Jump to content

Hosting dHosting.pl - 1015% rabat! Zwiększamy rabat!

Amfidiusz

Użytkownik
 • Content Count

  9,342
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Amfidiusz last won the day on June 26 2019

Amfidiusz had the most liked content!

Community Reputation

2,372 Master of IP.Board

4 Followers

About Amfidiusz

 • Rank
  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 • Birthday 05/04/1988

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Amsterdam

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.4.x

Recent Profile Visitors

42,219 profile views
 1. No i działa wyśmienicie. Właśnie dlatego przekazuję na forum 1% swojego podatku Dziękuję bardzo!
 2. Dobry trop! Znalazłem plik PHP odpowiedzialny za wyświetlanie listy /users/. Zmiana nazwy pliku powoduje wyświetlenie treści wszystkich profilów zamiast odnośników do np. /amfi. Zakomentowanie kodu PHP w pliku oczywiście wywaliło błąd parsowania <?php defined( 'ABSPATH' ) || exit; get_header(); ?> <div id="dpn-zvc-primary" class="dpn-zvc-primary container"> <?php if ( have_posts() ) { // Start the Loop. while ( have_posts() ) { the_post(); vczapi_get_template_part( 'content', 'meeting' ); } } ?> </div> <?p
 3. To zadziała jeśli mamy fizyczne foldery users i amfi na dysku FTP. Ja walczę jednak z wtyczką do Wordpressa, która tych katalogów ne utworzyła - nie mogę więc umieścić osobnych plików .htaccess w każdym z nich, muszę coś zdziałać w folderze głównym strony. Chyba że można ustawić Options dla konkretnego adresu url?
 4. Cześć 😎 W jaki sposób, korzystając z .htaccess, mogę zablokować dostęp do ścieżki nadrzędnej, udostępniając jednak odwiedzającym subfoldery? W przykładowym adresie forum.pl/users/amfi chciałbym pozwolić wszystkim na wyświetlenie zawartości amfi, ale już zablokować (lub przekierować na 404) adres users. Dzięki!
 5. Europarlamentu! Wszyscy głosują na Amfiego!!
 6. Wybory się zbliżają, czas rozpocząć kampanię!
 7. @DawPi ustawił hasło na htaccess, dlatego strona się nie ładuje. A dlaczego właściwie próbujesz uzyskać dostęp do ACP na ize?
 8. Przypomniał mi się właśnie mój przyjaciel z ize, z którym prowadziliśmy zawzięte dyskusje o sensie zakupu gotowych zestawów komputerowych na allegro. Później DawPi go zbanował. Pamiętacie Lełosia? 

  1. Jurij

   Jurij

   Ale chyba nie zbanował go za opinię o gotowych zestawach komputerowych? :blink: Wszak laptopy Mac Book jak i komputery Apple All-in-one iMac również można do takowych zaliczyć :spiteful:

  2. Amfidiusz

   Amfidiusz

   Właśnie za to (chyba). DawPi jest anty-fanboyem Apple (chyba). 

 9. Nadal uważam, że ilość została użyta błędnie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.