Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

(DP31) Points System


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Witam,

niektórzy pewnie wiedzą, że -Calypso- porzucił tworzenie modyfikacji do IP.Board, a jego iPoints to jedna z najpopularniejszych aplikacji. Co sądzicie o wydaniu nowej pod moim szyldem? A ja, jak wiadomo, nie planuję porzucać tworzenia do IP.Board.. :)

To na razie luźny pomysł, zależny od Waszych koncepcji oraz opinii.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wielu osobom przydałoby się coś takiego, szczególnie że iPoints nie będzie już raczej aktualizowane. :)

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak chcecz konkurować z moim FG to zaczekaj jeszcze pewien czas, ale ja opieram dosyć mocno IP.Board na zaletach PHP5 jak i na klasach do obsługi wielu systemów płatności ( w tym możliwość dopisania własnych klas do płatności :-) ), to proszę. Komercyjna wersja skryptu będzie mocno bogata, darmowej nie będzie, obie wersje będą zakodowane, aby kod się nie ulotnił, za długo na to pracuję, aby to porzucić :-) Na dodatek inwestuje w multum zabezpieczeń ( w tym logowanie akcji 'podejrzanych', automatyczne blokady po przekroczeniu pewnego poziomu zabezpieczeń ) jak i rozbudowany system zarządzania pieniędzmi. To naprawdę krótki opis, FG aktualnie już ( pomijam, że to koło 50% prac ) ma prawie 10k linijek kodu. A do napisania jest hohoho :-) Aby przepisać mod Calypso to tydzień, ale żeby napisać aplikację z prawdziwego zdarzenia to i parę miesięcy Ci zejdzie ( rzadko programuję po pracy, mam dosyć po 8h ).

Mimo to - powodzenia ;-) Konkurencja jest zdrowa, ale ja narzucam standardy wyższe niż moja konkurencja światowa, a ich programista jest świetny.

Jeżeli Ci pomogłem, nie zapomnij proszę o kliknięciu - add.png

Możesz liczyć na moją pomoc z zakresu: PHP5, MySQL, JavaScript i Ajax | W trakcie nauki CSS i xHTML!

W sprawie pomocy z zakresu IP.Board służę pomocą w dziale Zaawansowane programowanie IP.Board

Proszę o nie wysyłanie próśb PW o prywatną pomoc - pomagam JEDYNIE na forum lub na zlecenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Woah. :)

Ty jesteś programistą jednej aplikacji, ja ich wydaję więcej. To oczywiste, że pewnie Twój mod będzie bardziej zaawansowany.. Jednak.. co z tego? :/

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja korzystam z modyfikacji Calypso i Twoja wiadomość mnie zasmuciła że już skończył z ta modyfikacja ;(

z chęcią bym skorzystał z Twojej modyfikacji gdyby był:

- darmowa

- podobna do modyfikacji calypso (bardzo podobna)

- prosta, minimalistyczna

- elastyczna w dostosowaniu wszelakich funkcji :)

@edit:

no i musiała być funkcja przeniesienia pkt z moda calypso na Twojego :/

Edytowane przez +matius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

ja korzystam z modyfikacji Calypso i Twoja wiadomość mnie zasmuciła że już skończył z ta modyfikacja ;(

W ogóle porzucił projektowanie modów do IP.Board. Nabrał kasy za płatne mody, ba, nabrał kasy za dożywotnie dostępy do jego modów ( również tych nie stworzonych ) i 'zwiał'.

- darmowa

Oczywiście.

- podobna do modyfikacji calypso (bardzo podobna)

Konkretniej?

- prosta, minimalistyczna

Dokładnie. :)

- elastyczna w dostosowaniu wszelakich funkcji :/

Uwielbiam takie tworzyć. ;)

no i musiała być funkcja przeniesienia pkt z moda calypso na Twojego :P

Wiadomo.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- podobna do modyfikacji calypso (bardzo podobna)

Konkretniej?

tz podobna w wyglądzie do moda calypso, bo jak to ma być jako tako przedłużenie jej, to aby się użytkownicy nie pogubili w jakimś nowym wyglądzie czy coś :)

bo później narzekają że nie ogarniają 'bo się zmieniło...' itp :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak, to jest to !

Ja kożystam z tej modyfikacji, szoda że juz nie będzie rozwijana.

Jestem jak najbardziej za tym abyś zrobił własną wersje tej modyfikacji.

Najbardziej brakuje mi w tej modyfikacji możiwości wymieniania punktów na usługi na forum.

Chciałbym aby w Twojej wersji (o ile powstanie) znalazła się taka możliwości jak:

zmiana nazwy wyświetlanej

usiniecie ostrzezenia

zmiana rangi

wiekszy avatar

itd

Zeby punkty mozna bylo łatow i swobodnie wymieniac na takie dodatki. Tz iPoints połaczone ze sklepem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.