Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Ryzyko ?


Gość strikepremium

Rekomendowane odpowiedzi

Jak przez Allegro to do jakiejś kwoty i tak zwracają, wystarczy poczytać.

@strikepremium, może być w końcu odpowiedział na podstawowe pytania?

1. Od kogo kupiłeś tę licencję, bo tekst:

PRzeszukiwałem forum Pavulon'a z Amxx.pl i w opisie miał... Chetnie pomagał po wysłaniu pieniedzy wszystko tez...Powiedział ze klucz sam sie zaktualizuje...

Nie było problemów dopóki nie zaczełem robic for ...?

Skoro to nie Pavulon, a ktoś z jego forum to zgłoś się do Pavulona, pomoże Ci zdobyć jakieś namiary na tę osobę.

2. Masz ten dostęp na invisionpower, czy nie masz?

to mam nie raz....tylko nie mowil ze sprzedaje dostep do IPS

Czyli powiedział Ci, że co sprzedaje?

PS. macsch15, jeśli nie chcesz pomóc i nie może nic do powiedzenia w tym temacie to może nie spamuj? Bo na całym forum tematy robią się nieczytelne.

  • Lubię to 2

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh ten gościu widocznie dał ci Retaila :P kiedyś zeszłem na tą ciemną strone mocy by przejrzeć te forum jak i co ;P

Teraz już wiem że opłaca się wydać te 460zł lub odkupić od Kogoś tą licencje ale bez Klucza najzwyczajniej Gościu cię wrobił kiedyś na forum MPC ktoś udostępnił IP.B 3.1.4 i jakoś Prywatne servery metin2 działają na nich bezprawnie ...

Możliwość zawsze jest Mialem forum z kolegą który miał radio znane w internecie i nie miał na nie licencji bo trzeba było płacić 200zł MSC dziś się przez to wnerwił a mieliśmy retaila IP.Board i doszło do usunięcia forum Obecnie zbieramy na Licencje :P (Sam Key i dostęp do panelu :D) Skrypt z Backupem mamy :P

Radził bym ci zrezygnować z Forum na jakiś czas kiedy zarobisz na licencje lub od kogoś legalnie Odkupisz :P

Moje pytanie do licencji czy jak mam skrypt forum nie będę musiał instalować od podstaw forum :P tylko wpisać key i czy opłaca się i legalnie odkupić licencje IP.B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to nie Pavulon, a ktoś z jego forum to zgłoś się do Pavulona, pomoże Ci zdobyć jakieś namiary na tę osobę.

Gdyby nie to, że ma u mnie zbanowane już 4 konta i tu 1...

Temat uważam za zamknięty, bo autor już nic nam nie napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.