Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

IPboard 2.3.x


ProPlayer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Założyłem niedawno stronę internetową , i mam zamiar stworzyć forum.Do czego zmierzam....zastanawia mnie fakt , czy stara wersja forum Ipboard (2) jest teraz darmowa?Jeśli nie czy ma ktoś do niej klucz na sprzedaż w dobrej cenie? nie chce mieć kłopotów i konwertować bazy danych gdy przyczepi się support,darmowe fora niestety są dziurowe i jakoś do mnie nie przemawiają... wiem , że aktualnie nie ma do niej supportu.Chciałbym kupić najnowszą wersje lecz hosting domena oraz inne rzeczy pochłoneły trochę pieniędzy aktualnie strona jest w budowie i nie czerpię z niej żadnych zysków.W przyszłości zamierzam zainwestować w najnowszą wersję.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum! :)

Niestety, ale na IP.Board 2.3.6 trzeba posiadać licencję. Licencji nie kupujesz na określoną wersję, tylko ogólnie na soft. Jeśli chcesz kupić tanio to poszukaj tutaj.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam również,

Dzięki za szybką odpowiedź, mam jeszcze dwa pytania:D mianowicie długość licencji to jest tylko czas trwania supportu przez invision tak? Po upływie tego czasu mogę legalnie korzystać z forum jedynie pomoc będzie płatna dobrze to rozumiem?:D.Druga sprawa to pytanie jeśli będę używać pirackiej starej wersji przez jakieś 3 miesiące grozi mi jakaś kara? oprócz tego , że będe musiał usunąć forum , jeśli tego nie zrobię blokują mi hosting?Dobrze myślę?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1 Po upływie ważności licencji możesz korzystać ze skryptu, ale nie masz dostępu do wsparcia i do pobierania. Możesz ją przedłużyć za 25$ na 6 miesięcy.

Ad. 2 Osobiście nie słyszałem o żadnych konsekwencjach, ale możliwe że może być tak jak piszesz.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1 Po upływie ważności licencji możesz korzystać ze skryptu, ale nie masz dostępu do wsparcia i do pobierania. Możesz ją przedłużyć za 25$ na 6 miesięcy.

Ad. 2 Osobiście nie słyszałem o żadnych konsekwencjach, ale możliwe że może być tak jak piszesz.

Ok , Dzięki więc na start użyje pirackiej wersji 2.3 i po paru miesiącach zakupie klucz i ją po prostu zaktualizuje do najnowszej wersji.

Edytowane przez ProPlayer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Automatyczna wiadomość

Ten temat został przeniesiony z forum:

"Invision Power Board -> Invision Power Board 2.3.x oraz 2.2.x -> Ogólny support IPB"

do:

"Invision Power Board -> Rozmowy o IP.Board"

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociażbyś się tym 'nie chwalił' na publicznym forum.

Nie chwalę się po prostu uważam , że invision powinno starą wersję uznać jako darmową , jeśli komuś się spodoba na pewno w w przyszłości wesprze projekt i zainwestuje w nowszą lepszą wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Chociażbyś się tym 'nie chwalił' na publicznym forum.

Nie chwalę się po prostu uważam , że invision powinno starą wersję uznać jako darmową , jeśli komuś się spodoba na pewno w w przyszłości wesprze projekt i zainwestuje w nowszą lepszą wersje.

To tylko Twoje zdanie. :) Dlaczego ludzie co na tym zarabiają mają dawać coś za darmo? Sam zauważyłeś, że nie lubisz darmowych produktów, bo nie ma wsparcia.. Więc koło się zamyka.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociażbyś się tym 'nie chwalił' na publicznym forum.

Nie chwalę się po prostu uważam , że invision powinno starą wersję uznać jako darmową , jeśli komuś się spodoba na pewno w w przyszłości wesprze projekt i zainwestuje w nowszą lepszą wersje.

To tylko Twoje zdanie. :) Dlaczego ludzie co na tym zarabiają mają dawać coś za darmo? Sam zauważyłeś, że nie lubisz darmowych produktów, bo nie ma wsparcia.. Więc koło się zamyka.

Tak to tylko moje zdanie , uważam , że co jest dobre należy za to zapłacić , ale starą wersje mogli by zrobić darmową bo nie oszukujmy się 2 jest nieco przestarzała.Dobra nie chce SPAMOWAĆ i nie popieram piractwa ale początki zazwyczaj od tego się zaczynają , jeszcze raz dzięki za pomoc:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.