Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ShoutOut! problem z archiwum


kris2005a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam kolejny problem ze ShoutOut! a mianowicie nie mogę usuwać wiadomości ani ich edytować. Zarówno z poziomu użytkowników jak z poziomu administracji. Co mam zrobić by mi to się nie robiło? Po kilknięciu na opcję USUŃ lub EDYTUJ wyskakuje mi BŁĄD NA STRONIE.

Pz. Kris2005a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Zassaj nowe pliki ShoutOut'a i zrób "Restore" w Components w opcjach Shout'a.

Zapomniałem, że mamy speca od ShoutOuta na forum :rolleyes:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P

Czyli dokładnie to, co napisałem wyżej. :P

http://www.invisionmodding.com/index.php?autocom=downloads&showfile=989

(Nadpisujesz pliki, pamiętaj aby wrzucić pliki przez "Binary Mode", najlepiej wszystkie. Później idziesz sobie do ACP -> COMPONENTS -> #ShoutOut# ~ Control Panel -> Update/Restore ShoutOut -> Start Restoration.

Gotowe.

Zapomniałem, że mamy speca od ShoutOuta na forum :P

:rolleyes:

In, and Out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Hm, tak czy siak musisz albo wysłać ten plik na FTP, a potem importować poprzez ACP ( czyli de facto pliki php ) albo importować bezpośrednio z HDD, ale i również tutaj zaprzęgasz do pracy pliki php.

Jednym słowem: IP.Board to skrypt napisany w php więc siłą rzeczy nie uciekniesz od niego :(

Może masz jakiś inny problem? Nakreśl go dokładniej.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, że nie ma żadnego błędu poza tym, że nie mogę usuwać i edytować shoutów uzytkowników. Ale chcę zmienić ten system wiadomości na inny więc temat można zamknąć. ;)

Miałem na jednym forum problem że gdy wysyłałeś długą wiadomość to po prostu się nie pojawiała. Sam nick z datą i pusta wiadomość, po przebudowaniu wszystkiego, tak jak wyżej napisałem - błąd się naprawił więc u Ciebie też wszystko powinno działać. Jesteś pewien że wgrałeś wszystkie pliki przez binary mode? Wiesz w ogóle co to, czy po prostu wrzuciłeś pliki i myślisz że dobrze? :(

Witam.

A mozna wgrac jakims innym sposobem w panelu ACP plik shoutbox.xml tak zeby nie uzywac plikow z php.

?????????

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett.

Anyway, w ShoutOut masz 1/2 zmiany w plikach więc w czym problem? Zadałeś pytanie jakbyś znał kogoś hasło do ACP i chciał wrzucić przez to shella. :(

In, and Out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.