Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Spolszczenia modyfikacji


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Witam,

dziś dowiedziałem się, że Michael ( twórca np. Universal Mod Installera ) daje pozwolenie na umieszczenia jego modyfikacji na innych stronach, jednak warunkiem jest ich spolszczenie. Czyli de facto umieszczanie na stronach nie anglojęzycznych.

Jak wiadomo taką stroną jest nasze forum i mam przyjemność zakomunikować, że od dziś na forum będą się stale pojawiać spolszczone modyfikacje.

Jaka jest różnica między tym, a umieszczanymi w naszej bazie spolszczeniami? Obecnie umieszczamy tylko pliki lang_ umieszczane w katalogu cache/lang_cache/xx/. Od teraz będziemy umieszczać całe modyfikacje - wraz z instalatorem ( niekiedy i spolszczonym ), oczywiście przetłumaczone.

W czym ma to pomóc - przede wszystkim w lepszej pomocy. Od tej chwili każda taka modyfikacja będzie posiadać swój temat, gdzie zbiorczo będzie można udzielać do nich supportu.

Dla przykładu zaraz dodam spolszczonego UMI ( ;) ), automatycznie zostanie dodany temat w odpowiednim dziale i od teraz wszelkie problemy z ta modyfikacją należy pisać w tym temacie. Pozwoli to jeszcze lepiej i sprawniej zająć się problemami użytkowników.

Myślę, że zmiana jest inplus i zostanie ciepło przyjęta. ;)

Pozdrawiam,

DawPi

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo inplus, bo wreszcie będzie wiadomo, którą modyfikację ktoś ma zainstalowaną u siebie i do jakiej chce pomocy. Bo zdarza się, że w obiegu są trzy wersje, ktoś z jedną problem, ale napisać z którą to już nie łaska. Być tu mądry i pisz wiersze... ;)

Eh, niewyspany jestem i zbiera mnie na zrzędzenie ;) Bardzo fajny gest ze strony Michaela ;)

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.