Jump to content

ProHost.pl

Msb
 Share

Recommended Posts

Nadszedł czas na prohost.pl ;-)

Dziś założyłem sobie konto testowe - proces rejestracji łatwy, krótki.. standardowy.

W chwilę później dostałem odp mailową z danymi dostępowymi do konta, cpanel'u...

Za cPanelem nie przepadam, ale ... wyboru nie ma :P

Idąc dalej..

Mam nadzieję, że to z mojego "niefartu" wynikł następujący fakt:

Po założeniu konta, chwilowo sobie odpuściłem - sprawdzę później ;-)

Niespełna 2h później ku memu zdziwieniu w skrzynce mailowej znalazła się następna wiadomość od prohost.pl... następującej treści:

Witam,

Przed kilkoma minutami doszło do problemów ze sprzętem - zostały one rozwiązane.

Można było zauważyć też zanik plików na chwilę z ftp - to z konieczności naprawy naszej macierzy dyskowej. Proszę się nie martwić dane są bezpieczne.

Przepraszamy za problemy wywołane awarią.

Konto w prohost posiadam od kilku godzin i już udało mi się zaliczyć jedną awarię :rolleyes:

Zakładam, że to mój niefart :P

Przechodząc do tego, co mi się nie podoba (a zarazem skłoni mnie do wyboru innego hosta):

1. safe_mode - wyłączone

2. zablokowane przez php.ini funkcje: dl ... i to wszystko, a gdzie np exec, system, shell_exec, passthru?

3. uname -a:

Linux pol.nameserverus2.com 2.6.9-67.0.7.ELsmp #1 SMP Sat Mar 15 06:54:55 EDT 2008 i686 i686 i386 GNU/Linux

2.6.9? Upgrade kernela raz na jakiś czas jeszcze nikomu nie zaszkodził ;-)

Na + można zapisać zablokowanie dostępu do kompilatorów i szybką, sprawną obsługę techniczną - nie miałem okazji skorzystać, ale czytam / słyszę wiele pozytywów, więc wierzę na słowo :P

Ktoś ma tam konto przez dłuższy okres czasu? :>

Jak często przytrafiają się awarie, jak ta z mojego przypadku?

Opsiee

Kolejny email:

Witam,

Kilkanaście minut temu miał miejsce atak na sieć. Co spowodowało kilkunasto minutowym jej spowolnieniem. W tej chwili atak jest zablokowany i sieć pracuje normalnie.

Z jednej strony miło jest być informowanym o wszystkich incydentach, ale z drugiej strony... jak często one mogą się przytrafiać?

• 5 years later...
  • 11 months later...