Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

IX Web Hosting


cr3pt

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje kupic u nich miejsce na serwerze... mial ktos stycznosc?? nie maja jakichs ukrytych glupot w stylu godaddy (limit mailii)??

pozdr

cr3pt

PS: zapomnialem adres dodac : http://www.ixwebhosting.com/index.php/v2/p...lanUnlimitedPro - w sumie interesuje mnie ten plan...

Edytowane przez cr3pt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Im się to opłaca, jeden klient wykorzysta 2GB inny 100GB a jeszcze inny to będzie z rosji , wywalimy go a on nie będzie miał jak walczyć o swoje prawa.

Tak to jest, najpierw byłem w eMaxhosting.com to dziwnym trafem moje pliki poznikały (ale foldery już nie) obsługa nic nie wie i się jeszcze dziwią czemu to ja nie płace.

(test hostgatora, ale kompletna klapa cpanel x2, pingi no wiadomo jak do ameryki ale obsługa dziwna, jakby w ogóle nie wiedzieli co to hosting, ważne że oddali kase)

Później była przygoda z WebHostingBuzz.com gdzie to wyrzucili mnie za nadmierne obciążanie łącza/serwerów, lecz jak zażądałem zwrotu pieniędzy pani łaskawie zapytała mnie -Dlaczego?

Straciłem na to tyle kasy że wolałem już sobie kupić Dedyka w OVH. I tak jak kumpel chce to dam kawałek miejsca.

PS

Jak ktoś chce to też mogę dać trochę megabajtów na stronkę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorrka za powrot... info z innego forum:

Już trochę się dowiedziałem...

you: I use 3TB data transfer and 5TB disc space?

Alexandr Klimov: Yes, your site will be blocked in this case

Alexandr Klimov: And note that you may use 50-55 Gb of disk space with us maximum because if you use more then that - you'll overload our server

Kolejny no limit;p

Jak widac - cuda na kiju :(

pozdr

cr3pt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.