Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

custom BBCode, showHide


andriu-m

Rekomendowane odpowiedzi

wiec napisalem sobie kawalek kody ktory zwija/rozwija zawartosc i uzylem go jako wlasnego bbcode

<table><tr><td><div class='help-boxy'>Zawartosc zwinieta, kliknij <a href="java script:ShowHide('pokaz','schowaj');"><b>tutaj</b></a> aby ja Rozwinac/Zwinac</div></td></tr><tr><td>
<div id='pokaz' class='help-boxy' style="position:relative;display:none;width:750px;white-space:pre;overflow:auto">{content}
</div></td></tr></table>

1-1.png

4.png

wszystko, ladnie dziala dopuki nieumieszcze dwoch takich bbcodow w temacie/poscie wtedy oba sa jakby zlaczona, tzn jak pierwy rozwine to sie drugi rozwija lub na odwrot

jak temu zaradzic?

btw. pomylilem dzialy... ipb 2.3.6

Edytowane przez andriu-m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dzieje się tak ponieważ nie oznaczasz unikalnie w żaden sposób poszczególnych fragmentów.

Nie jestem mocny z .js, ale musisz dodać unikalne IDsy do każdego tagu, inaczej przeglądarka uważa, że te o tej samej nazwie ( bo tak to u Ciebie jest ) są to to te same i tak samo mają działać ( w tym samym czasie ).

Wg mnie dodaj gdzieś:

mytagid = Math.floor( Math.random() * 100 );

co generuje losową liczbę, a potem dodaj ID do tagu tę zmienną, np. tak:

java script:ShowHide('pokaz','schowaj''+mytagid+');

Pojęcia nie mam czy ten kod zadziała gdyż jak mówiłem nie obracam się płynnie w .js, ale na pewno znajdziesz jak się tworzy nazwy zmiennych w .js. :unsure:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.