Jump to content

Amfidiusz

Member
 • Posts

  9,343
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by Amfidiusz

 1. Yay, zdobyłem odznakę Nowicjusza! :P

  1. DawPi

   DawPi

   Lepiej późno niż później. :P

 2. https://invisioncommunity.com/news/invision-community/twenty-years-of-invision-community-r1247/?fbclid=IwAR1G5VTqrF_Fgwrd5bae26NoPbS812UJJ27EKyG49-ks9w9dVihnDDkLnEI A jak długo Wy już korzystacie z tego skryptu?
 3. No i działa wyśmienicie. Właśnie dlatego przekazuję na forum 1% swojego podatku Dziękuję bardzo!
 4. Dobry trop! Znalazłem plik PHP odpowiedzialny za wyświetlanie listy /users/. Zmiana nazwy pliku powoduje wyświetlenie treści wszystkich profilów zamiast odnośników do np. /amfi. Zakomentowanie kodu PHP w pliku oczywiście wywaliło błąd parsowania <?php defined( 'ABSPATH' ) || exit; get_header(); ?> <div id="dpn-zvc-primary" class="dpn-zvc-primary container"> <?php if ( have_posts() ) { // Start the Loop. while ( have_posts() ) { the_post(); vczapi_get_template_part( 'content', 'meeting' ); } } ?> </div> <?php get_footer(); Mogę zamiast tego loopa wstawić jakiś własny kod HTML? Lub po prostu dać przekierowanie na 404?
 5. To zadziała jeśli mamy fizyczne foldery users i amfi na dysku FTP. Ja walczę jednak z wtyczką do Wordpressa, która tych katalogów ne utworzyła - nie mogę więc umieścić osobnych plików .htaccess w każdym z nich, muszę coś zdziałać w folderze głównym strony. Chyba że można ustawić Options dla konkretnego adresu url?
 6. Cześć 😎 W jaki sposób, korzystając z .htaccess, mogę zablokować dostęp do ścieżki nadrzędnej, udostępniając jednak odwiedzającym subfoldery? W przykładowym adresie forum.pl/users/amfi chciałbym pozwolić wszystkim na wyświetlenie zawartości amfi, ale już zablokować (lub przekierować na 404) adres users. Dzięki!
 7. Europarlamentu! Wszyscy głosują na Amfiego!!
 8. Wybory się zbliżają, czas rozpocząć kampanię!
 9. @DawPi ustawił hasło na htaccess, dlatego strona się nie ładuje. A dlaczego właściwie próbujesz uzyskać dostęp do ACP na ize?
 10. Przypomniał mi się właśnie mój przyjaciel z ize, z którym prowadziliśmy zawzięte dyskusje o sensie zakupu gotowych zestawów komputerowych na allegro. Później DawPi go zbanował. Pamiętacie Lełosia? 

  1. Jurij

   Jurij

   Ale chyba nie zbanował go za opinię o gotowych zestawach komputerowych? :blink: Wszak laptopy Mac Book jak i komputery Apple All-in-one iMac również można do takowych zaliczyć :spiteful:

  2. Amfidiusz

   Amfidiusz

   Właśnie za to (chyba). DawPi jest anty-fanboyem Apple (chyba). 

 11. Nadal uważam, że ilość została użyta błędnie
 12. Dzięki. Na Code Canyon widziałem też kilka ciekawych gotowców. Chociaż liczyłem na jakiś zintegrowany button w IPS4, który wyświetlałby pop-up ze skróconym linkiem @DawPi, przydaje się chociażby na Twitterze, gdzie linki są prezentowane w całości. A niektóre odnośniki do tematów na forum potrafią być całkiem spore.
 13. Czy istnieje jakiś dodatek do IPS umożliwiający tworzenie krótkich linków, przyjaznych serwisom społecznościowym? Najlepiej z przepisaniem na inną domenę? Coś tak https://goo.gl/lojRgg od Google? A może znacie jakiś zewnętrzny skrypt, który można by wrzucić na krótszą domenę i uzywać go jako shortenera?
 14. 465€ za dwa wykroczenia w drodze z pracy. I to tuż przed świętami. Taki bonus na początek weekendu :beach:

  1. Show previous comments  4 more
  2. DawPi

   DawPi

   No to mniej więcej podobnie jak w PL na etacie.

  3. Jurij

   Jurij

   No nie do końca, w Polsce to by dostał 500+ fefnaście punktów karnych za wykroczenie, a jakby trafił na nadgorliwego wysłannika Morawieckiego, to i trafiłby kumulację czyli dostałby tyle punktów karnych, że mógłby podreptać na BP po nagrodę za punkty. Piechotą, bo prawa jazdy już by nie miał, jak i tausena w kieszeni ;)

  4. Amfidiusz

   Amfidiusz

   Bez przesady, aż tak źle nie było ;) Ledwie 19 ponad limit na autostradzie... Plus brak zachowanego odstępu od samochodu poprzedzającego. W Polsce bym dostał za to ze dwie stówki i cztery punkty.

 15. Bierz iPhone'a, na pewno będziesz zadowolony Od dwóch i pół roku używam OnePlusa, jestem bardzo zadowolony. Gdybym teraz miał wymieniać, to rozważałbym właśnie 6S lub nową trójkę od OP. Ewentualnie MiMaxa MiMixa, ale to raczej jako bajer do opchnięcia po roku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.