Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: "Poszerzanie" forum.


busu

Rekomendowane odpowiedzi

Zasadniczo to potrzebne są mi dwie rzeczy, adres Twojego forum z włączonym ów skinem, a także fragment kodu gdzie zdefiniowana jest/może być szerokość forum.

W ciemno powiem Ci, żebyś szukał takiej klasy:

.wrapper

I tam musisz zdefiniować (ew. coś dodać):

margin: 0 auto; - żeby forum było ładnie wyśrodkowane niezależnie od wielkości okna przeglądarki

width: 90%; - szerokość stylu w %, czyli na jaką część ekranu będzie styl widziany przez użytkownika

max-width: 1600px; - maksymalna szerokość forum (stylu) w px na jaką się rozciągnie w przypadku gdy użytkownik ma wyższą rodzielczość

min-width: 1020px; - minimalna szerokość forum (stylu) w px którą będzie widział użytkownik, jeżeli jego ekran będzie miał niższą rozdzielczość wtedy pojawi mu się poziomy pasek przewijania

Oczywiście to co Ci podałem może być zupełnie inne dla Twojego stylu.

Edytowane przez vBB
  • Lubię to 2
gallery_1_2_27047.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa

#wrapper-bottom {

Zmień:

width: 100%

na coś takiego jak podałem Ci wcześniej:

width: 90%; - szerokość stylu w %, czyli na jaką część ekranu będzie styl widziany przez użytkownika

max-width: 1600px; - maksymalna szerokość forum (stylu) w px na jaką się rozciągnie w przypadku gdy użytkownik ma wyższą rodzielczość

min-width: 1020px; - minimalna szerokość forum (stylu) w px którą będzie widział użytkownik, jeżeli jego ekran będzie miał niższą rozdzielczość wtedy pojawi mu się poziomy pasek przewijania

Daj znać jak efekt.

  • Lubię to 1
gallery_1_2_27047.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj znalazło dwie:

1)

	div#categories.no_sidebar {
	width: 100%;
	float: none;
}

2)

h3, h4, h5, h6, strong { font-weight: bold; }
em { font-style: italic; }
img, .input_check, .input_radio { vertical-align: middle; }
legend { display: none; }
table { width: 100%; }
td { padding: 3px; }

Widzę, że Ty już tutaj chyba nic nie zdziałasz :/

Edytowane przez busu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraź się po tym co teraz powiem, ale to jak Ci to tłumacze od samiutkich podstaw to jakby ślepy tłumaczył głuchemu drogę...

Ja jestem ślepy bo nie znam tego stylu, co z tego, ze znam CSS, ale nie mogę sobie sam tego dokładnie przejrzeć. Ty natomiast jesteś tym przysłowiowym głuchym, bo nie rozumiesz co trzeba osiągnąć, a to wszystko przez brak znajomości CSS ;)

Jeżeli nie boisz się, to daj mi dostęp do ACP i Ci to zrobię w ciągu chwili. Inaczej będziemy się bawić bardzo długo.

Myślę, że to Ci może jeszcze pomóc:

#container {

margin-bottom: 0;

margin-left: auto;

margin-right: auto;

margin-top: 0;

max-width: 1250px;

min-width: 1000px;

}

Zmień sobie max-width na jakie chcesz i zadziała ;)

  • Lubię to 1
gallery_1_2_27047.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.