Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Czy słuchacie się "głosu ludu"?


Gość RoMek95

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ratosluaf
Nie widzę w koszu żadnych Twoich postów usuniętych.. Może nie tutaj pisałeś?

Był jakiś jeszcze post na bank, jeden, że przelew doszedł, a 2, że przelew to dla domenki i hostingu, ale mniejsza z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Użytkownikom nie podoba się twój sposób działania, wybierania członków administracji, proponują otwarte ankiety do wyboru moderatorów, umieszczają w publicznych działach prywatne sprawy administracji i ogólnie syf robią co niektórzy. Moje pytanie, jak sobie z takimi radzicie?

Jak to jak? Znasz zapach świeżo rozkopanej ziemi? B-)

ja wam powiem tak:

Sprawa polityki administracyjnej na forach jest w szczególności zależna od obywateli tegoż forum (tz targetu). Również jest zależna od ilości aktywnych użytkowników.

A i również jest zależna od tematyki forum.

Jeśli prowadzisz jakieś branżowe, opiniotwórcze forum musisz się liczyć z tym, że nawiedzać je będzie banda klonów, które będą oczerniać konkurencję a sobie walic pozytywy i wtedy nie ma że boli: warstwa userów - warstwa piasku :takiego_wala:

Generalnie konsekwencja w działaniu i twarda ręka.

Myslący userzy to docenią, a jeśli debile nie chcą zrozumieć to lepiej będzie jak odejdą z forum. Po co robic z serwisu pastwisko dla trolli?

:)

Można oczywiście i jak najbardziej robić fora dla ludzi, ja to popieram, ale jesli ludzie do Ciebie na forum przychodzą to niech się zachowują, tak?

I mają jakiś do załozyciela forum szacunek/respekt a nie tylko oczekiwania i wymogi. Demokracja demokracją a porządek musi na forum być :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownikom nie podoba się twój sposób działania, wybierania członków administracji, proponują otwarte ankiety do wyboru moderatorów, [...]

Czy policję wybiera się w drodze publicznej ankiety?

Edytowane przez MxK

Pozdrawiam

sigwo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

U mnie moderatorzy sami wybierają innych moderatorów. Ja nawet w tym nie uczestniczę. Jest kilku podadminów z ograniczonym (ostatnio po ataku) dostępem do PA, którzy mogą zmieniać grupy userów i robią to bez mojej wiedzy. Czemu tak? Wiele lat zaufania. Ja się zajmuję jedynie sprawami technicznymi i grubszymi problemami, ale jeżeli chodzi o bunt i dyskusje...

Sprawdziliśmy metody kulturalnej pertraktacji - nie sprawdzają się. Jeżeli user widzi, że może sobie podyskutować i wygarnąć coś, to zaraz staje za nim coraz większe grono.

Ostrzeżenia i zamykanie tematów - nie działają, jeżeli zrobiło się naprawdę ciepło.

Wiadro zimnej wody na ostudzenie - ban dla głównego dyskutanta i kilku jego zwolenników bez ostrzeżenia. Kto ciąganie dalej temat - ban. Reszta się zamyka i ogarnia od razu.

Efektem ubocznym (raczej neutralnym) jest to, że taka grupka osób tworzy wtedy własne konkurencyjne forum o wysokim indeksie wzajemnej adoracji., co jest po prostu żałosne.

Przykłady:

zrowerem.pl

forumszosowe.org

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Efektem ubocznym (raczej neutralnym) jest to, że taka grupka osób tworzy wtedy własne konkurencyjne forum o wysokim indeksie wzajemnej adoracji., co jest po prostu żałosne.

Super opinia! :)

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.