Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

"Ostatnie posty" - powielić?


Ekhangel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Rzecz tyczy się strony www.xboxm.pl/forum. Jak widzicie, jest tam dodatek "Ostatnie newsy", w prawej kolumnie. Chciałbym go w zasadzie powielić, tylko ukazującego treść z tylko jednego działu - "Newsy" czy tam "Artykuły".

Rozumiem, że nie mogę zainstalować tego samego pluginu dwa razy. A może mogę, znacie jakiś "trick" na to zezwalający? Ewentualnie jakiś inny, bardzo podobny plugin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Można zmienić obecny - zmienić klucze w ustawieniach.. To bardzo proste, ale trochę czasu jednak zajmuje. Może Jakub Ci pomoże - on to lubi robić.. :-)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No napisałem jak - przecież nie ma gotowego rozwiązania na tak niestandardowe operacje.. Jeśli nigdy nie robiłeś modyfikacji, nie znasz się na programowaniu to jak chcesz to samodzielnie zmienić?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie zrozumiałem twojego "można zmienić obecny", bo wygląda to, jakbyś myślał, że chcę jakoś "zmienić" obecny plugin, a to nieprawda.

"(DP31) Custom Latest News 1.0.0" - skąd masz ten plugin? To twoje prywatne dzieło? Na stronie w odnośniku dział "produkty" nie działa. Nie znacie może innych tego typu pluginów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Zmienić - no kurcze - pobrać, edytować by zrobić z niego 'drugą kopię' jako 'nowy mod' i zainstalować obok obecnego.

Tak, to mój produkt - jak sama nazwa wskazuje.. Można kupić, ale nie kwapię się z tym. W razie zainteresowania zapraszam na www.support.ipslink.pl.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że twoja strona to jakaś łamigłówka, której za bardzo nie chce mi się rozwiązywać. Wchodząc tam nie widzę sekcji "Sklep", "Złóż zamówienie" czy coś podobnego. Rejestrując się nie wiem nawet gdzie się rejestruję i po co - skoro tak podchodzisz do potencjalnych klientów, to wolę już sobie poszukać innego plugina, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Łamigłówka? :) Jest link na czerwono w górnym menu, wydaje się, że prawie na środku strony. Nikt nie ma problemów tylko Ty nie chcesz założyć konta i napisać zgłoszenie. Czy nawet napisać maila. Nie to nie. :-)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Każdy plik w naszej bazie posiada swój własny temat z supportem. Proszę pisać w nim, by nie utrudniać niepotrzebnie życia innym użytkownikom i by gromadzić w jednym miejscu sprawy związane z daną modyfikacją.

Dziękujemy!

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.