wstawić na forum kod reklam JavaScript, ale pojawił się komunikat: "Ze względów bezpieczeństwa Javascript jest wyłączony". Czy to gdzieś w ACP włączona jest blokada Javascript? Czy też tak ogólnie producent oprogramowania forum zablokował?
 19. Kupię forum dyskusyjne o tematyce multiplayer. Może być to forum dotyczące jakiejś jednej konkretnej gry, lub ogólnie gry multiplayer. Oferty proszę wysyłać na priv.
 20. Ogłoszenie z kolei za bardzo wyróżnia się z treści. Pomyślałem, że może spróbować zrobić to za pomocą reklam, tylko: - Jak za pomocą html "upodobnić" reklamę do wyglądu tematu na forum? - Jak umieścić reklamę przed pierwszym postem (w ustawieniach jest po pierwszym poście)
 21. Ja mam na forum kilkadziesiąt kategorii. Tworzenie (i późniejsza edycja) takiego samego tematu na każdym forum to nie jest zbyt dobre rozwiązanie
 22. Czy możliwe jest przypięcie jednego tematu w taki sposób, aby był on przypięty na całym forum (a nie tylko jednym podforum, gdzie został napisany)?
 23. Zapytałem z czystej ciekawości. A w folderze cache mam np. plik sql_error_log_02_08_17.cgi z datą 02.08.2017 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Date: Wed, 08 Feb 2017 00:03:49 +0000 Error: 1146 - Table 'forumpc_new.ibf_cache_store' doesn't exist IP Address: 66.249.69.188 - /lofiversion/index.php?t88250.html ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- mySQL query error: SELECT * FROM ibf_cache_store WHERE cs_key IN ( 'systemvars','login_methods','vnums','app_cache','navigation_tabs','module_cache','hooks','useragents','useragentgroups','skinsets','outputformats','skin_remap','group_cache','settings','lang_data','banfilters','stats','badwords','bbcode','mediatag','profilefields','rss_output_cache','rss_export','meta_tags','ipseo_acronyms','attachtypes','multimod','moderators','announcements','report_cache','report_plugins','ranks','reputation_levels','chatting','birthdays','calendar_events','calendars','support_staff','support_departments','support_statuses','donation_goals','blog_stats','blogmods','idm_cats','idm_mods' ) .--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------. | File | Function | Line No. | |----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------| | admin/sources/base/ipsRegistry.php | [ips_CacheRegistry]._loadCaches | 3049 | '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------' | admin/sources/base/ipsRegistry.php | [ips_CacheRegistry].init | 2843 | '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------' | admin/sources/base/ipsRegistry.php | [ips_CacheRegistry].instance | 580 | '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------' ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Date: Wed, 08 Feb 2017 01:51:47 +0000 Error: 1146 - Table 'forumpc_new.ibf_cache_store' doesn't exist IP Address: 66.249.69.188 - /lofiversion/index.php?t55888.html ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- mySQL query error: SELECT * FROM ibf_cache_store WHERE cs_key IN ( 'systemvars','login_methods','vnums','app_cache','navigation_tabs','module_cache','hooks','useragents','useragentgroups','skinsets','outputformats','skin_remap','group_cache','settings','lang_data','banfilters','stats','badwords','bbcode','mediatag','profilefields','rss_output_cache','rss_export','meta_tags','ipseo_acronyms','attachtypes','multimod','moderators','announcements','report_cache','report_plugins','ranks','reputation_levels','chatting','birthdays','calendar_events','calendars','support_staff','support_departments','support_statuses','donation_goals','blog_stats','blogmods','idm_cats','idm_mods' ) .--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------. | File | Function | Line No. | |----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------| | admin/sources/base/ipsRegistry.php | [ips_CacheRegistry]._loadCaches | 3049 | '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------' | admin/sources/base/ipsRegistry.php | [ips_CacheRegistry].init | 2843 | '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------' | admin/sources/base/ipsRegistry.php | [ips_CacheRegistry].instance | 580 | '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'
 24. A gdzie teraz (w nowej wersji) jest pamięć podręczna?
 25. Zastanawia mnie ten folder "cache". Czy na pewno nowa wersja skrypt z niego nie korzysta?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.