Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: forum instnieje.......


Gość lukasz1989

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukasz1989

Jak zrobic na wlasnym forum zeby w statystykach na stronie glownej bylo pokazane ile forum instnieje tak jak na invisionboard.pl

InvisionBoard.PL istnieje już 3 lata, 3 miesiecy, 0 dni, ! :)

Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Witam,

patrząc w kod tamtej modyfikacji wydaje się ona poprawna, ale nie pisana pod IP.Board :)

Tutaj masz poprawną wersję: D22-Live Board Life Status v1.0 ( wczoraj ją nawet testowałem ).

Wg mnie pisanie takiej modyfikacji to przerost formy nad treścią. Bo data powstania ( instalacji ) forum jest zawarta w pliku conf_global.php w postaci zapisu unixowego, a formatowaniem tego zajmuje się przynajmniej kilka funkcji wbudowanych w .php.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Leo: mógłbym. Skrót: otworzyć plik z instrukcją, zrobić jedną edycję pliku i kliknąć na Install... w UMI w ACP.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co możesz zrobić źle? Najwyżej przywracasz pliki, które edytowałeś i po sprawie :)

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukasz1989
Witam,

patrząc w kod tamtej modyfikacji wydaje się ona poprawna, ale nie pisana pod IP.Board :)

Tutaj masz poprawną wersję: D22-Live Board Life Status v1.0 ( wczoraj ją nawet testowałem ).

Wg mnie pisanie takiej modyfikacji to przerost formy nad treścią. Bo data powstania ( instalacji ) forum jest zawarta w pliku conf_global.php w postaci zapisu unixowego, a formatowaniem tego zajmuje się przynajmniej kilka funkcji wbudowanych w .php.

nice1 :( dzieki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.