Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

GTalk - Styl pod IP.Board 3.2


Gama

Rekomendowane odpowiedzi

No to cóż - skończyłem to się pochwalę. Mam jednak nadzieje że podpowiecie mi co zmienić/dodać :) Proszę o wyrozumiałośc gdyż jest to mój pierwszy styl stworzony pod IP.Board i nie jest on zbyt piękny. Robiłem co mogłem - czy mi wyszło czy nie, oceńcie sami :) Więcej screenów (lub podgląd "na żywo" już wkrótcę). Tego stylu nie wydam gdyż tworzę go pod GeneralTalk, jednak następny który stworzę już tak :) Dzięki za czas poświęcony na oglądanie moich wypocin.

Strona Główna:

pre_1311887431__glowna.png

Użytkownik:

pre_1311887364__user.png

Temat:

pre_1311887181__topic.png

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ogólnie doły skina do dopracowania, ale nie poddawaj się! Fajnie, że kolejna osoba zaczyna tworzyć skiny.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, footer kompletnie mi nie wyszedł - przyznaję :) "Ja to naprawię !" laugh2.gif Tak na poważnie, poprawię to - ale dopiero jutro :)

Fajnie, że kolejna osoba zaczyna tworzyć skiny.

No ja również się cieszę, gdyż ogólnie tworzenie stylów, szablonów oraz grafiki sprawia mi niezmierną przyjemność :) Już nawet wiem w jakim kierunku się kształcić dalej :P

Ten styl idzie pod forum ogólno-tematyczne - a takie chyba najciężej się robi gdyż nie można się zdecydować jakie kolory wybrać, ikonki itp. Mając konkretną tematykę np: komputery już jest łatwiej. No ale cóż - trzeba umieć stworzyć styl pod wszystkie rodzaje forów.

Dzięki za miłe słowa! :D

Edytowane przez gama
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aahhh Gama ciekawie się to zapowiada (To co będzie dzisiaj :beach: ) ale na razie nie mówmy hop :)

Całość (tj. demo "w rozwinięciu" pokażemy jak skończymy forum ^^)

Ot taki mały offtop.

@Topic

Pięknie Ci to wyszło :) Idealnie. Bacground loga również zmieniłeś :D Są postępy i to wielkie :)

Gdy pierwszy raz widziałem ten styl to szczerze nie podobał mi się, nie moje kolory (Takie bajeczne były ^^) A teraz wszystko do siebie pasuje - Gratulacje :] I tak jak DawPi powiedział -

Ogólnie doły skina do dopracowania, ale nie poddawaj się! Fajnie, że kolejna osoba zaczyna tworzyć skiny.
- całkiem ładnie Ci to idzie i niech tak zostanie! :) Pozdrawiam.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.