Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

"Zawiadomienie o zmianie Tabeli oplat i prowizji dla kont Inteligo"


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Dostałem takiego oto maila z Inteligo, gdzie mam konto:

Zawiadomienie o zmianie Tabeli opłat i prowizji dla kont Inteligo

Uprzejmie informujemy, że 15 listopada 2010 roku zmienia się Tabela opłat i prowizji kont Inteligo prywatnych (indywidualnych i wspólnych) i firmowych dla Klientów, którzy zawarli umowę rachunku bankowego konta Inteligo od dnia 11 maja 2010 r. lub którzy zawarli umowę rachunku bankowego konta Inteligo przed tym terminem i zdecydowali się przejść na warunki cenowe określone w Tabeli opłat i prowizji obowiązującej od 11 maja 2010 r.

Zmiany wprowadzane 15 listopada 2010 r. dotyczące opłat to:

  • likwidacja opłaty za prowadzenie rachunku dla kont ze średnim miesięcznym saldem do 99,99 zł. Opłata za konto Inteligo, niezależnie od salda, wyniesie 0 zł,
  • zmiana wysokości opłaty miesięcznej za kartę płatniczą Inteligo. W przypadku dokonania w miesiącu płatności na łączną kwotę mniejszą niż 100 zł miesięczna opłata za kartę wyniesie 4 zł; przy płatnościach od 100 zł - miesięczna opłata za kartę wyniesie 0 zł.

Jednocześnie informujemy, że 15 listopada 2010 r. oferta Inteligo zostanie poszerzona o nowe produkty i usługi. O szczegółach powiadomimy w serwisie www.inteligo.pl.

Interesujący mnie najbardziej fragment wytłuściłem.

Otóż irytuje mnie, że INTELIGO chce mi mówić ile mam wydać, by płacić mniej ( w tym przypadku nie płacić w ogóle ). To nie tak, że nie płacę powyżej 100zł miesięcznie, ale wcześniej warunki były lepsze: opłata 1zł czy się korzysta czy nie z płatności kartą. Teraz to takie naciąganie na płacenie wg mnie.

Chyba pora przenieść oszczędności do mBanku, zlikwidować kartę w INTELIGO i to byłoby najlepsze rozwiązanie.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech to ....... :P To teraz w taki sposób chcą od nas kasę wyciągać. Sam mam konto w Inteligo i takie zagranie jest nie fair. Ciekawe co inne banki wprowadzą. Na Twoim miejscu poczekałbym jeszcze z przenoszeniem konta bo mBank i inne mogą mieć przed końcem roku jeszcze lepsze pomysły

  • Lubię to 1

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Być może masz rację, ale mam nadzieję, że inni inteligowicze podzielają mój pogląd i jak dostaną falę wymówień to zmądrzeją. Z drugiej jednak strony nie ma się co łudzić na zmianę tych ... zmian. To na pewno nie zostało wymyślone i wprowadzone w jeden dzień. Nie takie głowy nad tym myślą. I wiecie co? Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę - wychodzi na to, że ludzie z INTELIGO trzymają kasę na kontach, ale nią nie obracają, więc chcą pobudzić ich portfele. Nie ładnie.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inteligo ? nie nie sądzę aby cokolwiek zmienili

Ale w każdym banku są różne dziwne przepisy

Ja mam konta w mBanku karta do osobistego jest free a ale do biznesowego już jest płatna tak samo jak przelewy z osobistego wszystko free z biznesowego oprócz podatków i ZUS płatne 1 zł

jam_artists_button.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ja mam konta w mBanku karta do osobistego jest free a ale do biznesowego już jest płatna tak samo jak przelewy z osobistego wszystko free z biznesowego oprócz podatków i ZUS płatne 1 zł

Na co mi karta do konta firmowego, jak paroma ruchami myszy mogę przelać z niego kasę na konto prywatne? :P

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jednak kolejne zmiany już na plus, szczególnie kody na SMS:

Informujemy, że, zgodnie z zapowiedzią, z dniem 15 listopada br. wprowadziliśmy kolejne zmiany w ofercie Inteligo. Są to m.in:

  • nowoczesna oferta karty kredytowej, na kształt której mieli wpływ beta Testerzy Inteligo, więcej;
  • nowe narzędzia autoryzacji transakcji: oprócz karty zdrapki, wszystkie operacje w Inteligo mogą być teraz potwierdzane przy pomocy tokena lub kodu SMS, więcej;
  • usługa "Bankomaty bez granic", czyli bezprowizyjny dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie po opłaceniu miesięcznego abonamentu w wysokości 4 zł, więcej.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.