Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Galeria ciąg dalszy


wizz

Rekomendowane odpowiedzi

Wstępnie uporałem się z białymi elementami które opisywałem w tym temacie , jednak pojawiły się inne problemy, a dokładniej w niektórych miejscach pojawia się jaśniejsze tło tak jak to jest na screenach

belkadolna2.jpg

wyslij.jpg

Doszedłem już że za to odpowiedzialny jest ten fragment kodu

.row2, .row2 td, .post_block.row2,
.message {
background: #33332a;
}

z pliku ipb_styles.css i tutaj się zaczyna problem bo nie mogę zmienić koloru w powyższym fragmencie kodu bo on jest odpowiedzialny za więcej elementów na forum i po zmianie wszystko się kaszani kolor zmieniony pojawia się tam gdzie nie potrzeba.

Jest jakaś możliwość zmiany tła tego co jest wskazane na screenach ale w taki sposób aby pozostała część forum została nie ruszona?

Adres do galerii http://trimek.pl/forum/gallery/

Edytowane przez wizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź tę klasę w bitach stylu, zmień jej nazwę na wizz_klasa, skopiuj ją w CSS i wklej poniżej zmieniając nazwę na wizz_klasa.

Amfidiusz, przepraszam ale nie rozumiem o co chodzi ;/

Klasa o ile dobrze namierzyłem to class='row2' i ona występuje w 29 plikach ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę tylko chce to doprowadzić do stanu używalności ;) a nie wiem jak zmienić to tak jak opisałem

Tyle, że ten inny "kolorek" może wcale nie być "złym rozwiązaniem". Ale nie przekonasz się o tym, dopóki takich testowych "obrazków" i komentarzy nie wrzucisz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się kolejny problem którego już całkiem nie rozumiem, a dokładnie jak wysyłam jakąś fotkę do galerii pojawia mi sie napis

Wyczerpałeś limit załączników

poniżej przy przycisku Dodaj plik zauważyłem taki tekst

Użyłeś bajtów z Unlimited (maksimum dla jednego wysyłania: -1 bajtów)

Nigdzie nie ustawiałem -1 żeby coś wyłączyć grupa admin do celów konfiguracyjnych ma wszystko na unlimited gdzie może tkwić problem ?

Znajdź tę, którą chcesz zmienić, czyli odpowiedzialną za ramkę przy wgrywaniu zdjęć do galerii.

ta klasa to class="blocks_wrap row2 altrow" o ile dobrze namierzyłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekopałem wszystko i ustaliłem jedynie to że wszystkie grupy które mają możliwość dodawania grafik komentarzy i albumów mogą to robić nawet inni admini oprócz mnie, ja nie mogę tworzyć ani albumów ani dodawać zdjęć to chyba nie jest normalne?

Usunąłem galerie i zainstalowałem ją ponownie, niestety nic to nie dało, czym może być spowodowany ten błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nad tym posiedziałem i prawie wszystko udało się zmienić na to co chciałem oprócz tych dwóch elementów:

1#

ramkawokolozdjecia.jpg

klasa za to odpowiedzialne to

class="row2 featured"

2#

ramkawokolowyslij.jpg

klasa za to odpowiedzialna to

class="blocks_wrap row2 altrow"

Proszę o jakieś wskazówki jak to teraz dostosować? Dodam że kod za to odpowiedzialny jest w głównym pliku css skina i wygląda tak

.row2, .row2 td, .post_block.row2, .message {
   background: none repeat scroll 0 0 #33332A;
}

jak zmieniam ten kolor wtedy zmieniają się kolory na całym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ta otoczka ci przeszkadza. To naturalne wyodrębnienie.

Czy da się dostosować? Pewnie, że się da. Dla tego (tych elementów) musisz stworzyć nowe klasy (zastąpić w kodzie odpowiedzialne za wyświetlanie tych elementów) i dodać dla nich odpowiedni (jednolity z tłem) css. :)

Edytowane przez Gonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.