Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Brak edycji zakupionych pakietów


Kami

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Brak edycji zakupionych pakietów przez klienta , niestety dla mnie to dziura w skrypcie . Niemożność anulowania wybranych pakietów z zamówień klienta .

Czy to prawda?

Klient zamawia pakiet X i pakiet Y - niestety pakiet X okazał się już niedostępny , muszę anulować całe zamówienie lub zatwierdzić całe .

Czy to niedopatrzenie ?

Pozostało prosić klienta o ponowne zamówienie tylko dostępnych pakietów , zwrot płatności na rachunek klienta lub zrobić korektę, tłumaczyć się przed skarbówką ,zwrócić różnice klientowi, tłumaczyć i przepraszać ,opinia leci na łeb -masakra.

Przyznam że się zawiodłam - chyba że ktoś zna sposób ,próbowałam z bazy danych na anulowanie wybranych pakietów ale wszystko idzie w jedno i nie udało się.

Może ktoś coś poradzi po za pismem do źródła .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Klient zamawia pakiet X i pakiet Y - niestety pakiet X okazał się już niedostępny , muszę anulować całe zamówienie lub zatwierdzić całe .

To jak zamówił coś niedostępnego?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie albo klient się rozmyślił i prosi o zmianę. Zdarzyło mi się kupować w sklepach internetowych i miałam anulowane niedostępne pozycje przed opłaceniem .Szkoda że nie ma takiej możliwość, pozostało skrupulancie każdego dnia sprawdzać każdy produkt u hurtownika około 2 tyś pakietów :unsure: Ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.