Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Jak dodać element zakładki.


jonekmax

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

By to zrobić potrzebujesz aplikacji, a w niej pliku extensions/usercpForms.php. Do dodania pozycji w menu potrzebujesz rozszerzenia lub ręcznej edycji skina - ale wtedy to zmiana per skin, a nie globalnie per forum.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By to zrobić potrzebujesz aplikacji, a w niej pliku extensions/usercpForms.php. Do dodania pozycji w menu potrzebujesz rozszerzenia lub ręcznej edycji skina - ale wtedy to zmiana per skin, a nie globalnie per forum.

Powiedział co wiedział :/ Plik dodaje i gówno sie dzieje :/ dodaje go na 149 tysiecy sposobów pier**lonej matki natury :/

Każdy kiedyś prosi o pomoc.

sigpic176647_2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A weźcie mi zbanujcie konto. Ja za taką pomoc dziękuje. Wasze forum w porównaniu do forum.php.pl to ZERO. Bo na forum.php.pl starają sie pomagać a nie tak jak wasze udaje że pomaga. :locked: Poproszę o pomoc na forum.php.pl ;] temat :locked:

Każdy kiedyś prosi o pomoc.

sigpic176647_2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jesteś gorszy niż dziecko. Szkoda słów.

Napisałem Ci, co masz zrobić, ale Ty wielce oczekujesz kawy na ławy.. Nie tędy droga młody człowieku.

Temat zamknięty

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.