Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Problem z hasłem


Haker15

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem ponieważ hasło mi działa do ACP a jak chce sie zalogować normalnie w portalu to wyświetla że złe hasło biorę przypomnienie leci na e-mail nowe i się loguję normalnie zmieniam na nowe i tylko działa w ACP a na www już nie trochę sie zakręciłem xd

Tak od razu zapytam wgrałem spolszczenie pięknie i zmieniłem w Board Guidelines wszystko a na głównej dalej jest wyświetlana ta informacja po angielsku Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and much more.a w ACP jest po polsku wyczyściłem cache i u kolegów to samo jest.. ;/

Edytowane przez Haker15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha Trochę wypiłem i ledwo piszę ale damy radę :D

Tak problem w tym że jak sie wyloguję na forum to przestaję działać hasło.Przestaje działać tylko na forum bo do ACP mogę normalnie wejść z tym hasłem

Chyba ładnie napisałem xd

Drugi problem hah same problemy xd polega na tym że po wgraniu spolszczenia oraz zmienieniu w Board Guidelines w ACP --->Login Page Information na głównej wyświetla mi się cały czas ten tekst po ENG jak go zmienić

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and much more.
Edytowane przez Haker15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdążyłem dopisać i zamknąłeś

Opiszę to jeszcze raz bo trochę źle to opisałem

Mam wgrany już ten kod i dalej nie działa nie tylko ja tak mam kolega sie wylogował i nie może sie zalogować ponownie ;/

Na samej górze klikam na pasek zaloguj. wyskakuje mi okienko do logowania po angielsku. Wpisuje dane, po kliknięciu zaloguj (lub "enter")pojawia się komunikat [#10193] Napotkano błąd podczas przetwarzania logowania. Proszę spróbować ponownie,na dole tego jest pasek z napisem "nie jesteś zalogowany" a pod nim klucz i obok "kliknij tutaj aby się zalogować". Klikam to czekam na odswiezenie zjeżdzam w to samomiejsce  i już mam pasek z "zaloguj się" i pod tym tabęlkę polską. Wpisuje dane klikam zaloguj. Czekamy na zalogowanie i jestesmy nastronie głównej stronie forum

Kilka SS jak by ktoś nie zrozumiał tego co napisałem powyżej

http://www.otofotki.pl/img17/obrazki/gg8148_instr1.JPG

http://www.otofotki.pl/img17/obrazki/xl6033_instr2.JPG

http://www.otofotki.pl/img17/obrazki/lz6539_instr3.JPG

Zasłoniłem logo aby nie było że reklamuję forum czy coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Co to za skin? Podaj adres forum. Masz nieaktualny skin. W kodzie tego okienka brakuje kodu do jakiego linkowałem wyżej.

Wklej bit skina:

Główne szablony :a:globalTemplate

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oryginalnym nie mam tego

Skin Warrior

Forum Nie patrz na ten kod na samym dole że nulled ponieważ kupiłem licencje dzisiaj rano i jeszcze nie wgrałem bo chce aby forum śmigało długo :D

Wklej bit skina:

Nie wiedziałem czy całe czy kawałek xd

http://wklejto.pl/89663

daje tak bo nie chce rozwalać forum bo dużo tego jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Zgadza się. Niech Ci wyśle wersję zaktualizowaną do 3.1.4. Lub po prostu zrobić to, co pisałem wyżej, ale trzeba pomyśleć i poszukać, a Ty widzę zwykle czekasz na gotowe, więc jak zapłaciłeś to i wymagaj - napisz do skinboxa.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie patrz na ten kod na samym dole że nulled ponieważ kupiłem licencje dzisiaj rano i jeszcze nie wgrałem bo chce aby forum śmigało długo :D

Coś długo to wgrywasz..

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.