Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Otwieranie i zamykanie tematów w okrslonym czasie


TechnoDream

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak ustawic dla innych rang opcje ktora jest dostepna dla adminow czyli zamykanie i otwieranie tematow w wyznaczone dni i godziny

chodzi o opcje przy zakladaniu tematu

Ustaw czas otworzenia tematu

(Opcjonalnie)

Ustaw czas zamknięcia tematu

(Opcjonalnie)

jak ta funkcje ustawic dla innych rang?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Witaj,

patrząc po ustawieniach grupy nie widzę nic na ten temat. Zatem zapewne trzeba to zmienić w kodzie forum. Podejrzewam, że nie będzie problemów, jednak dziś nie zdążę spojrzeć na to - zatem podeślij mi jutro wiadomość PM przypominającą o tym temacie, a jutro postaram się to zrobić i umieścić na forum w formie tutoriala. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Yy, teraz patrzę na testowe konto i przecież zwykły użytkownik ma możliwość ustawienia tych czasów. O co Ci dokładnie chodzi?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yy, teraz patrzę na testowe konto i przecież zwykły użytkownik ma możliwość ustawienia tych czasów. O co Ci dokładnie chodzi?

To nie jest wyłącznie dla ankiet?

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm a gdzie to sie ustawia w panelu moze ja niemam tego ustawionego bo jako zalogowany zwykly uzytkownik nie mam tej opcji , natomiast na loginie admina mam te opcje, DawPi nakieruj mnie na panel i zobacze moze nie mam poprostu tego ustawionego dla innych rang

moze w wersji 2.3 jest to ustawione standardowo a w wersji 2.2 tego nie ma?

Edytowane przez TechnoDream
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie czytałeś tego tematu dokładnie - pisałem, że nie widziałem w ustawieniach tego.

Odnośnie 2.2 - pojęcia nie mam, nie mam tego zainstalowanego by cokolwiek sprawdzić ( w plikach ).

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem kodzik w class post

	//-----------------------------------------
	// Set open and close time
	//-----------------------------------------

	$this->can_set_open_time  = ( $this->ipsclass->member['g_is_supmod'] ) ? $this->ipsclass->member['g_is_supmod'] : ( isset($this->ipsclass->member['_moderator'][ $this->forum['id'] ]['mod_can_set_open_time']) ? intval( $this->ipsclass->member['_moderator'][ $this->forum['id'] ]['mod_can_set_open_time'] ) : 0 );
	$this->can_set_close_time = ( $this->ipsclass->member['g_is_supmod'] ) ? $this->ipsclass->member['g_is_supmod'] : ( isset($this->ipsclass->member['_moderator'][ $this->forum['id'] ]['mod_can_set_close_time']) ? intval( $this->ipsclass->member['_moderator'][ $this->forum['id'] ]['mod_can_set_close_time'] ) : 0 );

mam wszedzie wpisane moderator moze cos zamienic i dodac kody aby obslugiwalo zwyklych uzytkownikow

Edytowane przez DawPi
proszę używać tagu code.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Tak, mój błąd. Sprawdzałem na testowym forum i ten mój 'zwykły' user miał moderatora co by się zgadzało. Spróbuj powyższy kod zamienić.

Otwórz plik: sources/classes/post/class_post.php

Znajdź:

		$this->can_set_open_time  = ( $this->ipsclass->member['g_is_supmod'] ) ? $this->ipsclass->member['g_is_supmod'] : ( isset($this->ipsclass->member['_moderator'][ $this->forum['id'] ]['mod_can_set_open_time']) ? intval( $this->ipsclass->member['_moderator'][ $this->forum['id'] ]['mod_can_set_open_time'] ) : 0 );
	$this->can_set_close_time = ( $this->ipsclass->member['g_is_supmod'] ) ? $this->ipsclass->member['g_is_supmod'] : ( isset($this->ipsclass->member['_moderator'][ $this->forum['id'] ]['mod_can_set_close_time']) ? intval( $this->ipsclass->member['_moderator'][ $this->forum['id'] ]['mod_can_set_close_time'] ) : 0 );

Dodaj poniżej:

		if ($this->ipsclass->member['id'] AND $this->ipsclass->member['mgroup'] != $this->ipsclass->vars['banned_group'])
	{
  $this->can_set_open_time  = 1;
  $this->can_set_close_time = 1;
}

Zapisz i wyślij i sprawdź.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Informacja:
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.
Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuję 24/7/12/365 dni w roku na PM.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.