Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY:


los0

Rekomendowane odpowiedzi

Z góry przepraszam jeżeli nawet tu robię błędy w nazewnictwie ale mam forum na skrypcie 2.3.6 i jest w języku angielskim (który znam, ale i tak się nie mogę połapać). W związku z tym mam kilka pytań...

1. Jak zrobic w dziale podwieszone tematy które będą na samej górze i gdzie nikt nie będzie mógł nic dopisywać?

2. Wogóle nie orientuje się w tym dlatego przepraszam, ale jak np. usuwać wypowiedzi? Przenosić? Biore MANAGEMENT i tam manage forums. Tam wyświetlają sie tylko dzialy, podkategorie itp ale nie widzę postów ktore moglbym edytować.

Z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że moderować potrafisz (w temacie na dole ta rozwijana lista).

ad. 1.

Klikasz z tej listy Close topic i coś w stylu Pin topic (tak podejrzewam, że w ang. języku jest tak)

ad. 2.

I to samo jak wyżej, wchodzisz w temat i przy każdym poście będą ikonki Edit i Remove(?), a ponad to na dole z listy możesz tak samo wybrać, ale hurtowo.

Spojrzyj też w ten temat: http://forum.invisionize.pl/index.php?showtopic=549

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym problem, że nie moge moderować z poziomu forum, jedynie już wiem jak usuwać posty. A jak biore Panel CP to tam nie wiem jak znalezc posty, poniewaz wyświetlają mi się tylko działy do edytowania, a postów nie widać... :) Gdzie w MANAGEMENT moderuje się posty, a nie działy? BO jak wcześniej napisałem wogóle nie widzę postów tam... Z góry sory za bycie lamerem w tych sprawach, ale od czegoś trzeba zacząć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy, że nie możesz moderować z poziomu forum? Jesteś adminem, więc nie widzę problemów, chyba, że coś w maskach masz źle ustawione.

Niestety dam DawPiemu satysfakcję i on Ci pomoże bo ja nie mogę zebrać dzisiaj myśli :)

W każdym razie z poziomu ACP można jedynie moderować fora, samych tematów już tam nie widać (można jedynie całe forum oczyścić z postów).

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie tyle, że maski, ale być może uprawnienia grupy - rozmawiamy tutaj o Twoim forum?

Tak, w ACP nie można moderować tematów i postów - to się robi na forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Informacja:
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.
Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.