Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Olivier


Oliver

Rekomendowane odpowiedzi

A na obrazki to sobie czasu nie przeznaczyłem, pomiędzy oczekiwaniem na film w tv skleiłem takie coś. A co do domeny to tak sobie :a: chyba to nie karalne xD

ps. fajnie jakby invisionize wlasnie taki mial, ale niestety nie moge zaoferować bo na cięciu sie nie znam, tylko grafika. A samego PSD manager DawPi pewnie nie wezmie :%-):

Edytowane przez Oliver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest pocięty i raczej ktoś inny by musiał. Jeśli jest ktoś kto chce pociąć to udostępnie PSD, Warunek jest taki że ten skin to exclusiv do pobrania tylko z invisionize.

// chętnie bym z jakimś koderem we współpracę wszedł, cześć frikowe cześć komercyjne. Lecz u mnie własnie tylko grafika. Tablet i licencja na ps. Komercyjnie już mogę :ph34r:

Edytowane przez Oliver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skin jest super i gdybyś wystawił go za free to byłbym pod pozytywnym wrażeniem, że nie każdemu (czyt. Olivier Turbis) zależy tylko i wyłącznie na kasie :-). Nowe ikonki dot. postów /kategorii (czytany, nieczytany, zablokowany itp) by się przydały i może jakaś lepsza czcionka oraz cellpic :-) Ogólnie rzecz biorąc wspaniała robota Oliver. Teraz tylko, albo aż.. zakodować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym, że gdybym oddał tą "rękę" (dziwnie to brzmi :ph34r: ) to tło musiało by zawierać ten właśnie "urwany" kawałek a na monitorach o niskiej rozdzielczosci to by sie "łamało" więc wole nie. Tak dokonałem zabiegu dość czesto spotykanego, wyrownywanie do najblizszej krawedzi.

Część strony głównej już jest. Po tym zrobie temat i liste tematów.

/ beda poprawki bo to pojdzie na 100% do ciecia, np obramowka na "FORUM" do poprawy... o nawet nie ma jeszcze rozswietlenia nad belka #2

obrazki z fotolii moze cos dodadza do klimatu :)

post-2660-037419300 1281533879_thumb.png

Edytowane przez Oliver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.