Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: wgrywanie modyfikacji


TurkuSevdaliAska

Rekomendowane odpowiedzi

Wzięłam się za wgrywanie modów, a że robię to po raz pierwszy to trochę się stresuję. Może tym razem nic nie skasuję :)

Królikiem doświadczalnym będzię Twój mod DawPi (Similar Topic).

Zgodnie z instrukcją nazwę folderu admin zmieniłam.

Tylko teraz czy mam wgrać cały folder o nazwie Upload czy jego zawartość tj. ten folder ze zmienioną nazwę admina?

I gdzie? Też do Upload tj do /domains/nazwaforum/public_html/uploads/ ?

"Included in the package of this mod is a folder called Upload, upload the contents of this folder to your forums corresponding folders keeping the folders structure intact." - Mój ang. pozostawia wiele do życzenia, więc pytam, tym bardziej, że nigdy wcześniej nie wgrywałam modyfikacji sama.

Türkülerdir Sevdam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Zawartość folderu admin/ wgrywasz do folderu admin/ na FTP, a jako, że masz inną nazwę tego folderu, więc wgrywasz zawartość admin/ do właśnie tego folderu.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję że źle: przeciągnełam folder admin do /domains/nazwa/public_html/admin/

I teraz w ..../admin/ oprócz innych plików też jest admin.

Edytowane przez TurkuSevdaliAska

Türkülerdir Sevdam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dobra, albo ja nie kumam, bo tak mnie boli głowa, albo Ty robisz problem z niczego.. To jak to jest? Co jest trudnego w tym, by wysłać zawartość folderu admin/ do folderu admin, ale ze zmienioną przez Ciebie nazwą?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poście #4 napisałam, że że przeciągnęłam admin do admin (ze zmienioną nazwą) , skoro to było źle to próbowałam inaczej, żeby się te foldery nie podwajały, bo rozumiem folder jako admin, a zawartość jako appliccations itd., ale skoro to też jest źle to chyba lepiej żebym wróciła do tego jutro, bo dziś to jeszcze oprócz testowego na zwykłym forum też coś niechcący wykasuję i tyle będzie.

Türkülerdir Sevdam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jeśli przeciągnęłaś jakieś pliki to je odciągnij. Nie wiem, co tam się podziało, ale Ty chyba nie zapomniałaś i wystarczy wykonać manewry odwrotne, ale z głową. ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

W większości przypadków robisz z igły widły.. Chcesz, by Cię nauczono obsługi IP.Board, a widzę, że z podstawami masz problem. Oczywiście nie ma w tym nic złego, ale to przypomina mi naukę w szkole algebry nie mając podstaw z prostych rachunków dodawania, odejmowania itd. Musisz się tego nauczyć. Szukać, próbować. Samo się nie to niestety nie zrobi, a poradników nie damy Ci 'na cały internet' bo jest tego po prostu za dużo.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz całkowitą rację DawPi - jest dokładnie tak jak to porównałeś. Porwałam się na IPB nie mając podstaw. Ale cóż, chciałam to mam :)

Co do wgrywania modów to zmyliło mnie chyba stwierdzenie "Zawartość folderu admin/ wgrywasz do folderu admin/ na FTP". Ja wiem, że dla Was jest ono logiczne, bo wiecie, o co chodzi, ja natomiast robiłam to po raz pierwszy i dla mnie nie było to takie oczywiste. Dowiedziałam się, że powinnam zawartość Upload czyli admin wgrać do głównego folderu w którym znajdują się foldery forum czyli w moim przypadku do /domains/nazwa/public_html/ a nie jak ja to robiłam /domains/nazwa/public_html/admin/ sądząc, że do admina. I skoro po wgraniu, zainstalowaniu i konfiguracji Podobne Tematy działają, to chyba się udało :) A więc do zamknięcia.

Türkülerdir Sevdam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.