Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ProHost.pl


Msb

Rekomendowane odpowiedzi

Nadszedł czas na prohost.pl ;-)

Dziś założyłem sobie konto testowe - proces rejestracji łatwy, krótki.. standardowy.

W chwilę później dostałem odp mailową z danymi dostępowymi do konta, cpanel'u...

Za cPanelem nie przepadam, ale ... wyboru nie ma :P

Idąc dalej..

Mam nadzieję, że to z mojego "niefartu" wynikł następujący fakt:

Po założeniu konta, chwilowo sobie odpuściłem - sprawdzę później ;-)

Niespełna 2h później ku memu zdziwieniu w skrzynce mailowej znalazła się następna wiadomość od prohost.pl... następującej treści:

Witam,

Przed kilkoma minutami doszło do problemów ze sprzętem - zostały one rozwiązane.

Można było zauważyć też zanik plików na chwilę z ftp - to z konieczności naprawy naszej macierzy dyskowej. Proszę się nie martwić dane są bezpieczne.

Przepraszamy za problemy wywołane awarią.

Konto w prohost posiadam od kilku godzin i już udało mi się zaliczyć jedną awarię :rolleyes:

Zakładam, że to mój niefart :P

Przechodząc do tego, co mi się nie podoba (a zarazem skłoni mnie do wyboru innego hosta):

1. safe_mode - wyłączone

2. zablokowane przez php.ini funkcje: dl ... i to wszystko, a gdzie np exec, system, shell_exec, passthru?

3. uname -a:

Linux pol.nameserverus2.com 2.6.9-67.0.7.ELsmp #1 SMP Sat Mar 15 06:54:55 EDT 2008 i686 i686 i386 GNU/Linux

2.6.9? Upgrade kernela raz na jakiś czas jeszcze nikomu nie zaszkodził ;-)

Na + można zapisać zablokowanie dostępu do kompilatorów i szybką, sprawną obsługę techniczną - nie miałem okazji skorzystać, ale czytam / słyszę wiele pozytywów, więc wierzę na słowo :P

Ktoś ma tam konto przez dłuższy okres czasu? :>

Jak często przytrafiają się awarie, jak ta z mojego przypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opsiee

Kolejny email:

Witam,

Kilkanaście minut temu miał miejsce atak na sieć. Co spowodowało kilkunasto minutowym jej spowolnieniem. W tej chwili atak jest zablokowany i sieć pracuje normalnie.

Z jednej strony miło jest być informowanym o wszystkich incydentach, ale z drugiej strony... jak często one mogą się przytrafiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.