Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Edycja kolumny pod "ostatnim postem"


TRACKER

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to znowu ja, mam pytanie, ponieważ ostatnimi czasy bawię się w "ulepszanie" skinów... Chodzi mi o tą rubrykę: 14l4un8.png Jakie bity / pliki w skinach za nią odpowiadają? Chodzi mi o możliwość dodania przed słowami:( w oraz Autor ) obrazków takich jak ten wyżej tj. oznaczenia ostatniego postu... (sorki, że tak masło maślane, ale jeszcze śpię xD)

Następna sprawa (raczej nie jest ona związana z bitami, ani skinem ;/) jaka niestety występuje na moim forum to brak daty w "najwięcej użytkowników online" dokładniej chodzi o to puste pole: 28ch6z4.png powinna tam być data, ale niestety nie ma ;/...

Z góry dziękuję za pomoc...

Pozdrawiam, Robert.

Edytowane przez DawPi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jeśli dodanie grafik przed frazami językowymi to po prostu wpisz img src w langu ( tutaj pewnie lang_boards.php lub lang_global.php ), ew. w bicie skina:

ACP > LOOK & FEEL > ( wybór skina ) > Edit Template HTML > Board Index >> ForumRow

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

W pliku sources/ipsclass.php

Znajdź:

$this->yesterday_time = strftime('%d,%m,%Y', ( (time() - 86400) + $this->offset) );return strftime($this->time_options[$method], ($date + $this->offset) );

Zamień na:

$this->yesterday_time = strftime('%d,%m,%Y', ( (time() - 86400) + $this->offset) );

Zapisz, wyślij i sprawdź.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety DawPi, nadal to samo... zamieniłem owy kod i dalej brak daty ;/

//Edit ten kod co podałeś DawPi niestety ale zwalił mi jeszcze ciut mocniej forum, bo obok tej ikonki lastpost.gif nie było daty, teraz gdy przywróciłem stary wszystko jest Oki, ale nadal brak tej daty w statystykach ;/

Edytowane przez TRACKER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Powiedz mi w takim razie - czy w ACP wszystkie daty zamieniłeś na te z " % " oraz czy pliczki dobrze edytowałeś? :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, kit z tym, tak zapytałem, skoro już pisałem to pomyślałem zapytam, dzięki za pomoc w edycji skina (bitu) teraz wg. mnie jest lepszy efekt : )

Co do wieku, to wiesz 21 na karku to znowu nie tak mało, na piwko można by było iść ;-) jak będziesz kiedyś w Częstochowie DawPi to daj znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Informacja:
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.
Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuję 24/7/12/365 dni w roku na PM.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.