Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Serwer dedykowany, duże transfery i przepustowość łącza


Zdunek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuję właściwie słabego serwera dedykowanego, starczy nawet celeron 1,2 ghz ale potrzebuję serwer z mocnym łączem gdzie 20-30 mbit nie zrobi problemów. Serwer najlepiej by był bez limitu transferu(którego moja strona ściąga jakieś 50gb/dzień). Mam teraz na RPS I na ovh i chodzi TRAGICZNIE :D

Strona po prostu nie działa, prawdopodobnie przez współdzielony dysk(technologia SAN), który jest za wolny na tyle serwerów.

Na serwer mogę przeznaczyć do 100 zł brutto. Fajnie gdyby serwer miał już wstępnie skonfigurowany system na linuxie pod hosting www.

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Zdunek

Edytowane przez Zdunek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Witam

Poszukuję właściwie słabego serwera dedykowanego, starczy nawet celeron 1,2 ghz ale potrzebuję serwer z mocnym łączem gdzie 20-30 mbit nie zrobi problemów. Serwer najlepiej by był bez limitu transferu(którego moja strona ściąga jakieś 50gb/dzień). Mam teraz na RPS I na ovh i chodzi TRAGICZNIE :D

Strona po prostu nie działa, prawdopodobnie przez współdzielony dysk(technologia SAN), który jest za wolny na tyle serwerów.

Na serwer mogę przeznaczyć do 100 zł brutto. Fajnie gdyby serwer miał już wstępnie skonfigurowany system na linuxie pod hosting www.

Z tego, co się tam jako tako orientuję to jest to dość mała kwota. Jednak nie jestem takim specem jak ludzie na forum webhostingtalk.pl, gdzie na pewno coś by ci zaoferowali. Ew. parę złotych więcej.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.