Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Dodanie nowej rangi na forum.


Oranze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcę dodać nową rangę na forum, jednak z tego co widzę mogę to utworzyć nową rangę bazując na innej takiej jak admin, moderator, użytkownik itp. Jednak chodzi mi to, żeby członek rangi, którą chcę utworzyć był moderatorem tylko jednego wybranego działu. Dlatego też nie mogę skorzystać z gotowego szablonu jak admin czy też moderator(ma dostęp na całe forum). Jak mogę utworzyć taką rangę i ustawić dokładniejsze preferencje dla tej rangi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj - po prostu tak:

Tworzysz rangę bazując na "Użytkowniku" i dostosowujesz mu możliwości według Twoich upodobań. Co do moderatora działu - tworzysz go i tam na dole masz taką tabelkę, gdzie jest możliwość wyznaczenia grupy bądź użytkownika moderującego tylko i wyłącznie jeden dział. Chyba wytłumaczyłem wszystko jasno. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Mowa o grupach czy rangach? Jak nie możesz dać moderatora o ID X to stwórz nową grupę (bo pewnie o to chodzi) o nazwie Moderator, ale ID już Y i jemu przypisz te jedne określone prawa.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o nową grupę. Robię tak: Manage groups -> wyskakuje mi lista wszystkich grup na forum a na dole jest: Create a User Group pod tym: Base new group on... i menu do rozwijania gdzie mogę wybrać jakąś grupę na której mam bazować. Załóżmy daję moderatorzy, ale nie mogę tam ustawić np. żeby ta członkowie tej grupy moderowali jedyne dział X. Mogę im dać jedynie moderatora na całe forum, a nie o to mi chodzi. Myślę, że teraz jaśniej to opisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jaśniej. W trakcie tworzenia grupy nie dawaj jej praw moderacyjnych. Zrobisz to w ten sposób, że na liście forów zaznaczysz wybrane i na dole dodasz moderatora.

P.s. moderator to funkcja, a nie nazwa grupy.

P.s.2 - możesz wpisać wersję i adres forum w profilu?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.