Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

główny obraz po kliknięciu działa jak klikniecie w lupe


+matius

Rekomendowane odpowiedzi

niestety to znowu ja, tym razem nie wiem zupełnie jak się do tego zabrać itp

ale chciałbym ułatwić przeglądanie galerii i wyzwolić efekt taki że po kliknięciu w obraz, zadziała tak samo jak po kliknięciu w lupę (tz powiększy się)

aktualnie klikniecie w obraz nie powoduje niczego.

pre_1319729281__untitled-2.jpg

da radę takie coś wykonać ? jak tak to jak to zrobić ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

nowa galleria jest nie funkcjonalna, jest setki albumów wrzuconych w jeden wór i szukaj sobie po kategoriach i innych. Pewnie dało by się oczywiście ale to trzeba by zlecić, lub nauczyć się bardzo dobrze kodowania.... Także jak mam starą galerie która jest dopasowana do moich potrzeb to nie chciał bym słyszeć non stop że trzeba zaktualizować. Kiedyś nie było nowszej wersji i było dobrze.

a nowy ipb ma wg moich preferencji więcej minusów od poprzednika niż nowy. także chyba zapytać raz na jakiś czas czy pytać non stop i tak wiedząc że się nie da bo to bo tamo, bo to trzeba modyfikacji itp (tak niestety jest z tego co widzę po tematach odnośnie 3.2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ok, więc i pogódź się z tym, że wiele funkcji z nowej galerii nigdy nie zawita w starej, bo nikt Ci tego nie wykona - to jest bez sensu. Co innego, jak sobie to sam zrobisz albo komuś zlecisz.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa galleria jest nie funkcjonalna, jest setki albumów wrzuconych w jeden wór

Przecież można tworzyć albumy. :P

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież ja się tylko spytałem o wskazówki a nie o gotowca.

ostatnimi czasy odnoszę wrażenie że poziom strasznie spadł na ize. Negowane są po raz sety raz takie same pytania, rozumiem że to denerwujące ale zamiast rozpisywać sięi hejtowac ludzi nie łatwiej dać im linka, olać lub napisać aby poszukał ?

Też kiedyś jak ktoś miał konkretniejsze pytanie to jakoś to szybciej udało się naprawić, pomóc. A teraz jest takie majtanie się z tematem, jakby nie było czasami empatii przez tą osobę która stara się zaoferować pomoc. I często i tak z tego wychodzi d*pa.

Rozumiem że nie trzeba pomagać i że jest to w zakresie dobrych chęci, no ale jak się nie chce to nie potrzebnie czasami się ludzie wtryniają.

I szczerzę też odnoszę wrażenie (ale bez urazy) ale że Ty Dawidzie musisz być na siłę w prawie każdym temacie, chociaż czasami i tak odnoszę wrażenie że nie chcesz pomóc (najprostszy przykład to posty z wyżej). Nie łatwiej dać sobie spokój i nie pisać tego posta. Nic on nie wnosi za bardzo konkretnego.

Generalnie z atmosfery odnoszę wrażenie że to wszystko jest tutaj na siłę czasami, z rutyny a nie z pasji pomocy.

moje żale i tyle. nikogo nie obwiniam bo sam nie pomagam za wiele, bo nie umiem. takie żale.

nowa galleria jest nie funkcjonalna, jest setki albumów wrzuconych w jeden wór

Przecież można tworzyć albumy. :P

z czego każdy album wygląda tak samo - tz nie ma podziału na kategorie a osobiste albumy i pies pogrzebany, a użytkownik nie wie czy to prywatny album czy to kategoria albumowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dobra dobra, Ty napisałeś to teraz ja..

przecież ja się tylko spytałem o wskazówki a nie o gotowca.

Gdzie się tak zapytałeś? Napisałeś:

niestety to znowu ja, tym razem nie wiem zupełnie jak się do tego zabrać itp

ale chciałbym ułatwić przeglądanie galerii i wyzwolić efekt taki że po kliknięciu w obraz, zadziała tak samo jak po kliknięciu w lupę (tz powiększy się)

aktualnie klikniecie w obraz nie powoduje niczego.

To gdzie tam prośba o jakiekolwiek wskazówki?! Szukasz gotowca i osoby, która posiedzi za Ciebie nad tym. Ty się nie wysiliłeś i nawet tego bitu nie znalazłeś o którym pisałem - a pisałem dlatego, że myślałem, że jest to w jednym bicie i by wystarczyło to po prostu przekopiować wyżej. Okazało się, że owe dwa fragmenty są w dwóch oddzielnych bitach skina, inne zmienne przekazywane z kodu źródłowego forum. Więc skoro nie masz pojęcia jak się to robi to uwierz, że nie jest to takie proste jak Ci się może wydawać - ja też poświęciłem kiedyś swój czas, by się tego nauczyć.

