Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

OVHost.pl


Marek607

Rekomendowane odpowiedzi

Przygode z ovhost zaczalem krotko p jego powstaniu ( firma powstała w kwietniu, ja konto kupilem w maju).

Ogólnie wszystko fajnie działało, jednak rok minal i właściciel sprzedal biznes a ja sie wyniosłem :%-): Poza tym jak przyszedl większy problem ( kodowanie baz danych lub kiedyś mi nie dzialala jakaś opcja w panelu) to własciciel raczej nie umiał pomoc.

Plusy:

- support via gg

-stabilnośc i szybkośc usług

- bardzo elastyczna oferta i dostosowanie się do potrzeb/portfela klienta

Minusy

- długi czas odpowiedzi na tickety

- niezbyt obszerna wiedza w bardziej skomplikowanych sprawach.

Marek Drzewiecki  - [email protected] - tel. 667 996 839 (24h) - HostMark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz mówie o supporcie gdy włacicielem był Jan Godowski ( firma nazywała sie JGH Network), teraz kupiło to KRDC ale u nich nie korzystałem z supportu. Przpomnieli o sobie dzisiaj gdy dostałem proformę za domene o ktorej zapomniałem :%-):.

Marek Drzewiecki  - [email protected] - tel. 667 996 839 (24h) - HostMark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jak sobie to wyobrażasz ? To że jest podobna do ich domeny to nie znaczy że mogą sobie ot tak ich wyeksmitować.

Poczytaj.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynika to z prostego faktu, OVH to marka zarejestrowana, rozpoznawalna na rynku więc może sobie rościć prawa podając, że ktoś narusza ich dobra. Poza tym działają na tym samym polu - hosting znacznie ułatwia sprawę więc można powiedzieć, że klienci mogą być wprowadzani w błąd. Tak to wygląda.

Kiedyś tam powstało sobie niezależne forum klientów OVH które wykorzystywało ich nazwę, admin dostał wezwanie do zaprzestania korzystania z ich nazwy inaczej by załatwili to sądownie. To nie jest jakaś tam mała firemka a duża firma, działająca na wielu rynkach europejskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zauważyć że nie macie racji...

Gdyż ta strona to OV Hosting a nie OVH, czyli całkiem co innego, głupa gra słów, która nie podlega jakimkolwiek prawom autorskim, to tak jakby sieć sklepów REAL oskarżyła sieć sklepów REALiści...

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. OVH i OV Hosting - Widzi?

2. Ta sama branża - Hosting - Błędne zrozumienie - Wykorzystanie zaufania do dużej firmy poprzez brak obeznania w temacie.

Poza tym spójrz na to co wyżej przytoczył @DawPi

Edytowane przez mlodszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Wy chyba nie rozumiecie za bardzo, co innego gdyby ktoś zarejestrował OVH.net.pl i się 'podszywał' pod OVH...

Gdyż ta strona to OV hosting a nie OVH, czyli całkiem co innego, głupa gra słów, która nie podlega jakimkolwiek prawom autorskim, to tak jakby sieć sklepów REAL oskarżyła sieć sklepów REALiści...

To że w części ich nazwy występuje nazwa innej firmy nie oznacza NIC, w sensie nie podlega prawom.

[+]Nawet wielkość liter rozłożyli inaczej.

Edytowane przez unbreak

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew niektórym opiniom, pod cybersquatting kwalifikuje się także rejestracja nazw, które nie są zastrzeżonymi znakami towarowymi, ale w dużym stopniu kojarzą się z daną firmą lub produktem istniejącym przed datą rejestracji domeny.

Mówiłem przeczytaj to co wyżej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

unbreak: sprawdź mój link, bo widzę, ze nie zaglądałeś, a dalsza dyskusja będzie pogłębiać tylko nasze mijanie się w tym temacie.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.