Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Ikony grup dla forum


matma4u

Rekomendowane odpowiedzi

Nastepnym razem, dobrze byloby dolaczyc obrazek, ktory mniej wiecej okresla kolory, ktore odpowiadalyby 'klientowi'....albo nawet podpowiedziec: 'jasno-niebieski', etc. cos w tym stylu - aby nie marnowac czasu i swojego, i tego, ktory bedzie sleczyl nad photoshopem probujac dogodzic temu, kto wydal zlecenie. :unsure:

qp09w3.png

JOANNA STASIAK - PERSONAL PORTFOLIO

Web Graphics & IPB Skins | Excalibur Designs Support Forum

Invision Design - Moj Blog w Sieci WWW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja robiłam ale jak zobaczyłam, że zrobione to dałam sobie siana.

Jasne zrobiłam cieniowane każdy w innym kolorze ... pffff dzisiaj to idę pić ale jak teges to jutro skończę i wrzucę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepnym razem, dobrze byloby dolaczyc obrazek, ktory mniej wiecej okresla kolory, ktore odpowiadalyby 'klientowi'....albo nawet podpowiedziec: 'jasno-niebieski',

Do Asia: nie zauważyłaś chyba, że w pierwszym poście napisałem o jakie forum chodzi ( http://matma4u.pl ) Podałem linka by każdy chcący pomóc mógł zobaczyć w jakiej kolorystyce jest forum. W sumie mogłem zrobić tak jak napisałaś: umieścić jakiegoś screena.

aby nie marnowac czasu i swojego, i tego, ktory bedzie sleczyl nad photoshopem probujac dogodzic temu, kto wydal zlecenie. :)

Do Asia: Moim zamiarem nie było zlekceważenie kogokolwiek, jako laik nie potrafiłem w sposób precyzyjny określić moich potrzeb. Zdałem się na "zmysł artystyczny" osoby wykonującej zlecenie.

Do Dori: chętnie poczekam na efekty Twojego "szału twórczego" :unsure:

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Asia: Moim zamiarem nie było zlekceważenie kogokolwiek, jako laik nie potrafiłem w sposób precyzyjny określić moich potrzeb. Zdałem się na "zmysł artystyczny" osoby wykonującej zlecenie.

Sorki - nie chcialam bron Boze, dac do zrozumienia, ze ktos jest lekcewazony. :D Przepraszam za nieprecyzyjne wyrazenie sie. :unsure: (chcialam po prostu wiecej 'detali' na temat ikonek - byc moze, ze postaram sie cos splodzic. :))

qp09w3.png

JOANNA STASIAK - PERSONAL PORTFOLIO

Web Graphics & IPB Skins | Excalibur Designs Support Forum

Invision Design - Moj Blog w Sieci WWW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.