Kończąc ten wątek - po prostu chciałem dobrze ale i wiadomo - małym nakładem mojego czasu - to Ty masz problem, nie ja. Ja nie mam czasu dziś.

ostatnimi czasy odnoszę wrażenie że poziom strasznie spadł na ize. Negowane są po raz sety raz takie same pytania, rozumiem że to denerwujące ale zamiast rozpisywać sięi hejtowac ludzi nie łatwiej dać im linka, olać lub napisać aby poszukał ?

Jeśli, wydawałoby się, taki temat pisze doświadczony użytkownik, a potem nie może znaleźć bitu w skinie to czego my tu wymagamy?

To nie poziom IZE spada, ale ludzi tutaj pytających o coraz to banalniejsze sprawy - miast pomyśleć, pokombinować, poszukać, to od razu walą na forum - przykład z paru dni spawn3d. Więc jedynie pretensje możecie mieć sami do siebie. Nikt tutaj głupi nie jest i po prostu od bardziej doświadczonych użytkowników wymaga się więcej. Tak jak w szkole. Jakiś cymbał odpowie na jedno pytanie i z 'litości' dostawało się dwóję. Lepszy uczeń (który do tego przyzwyczaił) dostałby banie z marszu. Dlaczego? Dlatego, że na tym to polega. Gdyby ten lepszy uczeń za takie odpowiedzi dostawał lepsze oceny to dawno poziomem wiedzy zrównałby się z tym cymbałem - 'po co się uczyć, jak mogę mieć dobre stopnie za bycie cymbałem'. Rozumiesz już?

Też kiedyś jak ktoś miał konkretniejsze pytanie to jakoś to szybciej udało się naprawić, pomóc. A teraz jest takie majtanie się z tematem, jakby nie było czasami empatii przez tą osobę która

stara się zaoferować pomoc. I często i tak z tego wychodzi d*pa.

Czyja to wina, że 90% ludzi nie potrafi przekazać z czym ma problem? Po co się w ogóle zabierać za administrację forum, jak się podstaw nie zna?

Poza tym, jeśli ja widzę, że autor tematu, próbuje, szuka, kombinuje to bardzo chętnie pomagam. Ale tak jak Ty teraz rzucisz jedno zdanie, screen i czekasz to takiego czegoś nie toleruję. Po prostu musiałbym poświęcić cały swój czas, by wszystkie takie zachcianki spełnić..

Rozumiem że nie trzeba pomagać i że jest to w zakresie dobrych chęci, no ale jak się nie chce to nie potrzebnie czasami się ludzie wtryniają.

Masz rację.

I szczerzę też odnoszę wrażenie (ale bez urazy) ale że Ty Dawidzie musisz być na siłę w prawie każdym temacie, chociaż czasami i tak odnoszę wrażenie że nie chcesz pomóc (najprostszy przykład to posty z wyżej).

Masz rację. Taki przywilej osoby, która zarządza forum, opłaca serwer itd.

Nie łatwiej dać sobie spokój i nie pisać tego posta. Nic on nie wnosi za bardzo konkretnego.

Wg mnie wnosi bardzo wiele. No, ale Ty jeszcze tego nie rozumiesz.

Generalnie z atmosfery odnoszę wrażenie że to wszystko jest tutaj na siłę czasami, z rutyny a nie z pasji pomocy.

Masz rację, ale tego nie da się uniknąć. Czasem człowiek na gorszy dzień, albo się zwyczajnie pomyli. Nikt nie jest nieomylny, na tym ten świat polega. Również dyskusje na forum.

Pasja pomocy - we mnie nadal drzemie przez tyle lat, choć czasem miałem ochotę to wszystko rzucić, jak się trafiał jakiś cymbał. Są ludzie i parapety. Z tym się nic nie zrobi.

moje żale i tyle. nikogo nie obwiniam bo sam nie pomagam za wiele, bo nie umiem. takie żale.

To się naucz i zacznij pomagać. W czym problem? Każdy może, tylko nie każdy chce. Ja się staram, jak mogę. Od lat. I co? Zero wdzięczności. Dzisiejszy post mictlana jest chyba pierwszym od roku takim pozytywnym wpisem o mnie, o tym forum, o nas. Nie oczekują peanów na temat tego miejsca, ale zwykłe normalne dziękuję już bardzo chętnie przyjmę. Każdy uważa, że na ize mu się należy, ale ja jestem konsekwentny w tym, co sobie postanowiłem - ize uczy i wychowuje. Czasem gorzej, czasem lepiej, ale to miejsce nigdy nie stanie się wylęgarnią leni. Tyle ode mnie. Jak masz jeszcze jakieś sprawy to wal.

  • Lubię to 2

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się tak zapytałeś?

"da radę takie coś wykonać ? jak tak to jak to zrobić ? ;) " serio nie wiem czy szukać w plikach czy w skinie czy może jest od tego jakieś ustawienie. Nie za bardzo tez wiem jak inaczej miałbym się zapytać o to ;)

To gdzie tam prośba o jakiekolwiek wskazówki?! Szukasz gotowca i osoby, która posiedzi za Ciebie nad tym.

