Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Serwer VPS


abc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy opłaca mi się kupić Serwer VPS czy zostać jednak przy hostingach zwykłych. Na początek interesowałaby mnie Ta oferta. Opłaca się? Jeśli nawet bym kupił, dużo pie*rzenia przy tym?

PS. Serwer miałby służyć tylko mi.

Edytowane przez abc

Emerytowany Szeryf Invision Power Board Police Dep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie wiem, to Twoje, Ty powinieneś wiedzieć.

Wracając do tematu - to jakie masz to forum? Ocenimy czy przyda Ci się VPS. Choć nie wiem czy wiesz, ale VPS to taki bardzo mocny serwer, jeśli forum świeci pustkami lub jest bardzo mało aktywne to po co przepłacać?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Wychodzi na to, że się nie znasz - więc będziesz się uczyć, tak, jak Pavulon napisał, lub zlecisz to komuś, a to dodatkowe koszta. Ewentualnie zakup VPS Managed, ale i to są dodatkowe koszta!

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VPS Managed to wg mnie przesadne koszta. Jak chce się mieć tam tylko WWW to lepiej od czasu do czasu zlecić komuś pracę niż płacić co miesiąc o wiele więcej.

Pakiety VPS / Managed
VPS10H 30 zł. / 105 zł
VPS20H 45 zł. / 180 zł
VPS40H 75 zł. / 235 zł
VPS80H 120 zł. / 450 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem od czerwca do września kilka VPS-ów w ok 4 firmach. Usługi nie stoją na aż tak wysokim poziomie jakby się wydawało. Być może źle trafiłem tego nie wiem. Konfiguracje miałem w standardzie można się dogadać. Firmy idą na rękę i dla nowego klienta zrobią "wszystko"- takie odniosłem wrażenie na początku :P Serwerownie w niemczech,francji i holandii. Nie bylem zadowolony. Polska to jednak Polska całkiem inne łącza, niższe pingi. Obecnie jestem na mocnym sharedzie który swoje serwery lokuje w ATM Warszawa. Jedna z najlepszych serwerowni w Polsce. WHT również trzyma stronę w tej serwerowni. Jestem zadowolony po bardzo wielu próbach i cena wielokrotnie niższa :)

Edytowane przez Leo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jedna z najlepszych serwerowni w Polsce. WHT również trzyma stronę w tej serwerowni. Jestem zadowolony po bardzo wielu próbach i cena wielokrotnie niższa :P

No chwal się, gdzie jesteś? Chyba nie u Adasia. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unixstorm.org - jedyne o co mogę się bać to czy utrzymają obecny poziom. Mam usługę 3 tygodnie i żadnego problemu, żadnej przerwy, serwery szybkie. Nic do zarzucenia.

Jedna z wypowiedzi Administratora daję taką nadzieję > http://www.webhostingtalk.pl/topic/26492-szukam-rozbudowanego-shareda-lub-resellera/page__view__findpost__p__223162

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.