Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Komputeromaniak.net


TRACKER

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym przedstawić moje forum komputerowo - webmasterskie... http://www.komputeromaniak.net

Aktualne statystyki przedstawiają się następująco:

Nasi użytkownicy napisali łącznie 3,566 postów w 516 tematach

Mamy 145 zarejestrowanych użytkowników

Ostatnio zarejestrowanym użytkownikiem jest Cordis

Forum stoi na płatnym serwerze (bodajże na superhost.pl) więc jest w miarę stabilne ;-)

Co znajdziecie na forum?

Tutoriale, dział download, wiele newsów z internetu, oraz wiele, tak naprawdę wiele wiele więcej ;-)

Serdecznie zapraszam do rejestracji na forum. Mam nadzieję, że nie ocenicie owego forum zbyt surowo... ;p

Z góry dziękuję za oceny...

TRACKER (Robert) Root Admin forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Od razu wyczułem ten styl 'skinowania' ;-)

Początkowo myślałem, że jest drugi genialny skiniarz i to z Polski, a tu zonk ;-)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanadyjczyk tez moze byc. ;)

ManHa ma dobre pomysly. Powodzenia z forum, prezentuje sie dosc dobrze. :)

qp09w3.png

JOANNA STASIAK - PERSONAL PORTFOLIO

Web Graphics & IPB Skins | Excalibur Designs Support Forum

Invision Design - Moj Blog w Sieci WWW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziękuję Asiu żeby nie zapeszyć, no cóż prawie 3,600 postów czyli źle nie jest, jeszcze może ktoś oceni / skomentuje? ;-)

DawPi, niestety tak zdolny nie jestem, niekiedy jakąś grafikę wykonam, ale to też taką średnią powiedzmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Nie dziękuję Asiu żeby nie zapeszyć, no cóż prawie 3,600 postów czyli źle nie jest, jeszcze może ktoś oceni / skomentuje? ;-)

DawPi, niestety tak zdolny nie jestem, niekiedy jakąś grafikę wykonam, ale to też taką średnią powiedzmy :)

I tak Cię ludzie docenią, za zapał i zaangażowanie. Powodzenia!

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Witam,

wg mnie nie powinieneś prosić o ocenę w żadnych skalach, a przynajmniej ktoś nie powinien tego pisać bez wnikliwej analizy ;-)

Dobra, mam chwilkę.

Na plus na pewno bardzo dobry, czytelny, prosty, schludny skin oraz dostosowane do niego logo ;)

Podziała forum również wydaje się logiczny i dobrze zaplanowany. Mam tylko jedną uwagę:

kategoria - tworzenie www

forum - Programowanie

Masz problem z C++,Delphi,Pascal? Zajrzyj tu!

Subfora: C++, Delphi, Pascal

No trochę nie pasuje! :)

A dopiero potem masz dział 'języki stron' - wg mnie złe rozwiązanie, te dwa fora niezbyt dobrze rozplanowałeś.

Dalej, nazwa działu 'PodZespoły' napisałeś to tak jakby to były dwa wyrazy, a podzespoły to jeden wyraz! ;)

W off topicu umieszczasz nowinki komputerowo webmasterskie. Heh, przecież to jeden z 'głównych' działów takiego typu for, a Ty to spychasz na dalszy plan. Wg mnie niepoprawnie.

Cóż, cofam to, co napisałem, że struktura logiczna, bo zauważam więcej takich białych myszek.

Cóż, chciałeś ocenkę to masz - 6/10 z dużym kredytem zaufania, że jednak przejrzysz gruntownie forum i go poprawisz :D

Powiedz mi, zdradź nam genezę powstania takiego typu forum jeśli możesz..