Napisałem najbardziej 'wytłumaczająco' jak potrafiłem. Nie wiem co tam więcej mogłem dać?

Ty się nie wysiliłeś i nawet tego bitu nie znalazłeś o którym pisałem - a pisałem dlatego, że myślałem, że jest to w jednym bicie i by wystarczyło to po prostu przekopiować wyżej. Okazało się, że owe dwa fragmenty są w dwóch oddzielnych bitach skina, inne zmienne przekazywane z kodu źródłowego forum. Więc skoro nie masz pojęcia jak się to robi to uwierz, że nie jest to takie proste jak Ci się może wydawać - ja też poświęciłem kiedyś swój czas, by się tego nauczyć.

Kończąc ten wątek - po prostu chciałem dobrze ale i wiadomo - małym nakładem mojego czasu - to Ty masz problem, nie ja. Ja nie mam czasu dziś.

Ale co ma to wspólnego z tym tematem ? Nie mogłem na początku tego znaleźć, też spytałem się czy to może jest w skinie (albo tez w plikach) "coś w kodzie skina trzeba przemianować?" Wystarczyło że mnie upewniłeś że to jest w skinie to poszukałem dokładniej i udało mi się to znaleźć.

A to że napisałem że "nie wiem o czym dokładnie mówisz ale szkoda że nie da się tego zrobić" to nie że prowokacji wymuszenia, zlitowania się i pomocy, tylko od tak z samego faktu że szkoda. po prostu bez metafor, czy przenośni. ;)

Jeśli, wydawałoby się, taki temat pisze doświadczony użytkownik, a potem nie może znaleźć bitu w skinie to czego my tu wymagamy?

czemu sądzisz że jestem doświadczony w tych sprawach ?

To nie poziom IZE spada, ale ludzi tutaj pytających o coraz to banalniejsze sprawy - miast pomyśleć, pokombinować, poszukać, to od razu walą na forum - przykład z paru dni spawn3d. Więc jedynie pretensje możecie mieć sami do siebie. Nikt tutaj głupi nie jest i po prostu od bardziej doświadczonych użytkowników wymaga się więcej. Tak jak w szkole. Jakiś cymbał odpowie na jedno pytanie i z 'litości' dostawało się dwóję. Lepszy uczeń (który do tego przyzwyczaił) dostałby banie z marszu. Dlaczego? Dlatego, że na tym to polega. Gdyby ten lepszy uczeń za takie odpowiedzi dostawał lepsze oceny to dawno poziomem wiedzy zrównałby się z tym cymbałem - 'po co się uczyć, jak mogę mieć dobre stopnie za bycie cymbałem'. Rozumiesz już?

Wiesz dlaczego zadają tyle takich pytań? bo nikt im tego nie broni, no i też dostaną odpowiedz. Dlatego tyle ludzi pisze o takie rzeczy.

Nadal sądzisz że jestem doświadczony i wiedziałbym z której strony mam się zabrać za problem z "obrazek:A:lupa", no nie wiem dlatego zapytałem. O to chyba chodzi w tym forum. A pytanie nei wydaje mi sięz kategorii "gdzieś już było" czy "zbyt proste"

Poza tym, jeśli ja widzę, że autor tematu, próbuje, szuka, kombinuje to bardzo chętnie pomagam. Ale tak jak Ty teraz rzucisz jedno zdanie, screen i czekasz to takiego czegoś nie toleruję. Po prostu musiałbym poświęcić cały swój czas, by wszystkie takie zachcianki spełnić..

Chyba się powtórzę ale co więcej miałem dodać do pierwszego posta? Nie oczekiwałem przecież od razu poradnika, tylko od czego zacząć, ten problem.

Wg mnie wnosi bardzo wiele. No, ale Ty jeszcze tego nie rozumiesz.

Niestety nie rozumiem co niektóre psoty wnoszą czasami w temat, są zbędne

To się naucz i zacznij pomagać. W czym problem?

Jak coś wiem to pomogę, niestety kodowanie nie jest moją dziedziną i tutaj dużo mniej pomagam, niż z zakresu grafiki. Musi być różnorodność.

Każdy może, tylko nie każdy chce. Ja się staram, jak mogę. Od lat. I co? Zero wdzięczności. Dzisiejszy post mictlana jest chyba pierwszym od roku takim pozytywnym wpisem o mnie, o tym forum, o nas. Nie oczekują peanów na temat tego miejsca, ale zwykłe normalne dziękuję już bardzo chętnie przyjmę. Każdy uważa, że na ize mu się należy, ale ja jestem konsekwentny w tym, co sobie postanowiłem - ize uczy i wychowuje. Czasem gorzej, czasem lepiej, ale to miejsce nigdy nie stanie się wylęgarnią leni. Tyle ode mnie. Jak masz jeszcze jakieś sprawy to wal.

Nie wyobrażam sobie za każą 'pomocą' czytać takie wychwalania, od czasu do czasu to bardzo fajnie :) Generalne mi chyba nie zarzucisz że po udzielonej pomocy nikomu nie dziękuje.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.