Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

[Problem] Nowy post i parę innych


lojciec14

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

najlepszym wyjściem byłoby postawić całe forum na nowo i na spokojnie instalować wszelkie modyfikacje.... Ale to dosyć pracochłonne i musiałbym wyłączyć całkowicie forum na jakiś czas.... mam już podmienione prawie wszystkie pliki w katalogu sources, pozostały tylko te, w którym prowadziłem modyfikacje( zamiana ich na "czyste" nic nie zmieniła) nadpisałem cały folder classes (tak doszedłem do tego błędu) pozostaje mi jeszcze nadpisać pozostałe foldery i zobaczyć, czy tam też nie będzie problemów... Z samym shoutboxem też jest poniekąd problem, ponieważ po wejściu przez IE na stronę główną wysypuje on błędem brak uprawnień, zaś gdy już się załaduje jest całkowicie rozwalony (wygląda jak uszkodzony plik css)... Ehh.... kto wymyślił takie G!@#$% jak Internet Explorer i kto jeszcze z niego korzysta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na standardowym ipb Pro problem jest dokładnie taki sam... :/

EDIT: Sprawdziłem to jeszcze raz. fakt, skin jest nieznacznie uszkodzony, ale na IPB Pro wygląda to dokładnie tak samo, czyli, jak wywalimy z class_display wpis Shoutboxa, to edycja postu działa bez problemu. To samo się tyczy shoutboxa na stronie głównej: gdy tylko wchodzę na stronę główną, sypie on błędem: brak uprawnień,....

Edytowane przez lojciec14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Widzę, że wpisałeś słowo 'shoutbox' więc nie powinieneś mieć problemów.

Szukałeś o 11:05, w tej samej minucie piszesz post -> Ty nie masz problemów tylko masz lenia.

P.s. tak - mam tutaj zainstalowany podgląd szukań -> kto, co kiedy, jakie IP itd.

EDIT:

Ostatni raz piszę, szukanie rozpoczynaj od tego tematu zawsze: Spis tutoriali dotyczący wersji niższych niż IP.Board 3.x.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Mógłby ktoś podać linka do poradnika instalacji SB?? Bo mam problemy z szukajką :/
Sory, ale chyba jestem ślepy, bo za żadne skarby nie widzę tam poradnika instalacji Shoutboxa D22..... owszem, jest poradnik do Ip. Shoutbox, ale nie ten mnie interesuje.....

Co ja mogłem z tego wywnioskować?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, sorki, następnym razem będę pisał bardziej dokładnie..... Znalazłem przed chwilą Inferno IPBShout 2.5.1 Lite... Spróbuję go zainstalować, nie wywalając obecnego shoutboxa... jeśli zadziała, usunę stary i mam nadzieję, że ew. problemy znikną.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Jak to pomoże, to pozostanie naprawienie skina... nie wiem, czy po prostu nie zainstaluję innego... Choć ten mi się strasznie podoba...

No to pytałem czy na innych skinach jest OK. :-)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.