Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Przeliczanie reputacji


Gość XQS

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze moge sobie zmienic w edycji użytkownika. I niektórzy mają pozmieniane w taki sposob punkty reputacji, ja chce aby forum policzylo na nowo punkty reputacji, aby nie bylo tak że ktos ma dodane przez ACP.

Nie wiem czego nie rozumiesz: ACP ->Przeliczanie i przebudowa:

I jest kilka opcji przeliczania na nowo rzeczy. np. Przelicz liczbę postów użytkowników

Wiec chce sie dowiedzieć czy istnieje jakaś możliwość przeliczenia punktów reputacji, bo opcji takiej w ACP znaleść nie moge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dlaczego chcesz to przeliczać? Skrypt powinien dobrze wyświetlać. No chyba, że ktoś w nich grzebał w ACP, no ale już na to poznałeś metodę.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie grzebał w ACP, i nie sposób sprawdzic każdego uzytkownika z i liczyć mu samemu plusy i minusy. Nie wiem ilu osobom została zmieniona reputacja, wiec chciałbym aby skrypt policzył jeszcze raz dla wszystkich, tak jak liczy posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.