Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: (IH23)Downloads Script v1.0.6 - Problem


kris2005a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Właśnie usiłuję zainstalować sobie (IH23)Downloads Script v1.0.6 do swojego forum i wszystko wykonuje według instrukcji ale jak przychodzi do instalacji skryptu to po wypełnieniu pola z nickiem i hasłem administratora forum wyskakuje mi błąd:

Fatal error: Call to a member function startTimer() on a non-object in /home/kris2005/public_html/ips_kernel/class_db_mysqli_client.php on line 571

Co robić?

Pz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Znajdź w tym pliku kod:

$Debug->startTimer();

Zamień na:

//$Debug->startTimer();

Zapisz, wyślij i spróbuj ponownie.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADMIN->Components->Manage Components->na rozwijanym menu Downloads Script wybierasz Edit component

znajdziesz tam coś takiego - {ipb.base_url}automodule=downloads czyli index.php?automodule=downloads

upewnij się też czy jest włączony

COMPONENTS->Downloads Script->Change Settings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale mam kolejny problem. Teraz pokazuje mi się po ustawieniu chmodów

Fatal error: Class 'skin_downloads_global_107' not found in /home/kris2005/public_html/sources/ipsclass.php on line 2165

A dodatkowo przy przebudowanie cache skina to mam wszystko ok ale pokazuje mi coś takiego:

cache/skin_cache/cacheid_107/skin_downloads.php not writeable - cannot cache to PHP file

cache/skin_cache/cacheid_107/skin_downloads_cat.php not writeable - cannot cache to PHP file

cache/skin_cache/cacheid_107/skin_downloads_global.php not writeable - cannot cache to PHP file

cache/skin_cache/cacheid_107/skin_downloads_mod.php not writeable - cannot cache to PHP file

cache/skin_cache/cacheid_107/skin_downloads_search.php not writeable - cannot cache to PHP file

cache/skin_cache/cacheid_107/skin_downloads_stats.php not writeable - cannot cache to PHP file

--------------- Ten problem rozwiązałem

Problemy rozwiązane................... Temat można zamknąć.

Edytowane przez kris2005a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Informacja:
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.
Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.