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już się tłumaczę, więc tak... Działy popoprawiam (chociaż wg. mnie źle tak bardzo to nie wygląda), literówkę w dziale PodZespoły zmienię na Podzespoły... Cóż co do działu Nowinki Komputerowe i Webmasterskie myślę, że jeśli ktoś będzie chciał dodać Newsa skorzysta z linków u góry (nad logiem [Dodaj Newsa]) Genezą powstania mojego forum była chęć pomocy "początkującym" webmasterom, jakoś nie dziwię się że niedługo będzie masa for o IPB, czy też vB, bo to normalna kolei rzeczy... Szczerze powiedziawszy to lepiej, wg. mnie jeśli jest więcej jak mnie for o podobnej tematyce... Cóż, jeśli komuś to przeszkadza trudno, niech nie korzysta, ja na "chama" nikogo nie zmuszam... Dziękuję za ocenę DawPi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Odnoszę wrażenie, że przychylne oceny słuchasz chętnie ( cool, super, ekstra ), a te naprawdę rzeczowe odbierasz jako jakiś atak. A nie miałem takiego zamiaru, jeśli prosisz o ocenę to Ci ją starałem się maksymalnie dobrze, wg mojego odczucia, napisać.

A odnośnie for o IP.Board i vB - nie powstaną. Przynajmniej tak szybko i nie tak 'zaawansowane'.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jakich pełno w internecie ;) Może na silnikach IPB dużo nie jest ale ogólnie ogrom tego typu informacji sprawi, że forum niebawem padnie. No chyba, że zostanie kilku kolegów i sami będą je tworzyli i czytali :D

Wystarczy w Google wklepać każde ze słów, których użyłeś do opisania działów i wyskakują tego "tony" :)

Moja ocena forum to 5/10 ze względu, że jest to IP.Board. Niestety jest to wręcz szablonowe forum wg mnie oczywiście i zrobienie takowego to kwestia pół godzinki z grafiką włącznie ;)

P.S. Co to jest ?

goscov6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikmik, problemy z kodowaniem po przeniesieniu na nowy serwer były, dziękuję za ocenki ;-) Tak na marginesie jeśli padnie trudno.. żyję się raz :) DawPi, lubię się odnieść do każdej sprawy, jeśli Cię obraziłem sorki, napisałem grzecznie wg. mnie, ale przepraszam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
DawPi, lubię się odnieść do każdej sprawy, jeśli Cię obraziłem sorki, napisałem grzecznie wg. mnie, ale przepraszam...

Nie no spoko, tylko się upewniałem :)

Jak wpadniesz do Krakowa to zapraszam ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TRACKER, nie zrozum źle ;) Ja nie życzę upadłości tylko po prostu fora o takiej tematyce wyrastają i upadają :P

Z całym szacunkiem mam nadzieję, że twoje zostanie :D

Pozdrawiam.

P.S. To i tak ładnie, że tylko to po przeniesieniu zostało :) Jeśli chodzi o resztę IPB nie ma się do czego przywalać ;)

Edytowane przez mikmik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, przepraszam za "odświeżanie" tematu(co prawda prawie po 20 dniach, ale jednak...), mam nadzieję, że jeszcze ktoś oceni...

Aktualne statystyki forum Komputeromaniak.net

35_Untitled-1.png

Nasi użytkownicy napisali łącznie 4,475 postów w 594 tematach

Mamy 164 zarejestrowanych użytkowników

Ostatnio zarejestrowanym użytkownikiem jest ceglasty

Zmieniłem logo(sam robiłem, gdyby ktoś pytał xD), usunąłem duży przycisk RSS i dodałem małe obrazki pokazujące na stronie głównej autora / ostatni post / temat

Przypominam adres forum: http://www.komputeromaniak.net

Forum istnieje od 26 Czerwca 2008 roku :blush:

Edytowane przez TRACKER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

banner_niebieski.png

~Odświeżam ~

Prosiłbym o ponowną oceną mego forum!

Co nowego na forum?

* Nowy wygląd do wyboru.

* Nowa jakość (m.in wystartowaliśmy z hostingiem obrazków - img.komputeromaniak.net).

* Lepsze statystyki : )

Nasi użytkownicy napisali łącznie 9,696 postów w 937 tematach

Mamy 303 zarejestrowanych użytkowników

Ostatnio zarejestrowanym użytkownikiem jest Voltrux - Witamy!

* PageRank = 2

* oraz inne mniejsze, bądź większe poprawki :)

Pozdrawiam, TRACKER.

Właściciel forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.