Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Amfidiusz

Użytkownik
 • Content Count

  9335
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Amfidiusz last won the day on April 23

Amfidiusz had the most liked content!

Community Reputation

2370 Master of IP.Board

4 Followers

About Amfidiusz

 • Rank
  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 • Birthday 05/04/1988

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Amsterdam

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.1.x

Recent Profile Visitors

39949 profile views
 1. @DawPi ustawił hasło na htaccess, dlatego strona się nie ładuje. A dlaczego właściwie próbujesz uzyskać dostęp do ACP na ize?
 2. Przypomniał mi się właśnie mój przyjaciel z ize, z którym prowadziliśmy zawzięte dyskusje o sensie zakupu gotowych zestawów komputerowych na allegro. Później DawPi go zbanował. Pamiętacie Lełosia? 

  1. Jurij

   Jurij

   Ale chyba nie zbanował go za opinię o gotowych zestawach komputerowych? :blink: Wszak laptopy Mac Book jak i komputery Apple All-in-one iMac również można do takowych zaliczyć :spiteful:

  2. Amfidiusz

   Amfidiusz

   Właśnie za to (chyba). DawPi jest anty-fanboyem Apple (chyba). 

 3. Nadal uważam, że ilość została użyta błędnie
 4. Dzięki. Na Code Canyon widziałem też kilka ciekawych gotowców. Chociaż liczyłem na jakiś zintegrowany button w IPS4, który wyświetlałby pop-up ze skróconym linkiem @DawPi, przydaje się chociażby na Twitterze, gdzie linki są prezentowane w całości. A niektóre odnośniki do tematów na forum potrafią być całkiem spore.
 5. Czy istnieje jakiś dodatek do IPS umożliwiający tworzenie krótkich linków, przyjaznych serwisom społecznościowym? Najlepiej z przepisaniem na inną domenę? Coś tak https://goo.gl/lojRgg od Google? A może znacie jakiś zewnętrzny skrypt, który można by wrzucić na krótszą domenę i uzywać go jako shortenera?
 6. 465€ za dwa wykroczenia w drodze z pracy. I to tuż przed świętami. Taki bonus na początek weekendu :beach:

  1. Show previous comments  4 more
  2. DawPi

   DawPi

   No to mniej więcej podobnie jak w PL na etacie.

  3. Jurij

   Jurij

   No nie do końca, w Polsce to by dostał 500+ fefnaście punktów karnych za wykroczenie, a jakby trafił na nadgorliwego wysłannika Morawieckiego, to i trafiłby kumulację czyli dostałby tyle punktów karnych, że mógłby podreptać na BP po nagrodę za punkty. Piechotą, bo prawa jazdy już by nie miał, jak i tausena w kieszeni ;)

  4. Amfidiusz

   Amfidiusz

   Bez przesady, aż tak źle nie było ;) Ledwie 19 ponad limit na autostradzie... Plus brak zachowanego odstępu od samochodu poprzedzającego. W Polsce bym dostał za to ze dwie stówki i cztery punkty.

 7. Bierz iPhone'a, na pewno będziesz zadowolony Od dwóch i pół roku używam OnePlusa, jestem bardzo zadowolony. Gdybym teraz miał wymieniać, to rozważałbym właśnie 6S lub nową trójkę od OP. Ewentualnie MiMaxa MiMixa, ale to raczej jako bajer do opchnięcia po roku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.