Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Sponsoring/Współpraca


rdN

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jestem administratorem forum Gun-Play.pl

Obecnie forum stoi na "php by przemo", jednak fakt iż łatwiej to shackować niż zainstalować mnie od niego odpycha.

Jestem gotów zareklamować działalnośc/osobę która za sponsorowała by Licencje IPB, w różnego typu sposoby (na forum, serwerach etc.)

Chciałbym podkreślić że nasze forum odwiedza duża ilość osób, zajmujemy czołowe miejsca na toplistach .

Statystyki stat4u

Link : http://stat.4u.pl/?rdn231

Hasło : 123

Kontakt :

Gadu - 2479585

Mail - [email protected]

Edytowane przez rdN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max: 664, średnio: 504 dziennie tyle masz unikalnych kto wyda 500 zł na ciebie ? według mnie nikt bo nie wiadomo czy portal się nie rozpadanie gdybyś miał 3000-5000 dziennie uników może i byś coś znalazł aktualnie widzę marne szanse

wbiłem na to twoje forum i oto co zobaczyłem

Użytkownicy obchodzący urodziny w ciągu następnych 7 dni: aazooreHaseBarl(24) agnususavaryu(25) agodass(24) agymnsmill(31) Antileatt(49) Aspeliasp(30) asseloche(25) avoinconwaino(29) beevyiteree(31) Billboardcountry(24) Billboardschart(50) BlupleUsape(25) BZrosaria(43) CZemuniea(31) dernalosaaas(28) dessievsetzlerv(40) dezigergo(49) dlyafovosem(27) EnlallyHabe(27) etedbitoedurn(39) EzodamaRem(26) furbabbecoupe(26) Fxphilis(43) genasmaximus(45) genovevatstiegemeiert(23) GKmadge(48) GOARITIVA(27) goldiewhammedw(26) ionifappysolo(39) JOHN_FE(45) Kalliandbar(37) kataloggrupppyat(50) kerenscumptons(46) LalmExillatom(44) likolipinss(45) lJizWrorryb(22) Meprestak(25) Neiffcreami(23) nickreni(33) Paseusenkam(28) pyataovskiydva(47) pyataovskiytri(24) pyylycbr(37) rozannewems(42) Shuttytoucoub(41) Soancynok(29) SpenisisyPype(43) TeeloHenZed(31) TigHigpisse(30) tokssmoomex(32) Trourbbub(48) Twequetet(50) Typeeping(50) Unulsestsat(48) warezcpyatnaza(28) warezctrenaz(42) warezcvosemnazat(22) XXXHotGirlXXX(47)

połowa 80% usersów to boty pagerank 0 uniki nabijane autosurfem albo jakimś innym cudem

Edytowane przez WarninG
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak z botami się zgodzę, przez jeden miesiąc rejestrowały się, ponieważ ktoś wyłączył potwierdzenie rejestracji kodem.

Co do uniq, wcześniej prowadziłem sieć Kanciapa-Cs.pl (miałem tam phpbb2 przemo), jednak zhackowali je z 6 razy. Tam było ok 10,000 userów, i uniq ponad 2000 dziennie.

To forum funkcjonuje od początku roku 2010, jest ono kontynuacją Kanciapy.

Możecie sprawdzić ( o ile jest takowa opcja na stat4u) że puki było przekierowanie domeny (kanciapy) było ponad 1600 uniq.

Gdy domena wygasła spadły do 400 i ciągle rosną.

I oczywiście gdy nie znajdę sponsora, i tak zakupię tą licencje.

Bo gdy forum się rozwinie powtórzy się sytuacja z kanciapy. Jednak chciałem pierwsze spróbować z sponsorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak zhackowali je z 6 razy

Skoro dales je shackować 6 razy to:

1) Dziwie się że jeszcze ktoś u ciebie siedzi na forum

2) Bałbym się załozyc u ciebie konto z obawy że moje dane pójda w świat a co dopiero dać licencję za ~500 zł

3) Zatrudnij kogoś kto ci zabezpieczy trochę skrypt ( chyba że wina serwera to zmień hostingodawce)

Poza tym jeśli myślisz ze mając IPB nikt ci je nie shackuje tak jak przemo to się mylisz.

Sam skrypt jest bezpieczniejszy ale jak ktos zostawia dla configa Chmody 777 to się dzieją póxniej cuda :wyglad:

  • Lubię to 1

Marek Drzewiecki  - [email protected] - tel. 667 996 839 (24h) - HostMark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jak się wybiera na skrypt forum Przemo, to później są takie efekty.

Jeśli ktoś poważnie myśli o forum, nie robi go na byle czym. Trzeba było pomyśleć o tym wcześniej.

Tyle jest dobrych, ba nawet świetnych darmowych skryptów. Bezpieczeństwem nie odbiegających od IPB. Ale ty musiałeś wybrać Frajera Przema, a potem dziwić sie że 6 razy schakowali ci forum.... Dobrze zrobili. Dali ci tym samym do myślenia że **** z ciebie nie admin, bo daję głowę że nawet nie masz łatek powgrywanych.

Edytowane przez DawPi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Kolejne chamskie przygrywki odpowiednio potraktuję. Panowie, to nie piaskownica! Jak nie możecie trzymać języka za zębami, by nie przeklinać i nie obrażać to proszę się nie wypowiadać.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

php by przemo

Taki skrypt nie istnieje. Wybacz, ale sądząc po komentarzach innych użytkowników mogę śmiało zaryzykować stwierdzenie, że w tym przypadku winnym włamań nie był skrypt (phpBB modified by Przemo) a ty, bądź któryś z prawdopodobnie kilku(nastu?) administratorów, jak to bywa na tego typu forach. Tak zwany "czynnik ludzki", nie sposób wymienić wszystkich możliwych scenariuszy włamań, bo jest ich mnóstwo. Wątpię, abyś znalazł sponsora, aczkolwiek życzę powodzenia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.