Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

JAK WYŁĄCZYĆ To G******?


Gość Dori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

START - Uruchom -> wpisz msconfig -> zakładka uruchamianie i usuń. Przy następnym uruchomieniu nie powinno się pokazywać. O ile w opcjach tego czegoś tak wybrałaś ( by się nie uruchamiał ).

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hhehee gdyby to było takie proste to dawno bym to zrobiła.

Microsoft nie informuje jak to zrobić trzeba się zarejestrować w usłudze i CH**** zeby nie wyskakiwało.

Jest opcja, żeby wyłączyć to ale trzeba sie najpierw zarejestrować i trzeba podpisać umowy - ni ch*** nie zrobię tego

już całą sieć przekopałam ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leo ... to jest zintegrowana usługa windy :D format przywróci mi tylko jeszcze messengera...

Idę poszukać u Picasso... może Ona coś mądrego o tym napisała ... jak znajdę coś to wlepkę zrobię ;) żeby można było zamknąć wątek ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o usunięcie tej wiadomości, tak się śpieszyłem, nie zwróciłem uwagi na to, że mowa tu o: Windows Live ID i Net.Passport, a nie o Messenger

Jeśli masz Win XP Pro to robi się to bardzo prosto.

Dajesz START>>Uruchom, następnie wpisujesz: gpedit.msc

Przechodzisz do zakładki Konfiguracja użytkownika, a następnie Szablony administracyjne. Z rozwijanej listy wybierasz Składniki systemu Windows, a w niej z kolei opcję Windows Messenger. Po dwukrotnym kliknięciu w pojawiają się dwie możliwości, oczywiście wybierasz Nie zezwalaj na uruchamianie programu Windows Messenger i prawym klawiszem myszy z polecenia Właściwości,wybierasz stan na Wyłączone.

Masz spokój do następnego formata z Messengerem:)

Jeśli masz Win XP Home to zrób tak:

START>>Uruchom i wpisz polecenie:

RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove

Zarówno w pierwszym jak i drugim przypadku konieczny jest restart po wprowadzonych zmianach

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matma ... zadziałało ;)

(tfu tfu żeby nie zapeszyć)

Widziałam te porady w necie ale już dawno wywaliłam messengera (trochę brutalnie i nieprzepisowo może dlatego wciąż gdzieś coś ukrytego siedziało)

Dla czystego sumienia zrobiłam więc to co tu napisałeś ^_^ i faktycznie poleciał mi po restarcie komunikat, ze mess... został usunięty. ..

Czyli jednak :D

Czapki z głów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.